Octavia 1952

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia 1952

İleti elegance » 15 Eyl 2008, 17:46

ya beyler şimdi torosun yerini octi tutmaz octini yerini toros tutmaz torosla tarlaya cok rahat giriyorum ama octi ile altına taş degecek diye aklımdan cıkmıyo öle gidiyorum 2.el araba sansdır yanicok tarstısmaya gerek yok sanki dogana 14.000 sayan adam memur kesimimde adam köye fln gidecek onla ha dogana 14.000 verilmez ama fabiaylada köye girilmez bu dedigimi toros kullandıktan sonra anlıyacaksınız

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti mehmetunal48 » 15 Eyl 2008, 20:17

[quote="elegance"]ya beyler şimdi torosun yerini octi tutmaz octini yerini toros tutmaz torosla tarlaya cok rahat giriyorum ama octi ile altına taş degecek diye aklımdan cıkmıyo öle gidiyorum 2.el araba sansdır yanicok tarstısmaya gerek yok sanki dogana 14.000 sayan adam memur kesimimde adam köye fln gidecek onla ha dogana 14.000 verilmez ama fabiaylada köye girilmez bu dedigimi toros kullandıktan sonra anlıyacaksınız[/QUOTE]ama torosa sırf tarlaya bahçeye giriyor diye bir ton para verilmezki.70 mdl renodan tek farkı tamponlar plastik,arka silecek,ve 5.vites.bu kadar yaparsa bu üç fark octi inanın 80000 ytl olması gerek valla.traktör bence daha iyi.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 15 Eyl 2008, 20:33

[quote="octopus"]

bu kadar adam skodayı seçtiyse bir sevgisi var demektir.O yüzden markaya ve modellere laf atacak olan sevdiği markanın forumuna takılsın.Ferrari porshe morş deyip hava yapmayalım.

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Clap
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi