ROOMSTER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ROOMSTER

İleti yilmaM » 02 Ekm 2007, 02:05

bende arkada höperlor göremedim ama kapı kollarında kücük bişeyler var ama ses gelmiyor sanırım ayarlardan.sökülmüş olsa en azından yerleri belli olur nereden sökülmüş olabilirki

yilmaM
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 02 Ekm 2007, 10:02

[quote="yilmaM"]bende arkada höperlor göremedim ama kapı kollarında kücük bişeyler var ama ses gelmiyor sanırım ayarlardan.sökülmüş olsa en azından yerleri belli olur nereden sökülmüş olabilirki
[/QUOTE]

Teypten ayarlarını yapmayı dene önce, belki arka kolonların sesi kısılmıştır. Ama içleri boş ise satın aldığın yerden arka kapının hakkı olan 4 hop. ü hemen iste, ya da şikayet et!
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti yilmaM » 08 Ekm 2007, 20:39

[quote="alwaysturk"][quote="ismet"][quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

alwaystruk, peki sen Roomster'ı nereden aldın acaba?
[/QUOTE]

Ben Sakaryadan Bülbüller otomotiv den aldım...

İçinizde bilen varmıdır acaba 2008 model comfort modelini aldım ve sadece 4 kolonu var arkalarda yok bu normalmi sizce...
[/QUOTE]
yilmaM
CLASSIC
CLASSIC

İleti yilmaM » 08 Ekm 2007, 20:49

bende comfort modelini aldım arkada 4 kolonda bende  yok ardaşlar
bu ne böle

yilmaM
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 09 Ekm 2007, 10:06

8 hop. Comfortta standart, Yüce Oto'dan bana yollnamış olan donanım listesinde görünüyor. Üstelik 8 hop. olan Comfort Türkiye'de mevcut, örnek teşkil etmesi bakımından...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 09 Ekm 2007, 13:50

[quote="irfant"]8 hop. Comfortta standart, Yüce Oto'dan bana yollnamış olan donanım listesinde görünüyor. Üstelik 8 hop. olan Comfort Türkiye'de mevcut, örnek teşkil etmesi bakımından...[/QUOTE]

skoda bu arkadaşlar yapar, donanımlarına akıl sır ermez, kafalarına estikçe donanım değiştirirler.

8 hoparlör 2005 model choıce de ve neredeyse bütün fabia eleganslarda var ama 2008 model yeni çıkan roomsterin en full donanımında yoksa helal olsun başka ne diyelim ki.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 09 Ekm 2007, 14:24

[quote="fabialife"][quote="irfant"]8 hop. Comfortta standart, Yüce Oto'dan bana yollnamış olan donanım listesinde görünüyor. Üstelik 8 hop. olan Comfort Türkiye'de mevcut, örnek teşkil etmesi bakımından...[/QUOTE]

skoda bu arkadaşlar yapar, donanımlarına akıl sır ermez, kafalarına estikçe donanım değiştirirler.

8 hoparlör 2005 model choıce de ve neredeyse bütün fabia eleganslarda var ama 2008 model yeni çıkan roomsterin en full donanımında yoksa helal olsun başka ne diyelim ki.
[/QUOTE]

2008 model Comfort'ların hepsinde eksik olsa anlarım, kestiler derim, ama bazılarında var bazılarında yok. Dead
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 09 Ekm 2007, 14:35

[quote="irfant"][quote="fabialife"][quote="irfant"]8 hop. Comfortta standart, Yüce Oto'dan bana yollnamış olan donanım listesinde görünüyor. Üstelik 8 hop. olan Comfort Türkiye'de mevcut, örnek teşkil etmesi bakımından...[/QUOTE]

[/QUOTE]

2008 model Comfort'ların hepsinde eksik olsa anlarım, kestiler derim, ama bazılarında var bazılarında yok. Dead
[/QUOTE]

irfan hocam, buradan bayilerde mi söktüler  acaba gibi bir anlam çıkıyor ama; o kadarınıda sanmam yapamazlar. herhalde ilk çıkanlardan sonraki partilerde yapılanlarda donanımı kısmışlardır diye düşünüyorum.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 09 Ekm 2007, 14:58

Aynı ay içinde alanlarda bile fark var. Comfort diye üretilen en üst modelde hop. yeri var, içi boş. Zamanla donanımını düşürüyorlar, ucuzlasın diye diyeceğim ama fiyatları inmiyor. Daha bu arabalar 10 aydır TR piyasasındalar, kel ettiler. Ben aldığımda orijinal lastik kompresörü ve lastik tamir seti vermişlerdi. Style, Sport donanımlarında olması gereken bagaj içi plastik eşya gözleri bile yok. Anlamadım, anlamaya da çalışmıyorum...

Baz modelde gözlük saklama kabı var, üst modellerde olmayabiliyor. Fiyatına baktım, satışı 20 YTL CZ'de, kimbilir kaça maloluyor.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nadirin » 09 Ekm 2007, 21:28

arkadaşlar hakkınızı arayın biz türkleri enayi zannedip donaımı kıstıkça kısıyorlar benimkide comfort arkada hopörlör yok. gel de kafayı yeme. mail atın yüce oto denen şeye
nadirin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysturk » 10 Ekm 2007, 00:43

Valla ben sayısını unuttum birçok mail attım cvp bile vermiyorlar...
Bir sonraki arabam kesin skoda olmuyacaktır...

Roomster comfort modelini aldım...Arkadaşlarında dediği gibi

Ne arkada ki eşya gözü var ne kolon nede gözlük kapı...Skodadan araba alırken bir kere daha düşünün bence...Bu konu hakkında bence onlar bile cvp veremiycekler sanırım yurt dışından böyle geliyor...Anlıycanız kendi yedikleri kazıkları biz üsleniyoruz...
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 10 Ekm 2007, 10:11

Doğrudan "Halkla İlişkiler" departmanına telefon edin. Santralden bağlatabilirsiniz. Mailllere bakmıyorlar, ya da bakma istemiyorlar...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysturk » 17 Ekm 2007, 17:45

[quote="irfant"][quote="alwaysturk"]Bırakın cam tavanı 13 ağustosta comfort modelini aldım arkadaki 4 kolonuda sökmüşler sadece önde var isterseniz ekstradan takıyorlar sonra gözlük kabı da iptal katalokta ön koltuklar altında çekmeceler var yazıyor onlarıda bir taneye düşürmüşler tam bir türk mantığı nereden kırpabiliriz diye düşünüyorlar gidip benim gibi 38000 ytl veripte comfort almayın bence deymez... Daha alt modellerine bakın....[/QUOTE]

Öncelikle hayırlı olsun!

Ben de baz model Roomster var, gözlük bölmesi var üzerinde, yan bagaj bölmelerinin çiftini sonradan 16 YTL'ye aldım. Çok işe yarıyor, ıvız-zıvır ne varsa içine koydum. Yine alırken lastik kompresörü ve lastik tamir seti de vermişlerdi, sonradan onu da kesmişler...

[/QUOTE]

Tekrar selam Dostum ben sakarya da bu yan göz siperlerinden bulamadım siz bulup satın aldım demiştiniz...Bize verebileceğiniz adres ve tlf varmı...
alwaysturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 17 Ekm 2007, 18:51

Yüce Oto'dan sipariş ver, ürün gelince havale yaparsın, adresine kargo ile yollanır...

Tanesi 8 YTL, bir sağ bir sol göz var, bagajdaki ıvır-zıvırı toparlamak için ideal...

Parça kodları
5J7 867 146 A 47H sağ
5J7 867 145 A 47H sol
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 17 Ekm 2007, 21:11

irfan hocam şu 12v olayını kullanıyormusunuz?
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti leoo61 » 17 Ekm 2007, 21:56

yazın denız kıyısında bagajda bot fılan sısırmek ıcın ıyı olur kompresoru baglarız hemen :)
leoo61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 17 Ekm 2007, 22:20

NE COK COGALDI BU ROMILER YAW HER GUN GORUOM BI SURUU :))))))
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 18 Ekm 2007, 10:58

[quote="skodacı"]irfan hocam şu 12v olayını kullanıyormusunuz?[/QUOTE]

Kompresör için kullanıyorum.

Genelde benzin istasyonlarındaki cihazlara güvenmiyorum, yanlış hava basıyorlar. Ben de komp. ile basıyorum kendim. Arka lastikler için arka 12V girişi kolaylık sağlıyor. Buzdolabı kullanacaklar için de iyi bir kolaylık.

Tabi, deniz yatağı da şişirilebilir...  Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir