Arka sis farları nereden açılır?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Arka sis farları nereden açılır?

İleti power_octavia » 19 Kas 2008, 14:29

[quote="umt_d"][quote="power_octavia"]ya arkadaşlar arkadaki 21 wattlık sis farınına woltajı düşük ampül takarsınız daha sönük yanar kimsenin gözünüde almaz hemde çift yakarsınız olur biter[/QUOTE]

sis farının amacı zaten şiddetli yanması.Yoksa niye siste açalım
[/QUOTE]

ben sisli günler dışında aracın arka görünümünü etkilediği içinde açıyorum...

sağlı sollu çok güçlü yanmıyor benim arka sisler..... ayrıca zaten sonar marka arka farlarım daha da bi güsellik katıyor yandığı zaman

power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti power_octavia » 19 Kas 2008, 14:35

[quote="kobalt"]Daha sönük yanması için sis lambası takılmaz,arkada parklar yanıyor zaten aynı güçte bir çift lamba sadece aksesuar olur,ancak modaya uyup onlarıda mavi takacaksanız bilemem.Çünkü bu günlerde yollarda ön parklarına mor-mavi garabetler takıp alacakaranlıkta kısalarını yakmadan o mavi ışıkları ile görünebildiğini sanan trafik canavarlarından bolca mevcut.Şu kadar söyleyim,aracınızın orjinal donanımı ile ışıklandırma konusunda fazlaca oynamayın,bu kısa devre probleminden görüp-görülmeme problemlerine kadar bir çok soruna yol açabilir.[/QUOTE]

ya benim sölediklerimi ya iyi okumuyorsunuz dostum yada ben anlatamıyorum... bi yere sis farı takıldığı yok anlaşalım.... araclarımızın arkasındaki farların içinde sağ tarafta tek başına yanan SİS LAMBASI MEVCUT onu voltajı düşük lamba ile değiştiriyoruz artı diğer farın içindeki (arka farın) ampülüde devreye sokup arkadan daha aydınlık ve arkadaki sürücünün dikkat edebileceği moda çeviriyosunuz..

ön taraftaki farlara gelince evet benim aracımda mavi olmasada beyaz kedi gözleri var ama tabi bunları gece tutupta açmıoruz neden beyaz taktım onuda yazim hem sislerimde hemde normal farlarımda xenon bulunduğu için kedi gözlerinide beyaz yapma gereği duydum...

ayrıcada trafikte kemerini takıp ışığını açıp sol şeridi meşgul edip sanki inadına yol vermeyen, aynaya bakmadan yanındakinin üzerine direksiyonu kıran, kırmızı ışıkta yeşil ışık yandımı geçmeyen inadına bekleyen sürücülere karşı biraz daha dikkat diyorumClap ; ))
power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir