ROOMSTER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ROOMSTER

İleti mygokhan » 10 Ağu 2007, 02:11

[quote="real81"]önce panoramik tavanı kaldırdılar . sonra sürüşe duyarlı  farları şimdide  lastik tamir setini kaldırdılar  oh walla salla gitsin nasılsa turkiyede  kullanıcısına sahip çıkan bi dağıtıcı yok.  yakında 4 lastik verip gönderecekler.. [/QUOTE]

cam tavan artık yok mu ki??

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alwaysturk » 15 Ağu 2007, 17:11

Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysturk » 15 Ağu 2007, 17:12

aklıma gelmişken bagaj arka taraflarında bulunan yan gözler var onların önündeki siperler bile yok... sanki arabaları soymuşlar...
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 21 Ağu 2007, 17:19

[quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

Öncelikle hayırlı olsun!

Ben de baz model Roomster var, gözlük bölmesi var üzerinde, yan bagaj bölmelerinin çiftini sonradan 16 YTL'ye aldım. Çok işe yarıyor, ıvız-zıvır ne varsa içine koydum. Yine alırken lastik kompresörü ve lastik tamir seti de vermişlerdi, sonradan onu da kesmişler...

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hakanerdogan » 21 Ağu 2007, 17:43

ya resimde gödüm irfan hocam, bize hiç lastik tamir zımbırtısı yada ilk yardım paketi falan vermediler. verdikleri tek şey bi anahtarlık, bide bagaj kapağına monteli reflektör...

gidip ilk yardım çantası istesem bedavaya verirler mi?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 21 Ağu 2007, 17:59

[quote="hakanerdogan"]ya resimde gödüm irfan hocam, bize hiç lastik tamir zımbırtısı yada ilk yardım paketi falan vermediler. verdikleri tek şey bi anahtarlık, bide bagaj kapağına monteli reflektör...

gidip ilk yardım çantası istesem bedavaya verirler mi?
[/QUOTE]

Sanırım ilk gelen araçlarla beraber bir miktar eşantiyon da geliyor, onları dağıtıyorlar sonra arkası gelmiyor. Benim Roomster test ve fuar modelleri sonrasında gelen ilk partiden plaka takılan ilk Roomster, belki ondan öyle oldu Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 21 Ağu 2007, 18:01

hımmm....

galiba ilk yardım çantası bulundurmanın kanuni bir zorunluluğu vardı diye hatırlıyorum da...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 21 Ağu 2007, 18:06

[quote="hakanerdogan"]

galiba ilk yardım çantası bulundurmanın kanuni bir zorunluluğu vardı diye hatırlıyorum da...
[/QUOTE]

Elbette, hatta alüminyum yanık örtüsü bulundurma zorunluluğu bile var, yeni tarihli ilk yardım çantalarına standart olarak koymaya başladılar.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 21 Ağu 2007, 18:07

evet muaynede yangın söndürücü ve ilk yardım seti bulunması şart,polis çevirmede kıllık yaparsa ilk yardım çantası yok diye ceza kesebilir....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 21 Ağu 2007, 18:20

eniştenin dobloyla gidiyoz TEM deyiz... Şimdi bu doblolar kamyonet sınıfına giriyor ya, hız limiti maximum 88 km imiş. aslında 80, polisin %10 müsamaası ile 88. biz gidiyoz 130-140 la.

polis çevirdi. aşırı hız yapmışınız dedi. eniştem ne dese iyi, ''bakın memur bey benim işim gücüm var, hiç uğraşam sen al şu 50 lirayı, hadi selametle...''

böylece yüzlerce lira ceza ödemedi... ilk yardım çantası dersede 20 YTL ye atlatırız heralde en kötü ihtimal Big%20smile

işini düzgün yapan polis memurları bir yana, dünya bir yana tabikide.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 21 Ağu 2007, 18:23

[quote="hakanerdogan"]eniştenin dobloyla gidiyoz TEM deyiz... Şimdi bu doblolar kamyonet sınıfına giriyor ya, hız limiti maximum 88 km imiş. aslında 80, polisin %10 müsamaası ile 88. biz gidiyoz 130-140 la.

polis çevirdi. aşırı hız yapmışınız dedi. eniştem ne dese iyi, ''bakın memur bey benim işim gücüm var, hiç uğraşam sen al şu 50 lirayı, hadi selametle...''

böylece yüzlerce lira ceza ödemedi... ilk yardım çantası dersede 20 YTL ye atlatırız heralde en kötü ihtimal Big%20smile

işini düzgün yapan polis memurları bir yana, dünya bir yana tabikide.
[/QUOTE]

Ters birine denk gelirsin, içeri alırlar sonra... Aman haaa!
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 21 Ağu 2007, 18:26

aslında çok haklısınız. ama bir iki muhabbet edince, biraz bahane uydurunca memur yumuşuyorsa tamam, yumuşamıyorsa ceza yı şak diye asar...

bu kesinlikle tasvip ettiğim bir şey değildir, son derece yanlış ve yasalara aykırı bir davranıştır. toplum düzeni için kurallara uyalım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ErTaN06 » 21 Ağu 2007, 18:29

ben aldığımda ilk yardım çantasını verdiler geçen gün açmak nasip oldu epeyce bişeyler doldurmuşlar LOL
ErTaN06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ertan TEMEL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Skoda Fabia Special

İleti ismet » 22 Ağu 2007, 01:31

[quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

alwaystruk, peki sen Roomster'ı nereden aldın acaba?
ismet
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysturk » 22 Ağu 2007, 15:08

[quote="irfant"][quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

Öncelikle hayırlı olsun!

Ben de baz model Roomster var, gözlük bölmesi var üzerinde, yan bagaj bölmelerinin çiftini sonradan 16 YTL'ye aldım. Çok işe yarıyor, ıvız-zıvır ne varsa içine koydum. Yine alırken lastik kompresörü ve lastik tamir seti de vermişlerdi, sonradan onu da kesmişler...

[/QUOTE]

Selamlar Dostum...

Bu bagaj gözleri gerçekten kullanışlı olur dediğiniz gibi 16 ytl aldım dediniz... Nasıl temin ettiniz servisin elinde varmıdır....
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysturk » 22 Ağu 2007, 15:10

[quote="ismet"][quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

[/QUOTE]

Ben Sakaryadan Bülbüller otomotiv den aldım...

İçinizde bilen varmıdır acaba 2008 model comfort modelini aldım ve sadece 4 kolonu var arkalarda yok bu normalmi sizce...
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Ağu 2007, 15:17

[quote="alwaysturk"][quote="ismet"][quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

[/QUOTE]

Ben Sakaryadan Bülbüller otomotiv den aldım...

İçinizde bilen varmıdır acaba 2008 model comfort modelini aldım ve sadece 4 kolonu var arkalarda yok bu normalmi sizce...
[/QUOTE]

Comfort zaten en üst donanım, 8 hop. olması lazım.

Donanımlar

ROOMSTER ROOMSTER

ABS + MSR
2 AIRBAG
YARI OTOMATIK KLİMA
Elektrikli ön camlar
Radyo / cd mp3
4 Hoparlör (2'si tweeter)
Uzaktan kumandalı merkezi kilitleme
Sustalı anahtar
Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
Renkli camlar
Gözlük saklama gözü
Yan koruma bantları

STYLE

ABS + MSR
4 AIRBAG
Yarı otomatık klima
Elektrikli ön camlar
Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar
Radyo / cd mp3
Direksiyondan kumandalı müzik sistemi
4 Hoparlör
Ön sis farları
Katlanabilir masa
15" çelik jantlar
Tavan rayı
Renkli camlar
Gözlük saklama gözü
Yan koruma bantları

SPORT

ABS + MSR
4 aırbag
Yarı otomatık klima
Elektrikli ön camlar
Elektrikli arka camlar
Radyo / cd mp3
8 Hoparlör
Ön sis farları
Katlanabilir masa
Maxi DOT ekran
Koyu renk arka camlar
16" çelik jantlar
Deri paketi 3 kollu direksiyon
Ön yolcu koltuğu altında saklama gözü
3.Arka kafalık
Gözlük saklama gözü
Yan koruma bantları
Renkli camlar
Tavan rayı

COMFORT

ABS + ESP + MSR
6 AIRBAG
Yolcu hava yastığı iptali
ALARM
Otomatik klima
Elektrikli ön camlar
Elektrikli arka camlar
Radyo / cd mp3
8 Hoparlör
Ön sis farları
Ön far yıkama
Park sensörü
Hız sabitleyici
Katlanabilir masa
Maxi DOT ekran
15" çelik jantlar
Deri paketi 4 kollu direksiyon
Ön yolcu koltuğu altında saklama gözü
3.Arka kafalık
Telefon hazırlığı
Gözlük saklama gözü
Yan koruma bantları
Renkli camlar
Koyu renk arka camlar
Tavan rayı
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 14 Eyl 2007, 03:29

comfortta cam tavan 2-3 ay gelmeyecekmiş türkiyeye satış yaparken 1500 ytl comfort fiyatından düşüyorlar aklınızda bulunsun düşmüyorlarsa yüce ye bildirebilirsiniz sonuç alıyorsunuz. 
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir