İlk Çalışma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İlk Çalışma

İleti armagan » 13 Ekm 2008, 11:23

Sabah aracın ilk çalışmasında 10 sn saniye kontağa basmam ve gaz pedalını pompalamam gerekiyo sadece sabah ilk çalışmada oluyor bu olay gün içerisinde bi problem yok. Servise gittiğimde herşeyin normal olduğunu söylediler. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

armagan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 13 Ekm 2008, 11:34

Araba LPG ise ayarsızdır ondan olabilir bendede başladı bu aralar eğer değilse benzindendir.Bende BP den alınca öyle oluyordu 2. seferda çalışıyordu araba başka yerden almayı dene benzini opet olabilir shell olabilir
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti 9336 » 13 Ekm 2008, 13:18

[quote="kadir_"]Araba LPG ise ayarsızdır ondan olabilir bendede başladı bu aralar eğer değilse benzindendir.Bende BP den alınca öyle oluyordu 2. seferda çalışıyordu araba başka yerden almayı dene benzini opet olabilir shell olabilir[/QUOTE]
+1
Ben de bikaç ay önce Bp'den benzin almıştım. Motor arıza ışığı yanmıştı. Servis vag-com'da herhangi bir arızaya rastlamadı. Aldığım benzinden olabilir demişti. Artık, Opet veya Shell'den alıyorum. Hiçbir sorun yok.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti umt_d » 13 Ekm 2008, 16:46

istanbul'da çok az yerde bulunan Türkiye petrolleri diye bir şirket var TP yazıyor Türkiye'deki tüm petroller tüm petrol arıtma işleme tesisleri tüpraş gibi bu şirket'e ait yani direk tüpraştan katkısız matkısız saf yeni işlenmiş benzin ya da motorin geliyor ben oradan alıyorum ve çok memnunum 5 depo TP'den aldıktan sonra opetten almıştım araba gitiyor gibi gelmişti anadolu yakasında sadece maltepede var diye biliyorum herkese çok çook çoook tavsiye ediyorum
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti armagan » 13 Ekm 2008, 23:53

Benzini Shell den alıyorum sadece ilk çalşmada problem var servisde bişey çıkmadı başka bi ustaya bıraktım arabayı sabah birde ben çalıştırayım dedi. Benzin otomotiği kontağa basınca çalışmama ihtimali varmıdır ?
armagan
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir