acıl yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

acıl yardım

İleti mutemet08 » 17 Ekm 2008, 22:06

arkadaşlar daha önce bahsettiğim bir konu vardı aracım 2004 octavia ambiante plus 52000
de motorda titreme ve 3000 devirin amtında hangi viteste olursa olsun hoplatma yapıyordu.ama bir türlü aracımı yapamadılar ne yapacağımı şaşırdım aracımda lpg de var bu sorunu benzinde vede lpg de yapıyor.hava alıyordediler olmadı,buji ve kablolarında dediler olmadı.bobinde dediler olmadı,araba titreyerek ve hoplatarak çalışıyor ne yapmam lazım lütfern yardımcı olursanız çok sevinecem.ben şuanda b.kesir edremitteyim.yakın yerlerde bu işi yapabilecek donanımda bir yer varmıdır.izmire mi gitsem bursayamı arkadaşlar adres verirlerse sevinirim .

mutemet08
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 17 Ekm 2008, 22:09

yakıt deposundan motora kadar olan sistemler geliyor benim aklıma.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti isnilgiz » 18 Ekm 2008, 04:37

Araba mı hopluyor gibi oluyor ya da motor mu. Bir arkadaşın aracında da buna benzer birşey olmuştu. Motor rölantide çalışırken ya da belli bir devirde çalışırken sorun yoktu ama  rölantideyken ilk gaz vermede ve de yüksek gaz vermlerde motor tir tir titriyordu ve bu içerden hissediliyordu. Motor takozlarından bir kopmuş ve motor gaz değişimlerinde kendini kastığından bunu yapıyormuş. Sembolik bir masrafla işi çözmüştü. 
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir