Octavia Far Ampülü Seçimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Far Ampülü Seçimi

İleti octaviaman » 26 Ekm 2008, 18:11

[quote="gogo969"]Bugün yabancı forum sitelerini gezerken xenon'a en yakın halojen ampullere bakıyordum sonuç:philipsin dıamond vision 5000k
 Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz veya size göre en yakın hangisi.
[/QUOTE]
Ben daha önce kulandım iyi ürün.

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti yexplorer » 26 Ekm 2008, 21:05

[quote="?"][quote="gogo969"]bugün  balgatta bir yere gittim adam ata plaza ya falanda parça veriyormuş.osram cool blue hyper'da karar kıldım.tam alacaktım sarı renk ışık verir dedi ne dersiniz doğrumu?sitedeki resimlerde gördüğüm kadarıyla gayet mavi-beyaz...[/QUOTE]

Cool blue hyper sarı ışık vermez bu sitede bolca bu konuyu konuştuk hatta ben resimlerinide çektim koydum vs. Verdiği ışık floresan renginde. Güvenli bir gece sürüşü istiyorum diyorsanız yanlış ampülü almış olursunuz.
[/QUOTE]

rengi çok beyaz değil ama aydınlatma sıkıntılı
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti kadir_ » 27 Ekm 2008, 00:45

phılıps kullandım dıamond vision ondan önce osram kullandım nıght ... vs ama hiç biri tatmin etmedi beni sen gibiyim bende hılıpslerde yağmurlu havada vs biraz hava bulanık olsun körsün direk osramların sarı olması rahatsız ediyordu beni çok

En sonunda gidip xenon kit aldım işi abartıp 12.000 kelvin aldım 4-5 aydır kullanıyorum çok memnunum sadece çamurlu çok şiddetli yağmur olunca farlar kirli olduğundan ışıtması çok düşüyor.

Mercek far alsan 2sine 550 ytl fiyat çekiyorlarki bu çok fazla normal farın tanesi 150 ytl olduğunu var sayarsak.
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti gogo969 » 31 Ekm 2008, 10:44

doğru diyorsun.osram cool blue aldım.onu bi kullanayım.şimdilik memnunum beyaz ışık variyor...ama değiştire bilirim...
gogo969
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ak
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia GLX-i GT / BRC fast

İleti kadir_ » 31 Ekm 2008, 22:42

[quote="gogo969"]doğru diyorsun.osram cool blue aldım.onu bi kullanayım.şimdilik memnunum beyaz ışık variyor...ama değiştire bilirim...[/QUOTE]

Sorun yaşayabilirsin ankara gibi bi yerde siz fazla olur yağmurda bu da farların kirleneceği anlama gelirki arabadada far yıkama yoksa beyz ışıktan verim alamassın haberin olsun osramın %70 fazla ışıtan sarı modelleri var onlarda kullanmanı tavsiye derim verim alamassın beyaz ışıktan
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir