Yeni octaviam hayırlı olsun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni octaviam hayırlı olsun

İleti lazianke » 20 Kas 2008, 00:44

aracınız hayırlı olsun. Allah tan hakkınızda kazasız belasız günler dilerim.
yanlış anlamadıysam araç 117 binde ve siz 90 bin yapılmamış diyorsunuz. öyle ise 90 bin bakımının üzerinden 27 bin km geçmiştir yani aracınız ciddi bir kayış koparma riski altındadır. bence siz önceki sahibinden 90 bin olup olmadığını iyice öğrenin zira 90 bin bakımının bu kadar ertelenmiş olması bence mümkün değildir, yapılmamışsa ilk işiniz o bakımı yaptırtmak olsun derim....

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti umutkubat » 20 Kas 2008, 02:25

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti fmaka » 20 Kas 2008, 03:20

hayırlı olsun
bakımlarını amman ihmal etmeyin yoksa canınızı çok sıkar.
birde 90bin bakımı gerçektende yapılmadıysa bu zamana kadar dayanması cidden ilginç.servisi bir an önce görün derim.
okadar fahişbir fiyat çıkmaz.gülü seven dikenine katlanır.biraz yekünü çok tutabilir ama değer.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti emre_tokay » 20 Kas 2008, 14:27

arkadaşlar anladığım kadarıyla benimki a4 kasaymış :D  bunun için cok saolun hepinize verdiğiniz bilgiler ve hayırlı olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim  aracı geri vermeyi düşünüyodum fakat anladım ki burda güzel bi yardım severlik kardeşlik duygusu mevcut eminimki başım sıkıstığında bilgi almak istediğimde bana yardım edecek cok dostum olucak hepinize cok teşekkür ederim. Üniversitede alttan derslerim kaldığı için bu akşam burdura gidicem pazar sabahı tekrar istanbula dönmüş olurum ve hafta içi ilk olarak Şampiyon Oto'ya bakıma gideceğim ve son durumla ilgili burda size tekrar haber  veririm.

Hepinize hayırı günler...
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti emre_tokay » 20 Kas 2008, 14:33

[quote="elegance"]a4 kasa octi 117 binde 2004 model.20.000 civarı eder.orjinalse[/QUOTE]

Evet araç tamamen orjinal hiç bir değişeni hatta bende bunu korumak için orjinal dışındaki aksesuarları kullanmak istemiyorum tek değiştireceğim teyp olucak onunda  orjinal cd plar alıcam fakat orjinal almama değermi sizce ?   hetepe   arkadaşımız endisinde orjinali olduğunu yazmış ama bende fiyatını bilmiyorum en yakın zamanda öğrenmeye çalışıcam.

Hayırlı günler..
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 20 Kas 2008, 14:35

Arkadaşlar yaa bide benim bi sorunum daha var a4 kasa arka cam cok ufak ve park ederken arkaya dönerek park etmeye alışmıştım ama bu araçta onu yapamıyorum yan aynalardan park etmeye alısana kadar ne yapmalıyım ??? Park ederken cok zorlanıyorum arkamı göremiyorum  :D
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 20 Kas 2008, 23:04

[quote="emre_tokay"]

Arkadaşlar yaa bide benim bi sorunum daha var a4 kasa arka cam cok ufak ve park ederken arkaya dönerek park etmeye alışmıştım ama bu araçta onu yapamıyorum yan aynalardan park etmeye alısana kadar ne yapmalıyım ??? Park ederken cok zorlanıyorum arkamı göremiyorum  :D[/QUOTE] alısırsın ilk hafta bendede öyle oldu baktın olmuyo park sesnörü taktırırsın birde orjinal cd calar serviste 1.000 ytlnin üstünde
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti emre_tokay » 08 Arl 2008, 21:02

arkadaşlar ben istanbul şilede yasıyorum ve yeni bir tesis açtım o yüzden işlerler uğrasmaktan pek bişi yazamadım kusura bakmayın.

GÜNCEL :D
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 09 Arl 2008, 00:05

[quote="emre_tokay"]arkadaşlar ben istanbul şilede yasıyorum ve yeni bir tesis açtım o yüzden işlerler uğrasmaktan pek bişi yazamadım kusura bakmayın.

[/QUOTE]

Anlaşılıyo zaten bende beykozda oturuyorum istanbul içinde karter muhafazası lazım olmuyor ama ben tarlaya bozuk yollarda gezerim diyosan o zaman karter koruma alderim yoksa bi kartel nerden baksan 300-350 ytl dir.

Orjinal cd çaları boşver aşırı pahalıdır onun yerine iyi sony bi teyip taktrırsın sorun kalmaz.

Park konusunda sensör taktır derim arkadaşım taktırdı ve dediğine göre geri geri park ederken çocuk yola çokmüş o aynalardan görememiş ama sensör ötüyormuş az kalsın çocuğu eziyormuş sana çok faydası olur
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 09 Arl 2008, 15:39

[quote="kadir_"][quote="emre_tokay"]arkadaşlar ben istanbul şilede yasıyorum ve yeni bir tesis açtım o yüzden işlerler uğrasmaktan pek bişi yazamadım kusura bakmayın.

