SKODA SATIŞLARI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA SATIŞLARI

İleti loveskoda » 15 Nis 2008, 21:31

Arkadaşlar Yüce oto reklam yapmazsa satmaz tabi... İsrail e giden var mı bilmiyorum. Oradaki taksilerin hepsi beyaz Octavia... Burada fiat albea taksi olarak kullanılıyor, orada Octavia... Skoda aslında çok satan bi marka. sadece Türkiyede böyle...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 15 Nis 2008, 21:40

Arkadaşlar irfan abi zamanında söylemişti yüce oto gelen arabayı satıyor elinde kalmıyor niye reklam yapsınki diye
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiasm » 16 Nis 2008, 00:15

ben bu forumdakilerin skoda yı kurtarma çabalarını anlayamıyorum
eğer firmanın böyle bir derdi olsaydı bişeyler yaparlardı

servis kalitesini arttırırlardı, yedek parça fiyatlarını düşürürlerdi v.s.

ayrıca fabiası olup da direksiyon açı sensörü arızası diye bir arızası olup bu parça için arabanın 1/5 i kadar ücret istenseydi, bu skoda savunucularının düşüncelerini nasıl  olurdu merak ediyorum?

orta sınıfta orta kalitede araçlar üreten bir marka fazla büyütmeye gerek yok yani, bence

fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muratkaracaus » 16 Nis 2008, 01:22

skoda yetkili servisi yuce kadar kazikci adi adamlar yok adamlar oyle bir fiyat cekiyor ki arabani al sat dedirtiyor sende gidip yansanayi alsan oda cok pahali skoda cok satilmadigindan yan sanayisi az olanda kalitesiz ve pahali.......

seneye satacaz ve birdaha skoda mi tovbe
muratkaracaus
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nadirin » 28 Nis 2008, 21:56

1. garantisi dolan skodanızı sakın ola skoda servislerine götürüp kazıklanmayın gidin speedye veya başka yerel servislere
nadirin
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir