octavia akü hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia akü hakkında

İleti yalçın » 19 Ağu 2008, 14:40

Fren müşürü bozulmuş,frenler sabaha kadar yanık kalmış.Akü sonunda boşalmış sabah takviyeli çalıştırdım,yanlız teyip kod istemeden çalıştı ekranda önce safe yazdı sonra normale döndü birtek camları ayarladım (oda basit biriş zaten).Teyip normalde kod istemesi gerekmezmiydi?Bilgisi olan varmı.

yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti maozkan64 » 19 Ağu 2008, 15:28

Radyonun kullanım kitapçığına göre radyo araca özel bir güvenlik kodu ile donatılmış. Cihaz araca ilk takıldığında kod istiyor. Kod girildikten sonra aracı tanıyor yani hafızasına alıyor. Kendi aracınızda radyoyu söküp te yeniden taktığınızda aracın donanımını tarıyor, aynı donanımı bulup kendi arabası olduğunu anlayınca kod istemiyor. Teyp başka bir arabaya takıldığında ise farklı bir araç olduğunu anlıyor ve kod istiyor.

Aracın kullanım kitapçığında bu konu ilgili orijinal yazıyı veriyorum.

Comfort radio coding

Your car radio is equipped with an appliance-specific security code. The security code need only be entered when the radio is used for the first time in the vehicle. After the first input of the code number, the radio "gets to know” its vehicle. Accordingly, it is not necessary to enter the code number after an interruption of vehicle voltage either. The radio automatically checks the vehicle’s data when turned on after the ignition has been switched on. It is only necessary to enter the code number if it becomes apparent that the radio is in another vehicle.

Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti kadir_ » 19 Ağu 2008, 16:31

Frenler nasıl sabaha kadar yanık kalabilirki arbadan anahtarı çekinçe bütün devrelerdeki elektrik kesiliyor diye biliyorum ben ?
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir