Bu İlandaki Araç Hakkında Yorumlarınız..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu İlandaki Araç Hakkında Yorumlarınız..

İleti detone » 11 Kas 2011, 04:30

Arkadaşlar, bir süredir roomster ilanlarına bakıyorum, şöyle bir ilana rastladım. Lütfen yorumlarınızı belirtir misiniz, bu araç alınır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2o11-ilk-sahibinden-hatasiz-atakan-otomotiv-63875229/detay/

Fikir belirtecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

detone
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Edirne
Arabanız: Lada Samara

İleti detone » 11 Kas 2011, 12:33

Arkadaşlar, o kadar kişi başlığı açıp okumuş, yorum yapacak bir kişi bile yok mudur... ? :(
detone
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 11 Kas 2011, 12:44

Araç Genel Olarak Temiz Gözüküyor Ama Km Oynanmış Olabilir. Çünkü Direksiyon Simidi Vs Bakıldığında Hor Kullanılmış Gibi Duruyor. Almadan Önce Servisten Ekspertiz Raporu İsteyin ,
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti bozdagbulent » 11 Kas 2011, 13:32

aracı mutlaka ve mutlaka servise götür galeriler birçok ustayı tanıyor olumsuz konuşmazlar araç hakkında o yüzden galeriden araba alırken 10 kat daha dikkatli olman gerekiyor servisten rapor isteyin
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti detone » 11 Kas 2011, 21:31

hakan48 yazdı:Araç Genel Olarak Temiz Gözüküyor Ama Km Oynanmış Olabilir. Çünkü Direksiyon Simidi Vs Bakıldığında Hor Kullanılmış Gibi Duruyor. Almadan Önce Servisten Ekspertiz Raporu İsteyin ,

Merhaba.. Öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim. Birşeyi sormak istiyorum; aracın ilandaki resimlerine bakınca, direksiyon simidinin vs hor kullanılmış olabileceğini nasıl anlıyorsunuz? Öğrenme babında soruyorum..
detone
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 11 Kas 2011, 21:46

detone yazdı:
hakan48 yazdı:Araç Genel Olarak Temiz Gözüküyor Ama Km Oynanmış Olabilir. Çünkü Direksiyon Simidi Vs Bakıldığında Hor Kullanılmış Gibi Duruyor. Almadan Önce Servisten Ekspertiz Raporu İsteyin ,

Merhaba.. Öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim. Birşeyi sormak istiyorum; aracın ilandaki resimlerine bakınca, direksiyon simidinin vs hor kullanılmış olabileceğini nasıl anlıyorsunuz? Öğrenme babında soruyorum..

Nasıl Anlıyorum Galericiler İçin Direksiyondaki O Sıfırda Olan Direksiyondaki İzlere Çok Önem Verirler, Ve Özellikle Resimleri Çekerken Onu Ön Plana Çıkartmaya Çalışırlar Bu Aracın Simidinin Net Resmi Çekilmemiş,Resime Bakılırsada Direksiyon Aşınmış Gibi Duruyor, Görünüyor,
Artı Aracın Plastik Aksamı Yıpranmış Gözüküyor, 15.000 Km De Araç Daha Temiz Olması Gerekirdi,Diye Düşünüyorum Genede Yakından Görmeden Tam Emin Olunmayabilir, Ama Genel Kanaatim Bu Yönde
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti detone » 11 Kas 2011, 22:38

Merhaba Hakan bey..
İlginiz için teşekkür ediyorum. Araçla ilgili size danışmak istediğim başka bir durum var.

Şimdi bu araç galeriden satışta. Aradım görüştüm, aracın kendi kuzenine ait olduğunu, yurtdışına çıkacağı için elinden çıkarmak istediğini söyledi. Ben de sorgulatmak üzere plaka ve şasi no rica ettim, tabii sorun değil diyerek hemen verdi. Tramerden kendim sorgulattım, artı kendi kasko şirketim de yardımcı olarak sorguladı, hiçbir kaza kaydına rastlanmadı. sms üzerinden hasar sorgulamayı da denedim, yine bir kayıt çıkmadı.

Şimdi bu durumda, bu kadar sorunsuz bir araç, neden böyle ucuza veriliyor dersiniz? İlanlarda bir sürü 2008-2009 model ve 80 000 km üstündeki roomster'lar 24-25 000 rakamlarında dolanıyorken, bu araç 2011 ve 23 500 TL. işte bu tarafı hala kafamı kurcalıyor. Yarın sabah İstanbula giderek aracı görüp servise götürmeyi düşünüyorum. O yüzden acilen netleşip karar vermem gerekiyor galiba.. Galerici arkadaş, istediğiniz yere gösterebilirsiniz, hiç sorun değil diyor. 10 000 km bakımı yapılmış aracın. Ve plaka çerçevesinden anladıgım kadarıyla, skoda servisi ÖZAYDIN otomotive gidilmiş, ya da oradan alınmış araç.

Neyse başınızı daha fazla ağrıtmayayım. Bu bilgiler ışığında, ne tavsiye edersiniz? :)

detone yazdı:

detone
CLASSIC
CLASSIC

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir