SATILIK ORJİNAL SIFIRINDAN FARKSIZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK ORJİNAL SIFIRINDAN FARKSIZ

İleti karapisik » 07 Mar 2011, 20:17

Arabam, modelin full+full modelidir. arabanın birçok özeliği vardır. Araç içinde sigara içilmemiştir.

kilometresinde kesinlikle oynama yoktur. kilometresinin çoğunu uzun yolda yapmışıtır. arabanın bakımları zamanında ve skoda servisi tarafından
yapılmıştır faturaları mevcuttur, skoda servisinden arabanın geçmişine bakabilirsiniz. arabanın aracım kullanmadığım zamanlarda kapalı garajda durmuştur.
Arka koltukları yüksek, tavanı cam olduğu için arkada oturanlar sıkılmaz tam bir uzun yol arabasıdır. Motor hacmi düşük olduğu için fazla
hız yapılmadığı sürece fazla yakmamaktadır tabi 150-170 KM/S hızla giderken az yakmasını beklemeyin. Avrupanın bağımsız
çarpşma test merkezi EuroNCAP çarpışma testlerin en yüksek derece olan 5 yıldız almıştır. özellik bakımından diğer arabalarla kıyaslanmaz bile.
Pazarlık sünnettendir.

DIŞ GÖRÜNÜM: panaromik camtavan- ön ve arka sis farı-arka park sensörü-aleminyum jantlar

KONFOR: dijital klima(Climatronic)- yükseklik ve derinlik ayarlanabilir deri kaplamalı elektrohidrolik direksiyon-hız
sabitleyeci-gelişmiş yol biligisayarı(anlık tüketim, depo benzin miktarı, menzil mesfesi, ortalama tüketim miktarı,
hangi kapının açık olduğunu gösteren sensör vb...) yüksekliği ayarlanabilir koltuklar-cd çalar ve aux girişli,
dreksiyondan kontrol edilebilen müzik sistemi-8tane hoparlör -yüksek arka koltuklar(kolay bir şekilde birbirinden
bağımsız olarak katlanabilir veya çıkartılabilir)-4 elektirikli otomatik cam -2 adet torpido gözü biri soğutmalıdır
-bagajda 12Vluk soket-önfar yıkıma sistemi-radyo ekranına entegre görsel destek özelliği olan arka park sensörü

GÜVENLİK: 8 adet hava yastığı- çarpışmada katlanabilen pedaller-lastik basınç kontrol sistemi-immobilizer- orjinal
alarm-ABS-virajlarda savrulma önleyici sistem ESP-EPC-sürücü emniyet kemeri uyarı ışığı-uzaktan kumandalı merkezi
kilit-
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sitede-sayili-olanlardan-44306218/detay

karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: damra kutun
Nereden: Kocaeli
Arabanız: roomster

İleti fıratt » 07 Mar 2011, 21:18

uçmuşşşşş 2007 30000tl:lol:
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti karapisik » 07 Mar 2011, 21:54

samet yazdı:uçmuşşşşş 2007 30000tl:lol:

en azından seninkii gibi 1.2 stil paket siyah gögüslü 2 airbahlı arka kampanalı araç değil sıfırı 37 bin tl bilip bilmeden konuşma arkadaşım
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozanakif » 07 Mar 2011, 22:59

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5572/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7711/detay
Hocam şu ilanlarada bir bakın bence uçmuş diyen arkadaş pek haksız sayılmaz.Neden fikrini belirten arkadaşa tepki gösteriyorsunuz .Yeni üye olduğunuz bir forumda satış ilanı verdiyseniz ve forumda yaklaşık olarak 2000 mesajı olan bir kişi görüş belirtti ise bence haklılık payı varmı bir bakmalısınız. Umarım istediğiniz fiyata satarsınız iyi akşamlar.
Karanlığa küfredeceğine,bir mum yak.
Kullanıcı avatarı
ozanakif
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ozan AKİFOĞLU
Nereden: Erzurum
Arabanız: 2004 TDI Fabia

İleti unknown1 » 07 Mar 2011, 23:54

Araca diyeceğimiz yok.Araba güzel söylediklerinde doğru olabilir.Ozan hocamı tebrik edip katılıyorum.

Niye bukadar agresifsin ki?

Hayırlı satışlar.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti karapisik » 08 Mar 2011, 01:13

umitcan yazdı:Araca diyeceğimiz yok.Araba güzel söylediklerinde doğru olabilir.Ozan hocamı tebrik edip katılıyorum.

Hayırlı satışlar.

sonucta sıradan cümleler kurdum agrasıflıkle alakası yok aslında sadece doğruları ortaya koydum arkadaslar...

BU arada uçarım uçmam yani kanat benim kanat ;)
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti karapisik » 08 Mar 2011, 01:15

ozanakif yazdı:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-bakimli-cam-tavan-masrafsiz-sahibinden-43865572/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7711/detay
Hocam şu ilanlarada bir bakın bence uçmuş diyen arkadaş pek haksız sayılmaz.Neden fikrini belirten arkadaşa tepki gösteriyorsunuz .Yeni üye olduğunuz bir forumda satış ilanı verdiyseniz ve forumda yaklaşık olarak 2000 mesajı olan bir kişi görüş belirtti ise bence haklılık payı varmı bir bakmalısınız. Umarım istediğiniz fiyata satarsınız iyi akşamlar.

sanırım linkteki still paketlerle aynı sınıfta tutmuyosunuzdur umarım
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti unknown1 » 08 Mar 2011, 01:22

karapisik yazdı:
umitcan yazdı:Araca diyeceğimiz yok.Araba güzel söylediklerinde doğru olabilir.Ozan hocamı tebrik edip katılıyorum.

Hayırlı satışlar.

sonucta sıradan cümleler kurdum agrasıflıkle alakası yok aslında sadece doğruları ortaya koydum arkadaslar...

BU arada uçarım uçmam yani kanat benim kanat ;)

Umarım istediğiniz fiyata satarsınız.Ama Belki de satarsınız.

Doğru diyosun arkadaşım kanat senin kanat.Uçarsın uçmazsın bizene.

Ben kanatlarına sağlık diyorum. Mecazen söylüyorum:Ne kadar yüksek uçarsan aşağıdaki insan lara o kadar küçük görünürsün.

Şimdi sanane küçük görünen benim dersen bende daha bişey demem :)
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti karapisik » 08 Mar 2011, 01:40

eyw..
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti özkanfavo » 08 Mar 2011, 09:03

bu aracın bi kere şu an sıfırı yok ki 37,000 lira olsun.çok yüksek rakam 4 yaşındaki araç için..
özkanfavo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: özkan sarıgül
Nereden: İzmir
Arabanız: favorit

İleti hetepe » 08 Mar 2011, 09:20

Bazı insanlar da aracı satacağından değil, öylesine ilan veriyorlar, körün taşı hesabı, biri düşerse iteler gider arabayı...37000 e sayısız markanın sıfır km si alınabilirken 4 yaşındaki ve durumu bilinmeyen bir araba almak akıl işi değil -bence-...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti e144552 » 08 Mar 2011, 09:58

Bayiye verin showroom'da satsınlar bari...
Oturman mümkünse ayakta durma, yatman mümkün ise, oturma!
Kullanıcı avatarı
e144552
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: OCTAVIA 1.4 TSI Elegance

İleti teknoloji16 » 07 Nis 2011, 23:42

mrb.. arkadaşım hayırlı satışlar...senin aracın roomstarın en fullu millet buna bakmadan yorum yapıyor...yada görmezden geliyor... Herkes bi yorum yapmış.. isteyen istediği fiyatı yazar... satılır satılmaz o ayrı.. Ama sana hayırlı satışlar ve bol müşteriler... BU arada ilan yok sattın mı aracını ?
Kullanıcı avatarı
teknoloji16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MEHMET KARAYEL
Nereden: Bursa
Arabanız: ROOMSTER COMFORT

İleti hetepe » 08 Nis 2011, 08:16

İsteyen istediği fiyata satar ama burada yorum istenirse de isteyen istediği yorumu yapar...
sonra yorumu beğenmeyip, bi ton laf edilmesin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti ozanakif » 09 Nis 2011, 09:33

Araç satılmamış yanılmıyorsam şu araçtı.Uzun zaman oldu yanılıyor olabilirim.Fiyat ve ilan değişmiş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 6483/detay

Yorum yapan arkadaşlar arabaya dolusu veya boşu diye yorum yapmadılar zaten.Fiyat konusunda fikirlerini belirttiler.
Karanlığa küfredeceğine,bir mum yak.
Kullanıcı avatarı
ozanakif
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ozan AKİFOĞLU
Nereden: Erzurum
Arabanız: 2004 TDI Fabia

İleti karapisik » 10 Nis 2011, 11:35

teknoloji16 yazdı:mrb.. arkadaşım hayırlı satışlar...senin aracın roomstarın en fullu millet buna bakmadan yorum yapıyor...yada görmezden geliyor... Herkes bi yorum yapmış.. isteyen istediği fiyatı yazar... satılır satılmaz o ayrı.. Ama sana hayırlı satışlar ve bol müşteriler... BU arada ilan yok sattın mı aracını ?
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti karapisik » 10 Nis 2011, 11:38

teknoloji16 yazdı:mrb.. arkadaşım hayırlı satışlar...senin aracın roomstarın en fullu millet buna bakmadan yorum yapıyor...yada görmezden geliyor... Herkes bi yorum yapmış.. isteyen istediği fiyatı yazar... satılır satılmaz o ayrı.. Ama sana hayırlı satışlar ve bol müşteriler... BU arada ilan yok sattın mı aracını ?

+1907
karapisik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 16 May 2011, 13:07

bu konuyu kaçırmışım ben yaa baya zamanda olmuş,paşa paşa biniyordur kesin aracına bu muhretem kişilik :lol:
benim aracı normal 1,2 lerden zannediyor :P
yan yana koysak donanımları benimki gecer belki..yağmur ve far sensoru varmı acep..gulmek ve gecmek istiyorum bu konuya bir an once..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Sonraki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir