lütfen cevap yazın,heyecanlıyım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

lütfen cevap yazın,heyecanlıyım

İleti muratogretmen25 » 11 Kas 2008, 12:04

hocam yeni kasa diyosun 2007 model diyosun ve OCTAVİA DİYOSUN. HEM DE 22700 E VALLA HEMEN GELİM ARABANA  23000 VERİM ALIM SATIMINI DA KARSILARIM. BOS VER SEN BAŞKALARINI  WOLSWAGEN TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN KARİZMA Bİ ARABAYA BİNİYORSUN. TABİ O ELEŞTİRENLER NE YAPSINLAR ;  KENDİLERİ VERMİŞLERDİR ZAMANINDA TENEKE GİBİ MEGANE YA DA FİAT SERİLERİNE ÇUVALLA PARA ŞİMDİ SENİ ELEŞTİRECEKLER.

BENİM MERAK ETTİĞİM SATAN ADAM KAÇ YTL FİYAT CEKTİ VE NASIL BU FİYATA İNDİ YA BU ARABANIN 2005 İ   25000 YTL PİYASADA

muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 11 Kas 2008, 16:30

[quote="muratogretmen25"]

hocam yeni kasa diyosun 2007 model diyosun ve OCTAVİA DİYOSUN. HEM DE 22700 E VALLA HEMEN GELİM ARABANA  23000 VERİM ALIM SATIMINI DA KARSILARIM. BOS VER SEN BAŞKALARINI  WOLSWAGEN TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN KARİZMA Bİ ARABAYA BİNİYORSUN. TABİ O ELEŞTİRENLER NE YAPSINLAR ;  KENDİLERİ VERMİŞLERDİR ZAMANINDA TENEKE GİBİ MEGANE YA DA FİAT SERİLERİNE ÇUVALLA PARA ŞİMDİ SENİ ELEŞTİRECEKLER.

BENİM MERAK ETTİĞİM SATAN ADAM KAÇ YTL FİYAT CEKTİ VE NASIL BU FİYATA İNDİ YA BU ARABANIN 2005 İ   25000 YTL PİYASADA

[/QUOTE] arac classic se olabilir yoksa elegancelerin 2005 i 25 civarı 22-23 e 2007 classic alınır normal
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti A.SERKAN » 11 Kas 2008, 19:50

güle güle kullanın.isabetli karar doğru araba.ama kaskoyu ihmal etmeyin.kazasız belasız.
A.SERKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 11 Kas 2008, 23:07

[quote="elegance"] [quote="muratogretmen25"]

[/QUOTE] arac classic se olabilir yoksa elegancelerin 2005 i 25 civarı 22-23 e 2007 classic alınır normal[/QUOTE]

zaten 2006 mpi ambiante diye yazmış arkadaş.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti fabialife » 11 Kas 2008, 23:30

hocam hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanın. içiniz rahat olsun o paralara; bırakın ondan daha iyisini ona yakın bir araba bile bulamazsınız. önemli olan arabanın temiz olması. toyota, honda, astra, vectra, corsa, skoda fabia, seat leon dahil olmak üzere 20 ye yakın araba alıp binip satan bir kişi olarak şu anda hedefimdeki tek araba oktavia. aslında çoktan almıştım ama hanım ve oğlan acemi ve buranın trafiği çok kötü olduğu için büyük arabayı süremezler diye bir süre ertelemek zorunda kaldım ve corsa aldım. 3 yıl fabia kullandım onun bile yeri kullandığım araçlar içerisinde çok farklıdır. güvenlik fren ve yol tutuş  olarak en iyisi oydu. oktaviayı siz düşünün.

fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti koyunoglu44 » 12 Kas 2008, 00:48

inanın bugun cevaplarınızı okuyunca cok rahatladım ve mutlu oldum.ben ılk arabamı alıyorum  sızler kadarda araba ısınden anlamıyorum ondan dolayı ara ara yardımda ısteyecegım galıba.temennılerınızden dolayı cok sagolun,Allah sızlerede banada kaza bela vermeden gulegule kullanmayı,olmayanlarada benımkınden daha ıyı bır araba nasıp etsın.bu sıte zannımca bırcok yenı dost edınmeme vesıle olacak insallah
koyunoglu44
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 12 Kas 2008, 04:07

Hayırlı olsun hocam.Allah kaza bela vermesin.Octavia almakla çok iyi bir seçim yapmışsınız.Bu arabaya bu kadar para verilirmi diyenlerden birini arabaya bindirip biraz gezdirin derim.Emin olun ki arabadan inmek istemeyecektir ve o zaman Skoda' nın ne olduğunu anlayacaktır.Bizde şuana kadar 6-7 araç değiştirdik şuanki aracım peugeot 207.Fakat bundan önceki aracım olan fabianın bende özel bir yeri var.Bu arada Skoda' nın parçası Peugeot' dan ucuz bunu belirteyim.Böylelikle bir soru işareti daha kalkmış olur kafanızdan.Aramıza hoşgeldiniz..
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 12 Kas 2008, 18:18

İyi de ortalıkta skoda ya veya octavia ya söylenmiş olumsuz bir laf yokken bu kadar bağırıp çağırmaya ve tartışmaya ne gerek var onu çözemedim.Gördüğüm kadarıyla 2 tane mantıklı karşıt görüş söylenmiş.Kimse octavia nın parçası pahalı değil diyemez.Neticede Vw.Sevmek başka gerçekler başka.Gerçekleri konuşmayıp holiganlık yapılacaksa onuda bilelim.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti crash » 13 Kas 2008, 04:30

Octavia' nın parçası sınıfındaki diğer araçlardan ( jetta, 308, astra vs.. ) ucuz.Octavia' nın parçası pahalı diyenler gidip birde bu modellere baksınlar bakalım..
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 13 Kas 2008, 11:49

Arkadaşım bizde severek aldık ve severek biniyoruz.Konu o değil.Netice itibarıyla arabalar vw grup.Genelde aynı malzemeye  sahip araçlar.Alman arabasının parçası pahalıdır ama kolay kolay bozulmaz.Parçası ucuz olan arabada sık sık arıza çıkar.Fakat vw grupda Fiyat fazla farketmiyor.Örneğin diyelim ki A5 in şöför kapısının camı  ses yapıyor.Onun püfürükten plastik bi mekanizması var sorun bakalım yetkili servise ne kadar.Aynısını jetta içinde sor.Skoda dan ucuz söylerse de şaşırmak yok ama.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir