Sesler Delirtti(çözüldü)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sesler Delirtti(çözüldü)

İleti kadir_ » 04 Ekm 2008, 23:34

Yaklaşık 1 haftadır bayram diye idare ettim ama artık dayanamıyorum bu gün gösterdim ön taraftan çat çat bişey ses yapıyor bozuk yerde tümsekte vs rot kolunu değiştirdiler düzeldi dediler ben bindi hala vardı ses pazartesi sabahtan akşama kadar uğraşıcaklar artık neden olduğuda meçhul

Bununla beraber dün kurtköyde gelirken tırın birinden taş sıçradı öncamıda çatlattı hep beni buldu yine Angry

--------------------------------------------

Bu gün başka bi yere gittim adamlar hemen buldular viraj demirlerindeki kauçuk parça kopmuş şasiye çarpıyormuş tümseklerde değişince kesildi bu kadar basit birşey çok rahatsız ediyor adamı.

Boşu boşuna rot kolunada para verdik

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 04 Ekm 2008, 23:40

geçmiş olsun inşaallah kurtulursun, camı kasko zaten hiç bişeyi ellemeden değişiyor yılda bi sefer.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 04 Ekm 2008, 23:40

canınız sağolsun, fazla büyütmeyin, taktıkça  daha da büyüyor insanın içinde...
ön takımla ilgili sorunu iyi bir rot-balansçı da bulabilir. güvendiğiniz bir yer varsa gösterebilirsiniz...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti elegance » 04 Ekm 2008, 23:51

ya bu octilere noluyo ya benim arabadada nazarmı var ne araba çizilmiş camurluktaki sinyalin üstü 2-3 cm kadar cok ince bi cizgi nalet olsun arabaya binsem bi dert binmesem bi dert bu ciziklerde hep beni bulur inadına koyu rek araba alacam
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti kadir_ » 05 Ekm 2008, 00:04

[quote="hakanerdogan"]geçmiş olsun inşaallah kurtulursun, camı kasko zaten hiç bişeyi ellemeden değişiyor yılda bi sefer. [/QUOTE]
Taş camı işten patlatmış iğne gibi sivri vurmuş acıyorum komple kırmaya Smile
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 05 Ekm 2008, 00:13

[quote="elegance"]ya bu octilere noluyo ya benim arabadada nazarmı var ne araba çizilmiş camurluktaki sinyalin üstü 2-3 cm kadar cok ince bi cizgi nalet olsun arabaya binsem bi dert binmesem bi dert bu ciziklerde hep beni bulur inadına koyu rek araba alacam[/QUOTE]
sizinki gene iyi, benimkinin sol ön ve arka kapı üzerinde tosuncuklarının boynuz sürtmeleri sonucu çüzükler oluştu bayram tatilinde, elime geçselerdi, kesecektim kurbanı göremeyeceklerdi...Angry
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti yexplorer » 05 Ekm 2008, 00:28

valla tümseklerde bende de var bi ses bir de geri gidip ilk frene basınca birşeylerin oturma sesi geliyo. sonra kesiliyor ileri gidip tekrar geri gidince aynısı oluyor polo da da vardı.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti Haluk » 05 Ekm 2008, 00:54

geçmiş olsun inşallah çözümü bulunur ve masrafsız olur
Haluk
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: Peugeot 308 1.6 HDI SPORTİUM

İleti kadir_ » 06 Ekm 2008, 22:36

Çözdük bu gün 30-40 ytl ye halloldu o da işçilik tuttu

-----------------------------------------

Bu gün başka bi yere gittim adamlar hemen buldular viraj demirlerindeki kauçuk parça kopmuş şasiye çarpıyormuş tümseklerde değişince kesildi bu kadar basit birşey çok rahatsız ediyor adamı.

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hamdieyuboglu » 06 Ekm 2008, 23:55

Bayam sonrası ,cumartesi , Rizeden gelirken ben de benzer sesler duydum . Ön sol tarafta gıcırdama veya sürtme sesi gibi bir ses gelmeye başladı . Bazen virajda bazen tümseklerde . Amortisörler çok iyi olduğu için bazen vites değişiminde bile ses geldi . Bugün tamire gitmeye korktum . Tahminim viraj kolu lastikleri diyordu fakat ya rot kolları ise diye de endişe ediyordum . Umarım bende de ucuz yollu çözüm olur .
Selamlar .
hamdieyuboglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 07 Ekm 2008, 01:02

[quote="kadir_"]Yaklaşık 1 haftadır bayram diye idare ettim ama artık dayanamıyorum bu gün gösterdim ön taraftan çat çat bişey ses yapıyor bozuk yerde tümsekte vs rot kolunu değiştirdiler düzeldi dediler ben bindi hala vardı ses pazartesi sabahtan akşama kadar uğraşıcaklar artık neden olduğuda meçhul

Bununla beraber dün kurtköyde gelirken tırın birinden taş sıçradı öncamıda çatlattı hep beni buldu yine Angry

--------------------------------------------

[/QUOTE]

rot koluna boşuna para vermediniz...ilgili parçada boşluk gördüklerinden dolayı değişimini gerçekleştirmişlerdir...lakin viraj demir lastiğini nasıl gözden kaçırmışlarAngry...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 07 Ekm 2008, 01:10

bu 2 oldu iş yerime yakın diye gitmiştim daha gitmem oraya evime yakın bi yer var hemde akrabam sahibi o buldu sorunuda ama onlarında bulamadığı oluyor 4-4 lük işi bilene daha raslamadım Smile
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti tivoli » 07 Ekm 2008, 13:59

[quote="yexplorer"]valla tümseklerde bende de var bi ses bir de geri gidip ilk frene basınca birşeylerin oturma sesi geliyo. sonra kesiliyor ileri gidip tekrar geri gidince aynısı oluyor polo da da vardı. [/QUOTE]

aracın gezer kaliperlerinden kaynaklanıyor bahsettiğiniz problem değil normal bir durumdur rahat olun.. aynı ses benim octide de oluyor tamda bahsettiğiniz durumlarda hemde.
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti feliciaZK » 07 Ekm 2008, 15:52

KADİR KARDEŞ VELİBABADAKİ ŞAMPİYON OTOYU SANA BOŞUNA TAVSİYE ETMİYORUZ
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti SkodA FeLiciA » 07 Ekm 2008, 17:23