[/QUOTE]

Anlaşılıyo zaten bende beykozda oturuyorum istanbul içinde karter muhafazası lazım olmuyor ama ben tarlaya bozuk yollarda gezerim diyosan o zaman karter koruma alderim yoksa bi kartel nerden baksan 300-350 ytl dir.

Orjinal cd çaları boşver aşırı pahalıdır onun yerine iyi sony bi teyip taktrırsın sorun kalmaz.

Park konusunda sensör taktır derim arkadaşım taktırdı ve dediğine göre geri geri park ederken çocuk yola çokmüş o aynalardan görememiş ama sensör ötüyormuş az kalsın çocuğu eziyormuş sana çok faydası olur
[/QUOTE]

Elimdeki nakiti başka yatırımlara aktardığım için zaten suanda baska masraf yapamıcam  aracın orjinalliğinin bozulmasını istemediğim için orjinal cd player istiyorum ama anlasılan masraflı olucak diğer cd çalarlar aracın iç tasarımına pek uymuyo ama yapcek bişi yok şimdilik beklicez artık.. Confused
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 09 Arl 2008, 15:41

yaaa arkadaşlar bişi sorucam 2004 a4 kasaya yeni modellerden far taktırsam olurmu aracımdaki farlar pek hoşuma gitmiyoda Smile
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 09 Arl 2008, 18:45

[quote="emre_tokay"]yaaa arkadaşlar bişi sorucam 2004 a4 kasaya yeni modellerden far taktırsam olurmu aracımdaki farlar pek hoşuma gitmiyoda Smile[/QUOTE]

Nesinden memnun değil sin? Çok mu çizik ? içimi kararmış?

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti emre_tokay » 09 Arl 2008, 23:34

[quote="mygokhan"] [quote="emre_tokay"]yaaa arkadaşlar bişi sorucam 2004 a4 kasaya yeni modellerden far taktırsam olurmu aracımdaki farlar pek hoşuma gitmiyoda Smile[/QUOTE]

Nesinden memnun değil sin? Çok mu çizik ? içimi kararmış?

[/QUOTE]

Yaa bilmiyorum ama hoşuma gitmiyorlar sanki arabaya yakışmıyorlar bide far değiştirince zenon far yaptırcam  Big%20smile
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 13 Arl 2008, 20:34

Arkadaşlar cdplayer için şimdilik geçici bi çözüm buldumSmile Fm transmitter alacağım şimdilik işimi görür 500-600ytl şuan bosuna harcıyamam eğer benim gibi düşününen arkadaslar varsa tavsiyem olsun. Big%20smile
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti baha » 13 Arl 2008, 22:38

merhaba emre bey öncelikle hayırlı olsun aracı kaça aldınız merak ettim.zevk meselesidir karışmak gibi olmasın ama 20000 civarları ise chovrelet aveo lpg li alınabilirdi vs..... araçlar.Km yüksek birde skodanın tam masraflı km leri dikkatli olun skodalar çok uzun ömürlü arabalar değil sizde skodadan çalım yiğenler kervanına katılmamanız dileği ile ii günler
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti komodor » 14 Arl 2008, 13:15

Transmitter almayın İstanbulda işinizi görmez.alın bir dijital kaset 15 ytl ye laptop bile bağlarsınız,çok da güzel ses verir...
komodor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emre_tokay » 15 Arl 2008, 00:15

[quote="baha"]merhaba emre bey öncelikle hayırlı olsun aracı kaça aldınız merak ettim.zevk meselesidir karışmak gibi olmasın ama 20000 civarları ise chovrelet aveo lpg li alınabilirdi vs..... araçlar.Km yüksek birde skodanın tam masraflı km leri dikkatli olun skodalar çok uzun ömürlü arabalar değil sizde skodadan çalım yiğenler kervanına katılmamanız dileği ile ii günler[/QUOTE]

Merhabalar ben istanbul şile ağvada arsa alım satım işleri yapıyorum ve acil araca ihtiyacım olduğundan dolayı takaslı aldım aracı. evet piyasası 20.000ytl imiş ama bana maliyeti o fiyatı bulmadı. Araçtan şimdilik memnunum lpg'de 20ytl ile 100km gidiyorum tek sorunum par etmekti ama park sensörlerinede alıştım dediğiniz gibi ağır bakım zamnı gelmiş bakımını yaptırırım bu araç bana bir kaç yıl dayansa yeterli  düzgün kullandıktan sonra heralde 3-4 yıl kadar kullanırım.  Piyasada hala favoritlerin dolaştığını göz önünde bulundurursak bu araçta en azından 10 yasına kadar çalışır ( en azından öle ümit ediyorumBig%20smile)  Bu arada sanırım şimdilik dijital kaset alsam yeterli olucak Wink
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir