ELEKTRO HİDROLİK DİREKSİYON ARIZASI ARIZA KODU : 01288

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ELEKTRO HİDROLİK DİREKSİYON ARIZASI ARIZA KODU : 01288

İleti matrix55 » 18 Haz 2012, 10:29

ARKADAŞLAR MERHABA SKODA ROOMSTER 2008 TDİ COMFORT MODELİ
ARACIMI 1 YILDIR KULLANIYORUM.ÇOKTA MEMNUNUM.BAŞIMA GELEN BİR ARIZAYI FORUMDA PAYLAŞMAK İSTERİM,ARACIMDA İKAZ LAMBASI OLARAK 01288 KODLU BİR ARIZA TESPİT ETTİK.YANİ DİREKSİYON HATASINDAN YAPARMIŞ.ÖZEL BİR SERVİSE BAKTIRDIM .KENDİSİ TANIDIK ARKADAŞIM OLDUGU İÇİN YAŞADIGI BİR ÇOK ARIZADAN BİLGİLİ BİR TAMİRCİ.YETKİLİ SERVİSE GÖTÜRSEM BANA KIRK DEREDEN SU GETİRCEKLERDİ :) VE ELEMANLAR YENİ VE EZBERİ OLMAYANDA EKSTRASI OLACAKTI.BU SERVİS KONUSUNDA ÇOK KİŞİNİN CANI YANMIŞTIR.HEPİMİZ YAŞAMISIZDIR.
ARACIMDA İKAZ LAMBALARININ SEBEBİ AKÜ ARKADAŞLAR.MARŞI DÜZGÜNDE ALSA MALESEF AKÜ YETERSİZMİŞ. 4 YAŞINDA ARACIN ORJİNAL AKÜSÜ 63 AMPERDİ. MUTLU 72 AMPER TAKTIRDIM.AKÜYÜ ALIRKEN ARAŞTIRDIM KESİNLİKLE BU DEDİLER..VE ÜRETİM TARİHİNİN YENİ OLMASINA DİKKAT EDEREK ALDIM.BİRAZ BİLİNÇLİ BİR TÜKETİCİYİM MERAKLIYIMDA.YAŞADIGIM BİR DURUMU FORUMDA PAYLAŞMAK İSTEDİM.BİR ARKADAŞIMIZIN BAŞINA GELİRSE BİLGİSİ OLSUN.HERKESE İYİ SEYİRLER SAYGILARIMLA...

Kullanıcı avatarı
matrix55
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: murat yılmaz
Nereden: Samsun
Arabanız: skoda roomster 1.4tdi comfort

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir