Yeni bir önerim var!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni bir önerim var!

İleti akdeniz » 17 Oca 2007, 03:03

Arkadaşlar sitede açılan konuları ve gelen msjları takip ediyorum bence yetersiz. Genelde aynı kişiler yazıyor. Buna çare olarak sitenin yöneticisi arkadaşlar bir çalışma başlatalım ve siteye tüm skoda kullanıcılarını toplamayı hedefleyelim. Örneğin yetkili servislere uğrayan her skodacıya bu işin duyurulması sağlanamaz mı. Servislere uğrayan her araca bununla ilgili bir el ilanı tarzında birşey verilse ve bu sitenin üyelerine kolaylıklar sağlansa bu işten hem bu siteye destek veren servisler hemde skoda sahipleri yararlanır... 

akdeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 18 Oca 2007, 00:21

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=911

izmirde böyle adım attık sayılır ama el ilanı yerine sitemizin stıcker ından verip araça yapıştırılacak ve o araç servise gidince %10-%20 iskonto yapılacak ve serviste büyük bir tabela şeklinde sitemizin anlamlemi olucak diye düşündüm ben ama şimdilik yeni daha hem bu arada stıcker'larımızda ne durumda bilgimiz yok yöneticimiz gönderecekti herkeze ama galiba bu aralar işleri yoğun pek uğrayamıyor bizde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bişeyler yapmaya çalışıyoruz bu tür fikirlere her zaman ihtiyaç var Approve
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti Sselim » 18 Oca 2007, 02:02

sticker ları bi alabilsek,,,
işler açılır zaten,,,,
Sselim