Roomster Yepyeni dizaynı ile sizlerle

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster Yepyeni dizaynı ile sizlerle

İleti ewregungor » 27 Oca 2013, 17:55

Aracımı son zamanlarda biraz alçalttım ve arkaya inceden spoiler extra fren lambaları egzoz spor plakalıklar ön cam yazıları v.s son halini sizlerle paylaşıyorum

Aşağıdaki resim alçaltılmış hali

ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre güngör
Nereden: Ankara
Arabanız: T5 Caddy Kangoo chromline Felicia Fun Vs Romi

İleti sleepp » 27 Oca 2013, 19:05

bence çok abartılı olmuş bu arabaya gidmemiş :(
sleepp
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: fabia

İleti ByAsi » 27 Oca 2013, 20:04

Bana kalırsa ön camdanki ///M yazısı hiç olmamış bbs lerin içi siyah olsa daha iyi gider sanki bide aracı az daha alçaltılırsa çok daha tatlı durur. Yalnız senin modifiyelerinde dikkatimi çeken nokta hep başka araçlardan alıntı yapmak istemen. Usta iyisin hoşsun beceriklisin maşallahın var. Fakat şahine bmw amplemi takmış gibi işler olmasın kendine özgü olsun yaptığın işler. çoğundaki işçiliğini çok beğeniyorum ama farklılaştırma çabasını özentileştirme çabasına döndermemek gerek. Emeğine saygım sonsuz. takibindeyim :) kısmet olursa bende alıcam o zaman modifiye konusunda yarışırız. gerçi seninki satılık ama bakalım kısmet.
ByAsi
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: İbrahim Ünver
Nereden: Kayseri

İleti erginbkr » 27 Oca 2013, 20:08

zevkler ve renklar tartışılmaz ancak kendi adıma arabanın orjinalliğini bozan uygulamalara hiçbir zaman ısınamadım ...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti ewregungor » 27 Oca 2013, 22:21

ByAsi yazdı:Bana kalırsa ön camdanki ///M yazısı hiç olmamış bbs lerin içi siyah olsa daha iyi gider sanki bide aracı az daha alçaltılırsa çok daha tatlı durur. Yalnız senin modifiyelerinde dikkatimi çeken nokta hep başka araçlardan alıntı yapmak istemen. Usta iyisin hoşsun beceriklisin maşallahın var. Fakat şahine bmw amplemi takmış gibi işler olmasın kendine özgü olsun yaptığın işler. çoğundaki işçiliğini çok beğeniyorum ama farklılaştırma çabasını özentileştirme çabasına döndermemek gerek. Emeğine saygım sonsuz. takibindeyim :) kısmet olursa bende alıcam o zaman modifiye konusunda yarışırız. gerçi seninki satılık ama bakalım kısmet.
Ön cama en açık film yapıp kaput siyah ön tamponun altına kadar inen kısımıda siyah yapıcam bakalım hava biraz ısınsında aslında jantları değiştirmeyi düşünüyorum replika jant takıp biraz daha alçaltabilirim ön cam yazısını bu hafta değiştiririm kesin
ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

İleti ewregungor » 27 Oca 2013, 22:40

erginbkr yazdı:zevkler ve renklar tartışılmaz ancak kendi adıma arabanın orjinalliğini bozan uygulamalara hiçbir zaman ısınamadım ...

hiç bir orjinallik bozma yok 1 saat içinde komple orjinalliği yerine gelir yapılan herşey yapıştırma takma orjinallerini takmak en fazla 1 saat alır
ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozdagbulent » 27 Oca 2013, 22:44

arabamı hayatta bu hale getirmem ancak arkadaş seviyo demek ki uğraşmış hoşuna gidiyosa güle güle kullansın diyorum arabanın orjinal halini sevenlerdenim
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir