OCTAVİA (TOUR)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVİA (TOUR)

İleti erbilgs » 14 Ekm 2008, 14:17

ARKADAŞLAR BU OCTAVİA (TOUR)

nasıl bişi almayı düşünüyorum.

çünkü tek fiyatı var .. farklı donanım yok.. elegance vb...

kampanya fiyatı.. 28.000 ytl

bu araçta abs, klima gibi özellikler varmı?

şimdiden yardmınız için teşekkürler.

erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 14 Ekm 2008, 18:03

Bence bir satıcıya gidip güzelce inceleyip öyle karar verin.Ben baktığımda pek etkilenemedim tour dan.Pek popüler bir araç olduğu söylenemez.Yinede zevk sizin hayırlısı olsun.

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti elegance » 14 Ekm 2008, 22:22

hatırladıgım abs klima cift airbag manuel klima elektrikli 4 cam vardı ama 2008 tour alana kadar aynı kasanın 2004 elegace plusları almak cok daha karlı olur
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti maozkan64 » 14 Ekm 2008, 22:37

Octavia Tour modeli, octavia'nın en basit modeli, olmazsa olmaz donanımları içeriyor sadece (klima, abs, elektrikli camlar vb.) Fazla donanım yok yani.

En kötü özelliği de sonradan ilave donanım takılmasına izin vermemesi.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti şahinbey » 15 Ekm 2008, 01:44

[quote="erbilgs"]ARKADAŞLAR BU OCTAVİA (TOUR)

nasıl bişi almayı düşünüyorum.

çünkü tek fiyatı var .. farklı donanım yok.. elegance vb...

kampanya fiyatı.. 28.000 ytl

bu araçta abs, klima gibi özellikler varmı?

şimdiden yardmınız için teşekkürler.

[/QUOTE]

Ben Eylül ayında aldım..26900Ytl.anahtar teslim(uzun pazarlıklar sonunda).Bu rakama alabileceğim eniyi sıfır araçtı ve bende aldım.Şu an aracım bin küsür km.de ve gerçekten çok memnunum.Donanım olarak arkadaşların söyledikjlerine katılıyorum,ancak bana göre yeterli.ABS,çift havayastığı dört cam otomatik,merkezi kilit,orjinal alarm vb. bunlar standart ayrıca ben aracıma orjinal park sensörü ve kartel muhafazasınıda hediye olarak taktırdım.Sonradan ek aksesuar söylendiği gibi takılamıyor değil..istediğin ek donanımı taktıra biliyırsun(Hız sabitleme vb.).Aracın performansına gelince tek kelimeyle harika,(Tabi bu senin beklentilerine bağlı) 5200 devirde düz yolda çok rahat 190km./h yi gördümWink motor yeni olmasına rağmen.Sıfır alıp ilk sahibi ben olmak istiyorum dersen kaçırılmayacak bir araç..Tavsiye ederim.
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti şahinbey » 15 Ekm 2008, 01:50

[quote="octopus"]

Bence bir satıcıya gidip güzelce inceleyip öyle karar verin.Ben baktığımda pek etkilenemedim tour dan.Pek popüler bir araç olduğu söylenemez.Yinede zevk sizin hayırlısı olsun.

[/QUOTE]
 A4kasa Octavia efsanevidir ve Skoda'nın amiral gemisi olmuştur,ve halen üretiliyorsa eğer yeterince popüler olmasındandır...

Saygılar..
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti şahinbey » 15 Ekm 2008, 02:05

[quote="maozkan64"]Octavia Tour modeli, octavia'nın en basit modeli, olmazsa olmaz donanımları içeriyor sadece (klima, abs, elektrikli camlar vb.) Fazla donanım yok yani.

En kötü özelliği de sonradan ilave donanım takılmasına izin vermemesi.
[/QUOTE]
A5 kasa octavıa classic modelinde arka camlar manueldir. Dolayısıyla Octavıanın en basit modeli Tour demek yanlış olur,ayrıca 2009 Tour'larda standart olan elektirikli kilit mekanizması ve alarmda classic modelinde yoktur.Modeller hakkında yeterli bilginiz yoksa yanlış bilgilendirmelerde bulunmayalım..

Saygılar..
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 15 Ekm 2008, 14:37

herkesin sahip olduğu en iyisi muhakkak.Maksat tukaka yapmak değil

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti elegance » 15 Ekm 2008, 18:26

HA BU ARADA SAHİNBEYTİN DEDİGİ GİBİ ABS CİFT AİRBAG VE KLİMA OLAN BI SIFIR CLİO ALSANIZ 26-27BİN ONA VERİRSİNİZ BENZİNLİSİNE ONUN YERİNE OCTİ GERCEKTEN COK DAHA İYİDİR BİRDE ŞAHİNBEY SİZİN ARABA KAÇ İLERİ VİTES VEDE A5 KASA 1.6 MPİ 2008 LER KAÇ İLERİYDİ ACABA
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir