BUDA GÜZEL..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUDA GÜZEL..

İleti skodacı » 15 Kas 2006, 22:41

buda güzelmiş değilmi acaba neden değiştirmişler böyle aracı vw istememiştir tabiki aracın bu şekilde çıkmasını yokas kedisinin satışları gitcek ondan buda onların ama kendi marka prestiji nolcak fimi.vw hep bunu yapıyo daha fazla gelişmesini engelliyo.bi röpörtaj okumuştum vwde çalışan üst düzey bi yönetici adam soruyolar vw in sağlam en iyi aracı hangisidir diye adam aynen şunu dedi:skoda ve audi

skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Sselim » 15 Kas 2006, 22:50

bence süper ya,,,
vw nin yerinde bende olsam aynı şeyi yapardım,,,
satış politikası sonuç olarak,,,
Sselim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 15 Kas 2006, 23:03

Resmiyet kazandı!
 Çek üretici Skoda daha önce konsept olarak sergilediği Roomster modelini üretim bandına ama kararı aldı. Resmi fotoğrafları yayınlanan araç markanın ürün gamındaki dördüncü model olacak. Markanın ilk MPV modeli olan Roomster tasarımıyla da geleceğe ışık tutuyor. Kardeşlerinden farklı bir ön görünüme sahip otomobil gelecek nesil Skoda modellerine referans olacak. VW Caddy’i andıran Roomster’ın ön bölümü binek modellerden farksız. Arka kısımsa yükselen bir yapıya sahip. Skoda otomobilde Varioflex ismini verdiği değişken yapılı koltuk teknolojisini sunacak. Roomster, küçük hareketlerle istenildiğinde bir aile otomobili istenildiğindeyse ticari araç gibi kullanılabilecek. Cenevre Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyeri yapılacak olan Roomster’da üçü benzinli, üçü dizel olmak üzere altı farklı motor kullanılacak. Motorlarla ilgili detaylı bilgi fuarda açıklanacak. Otomobilde otomatik şanzıman opsiyon olarak tercih edilebilecek. Roomster markanın Çek Cumhuriyeti’ndeki Kvasiny fabrikasında üretilip, yaz aylarında Avrupa pazarlarına sunulacak.
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 15 Kas 2006, 23:42

güzelll....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)