octi camlar buğulanıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octi camlar buğulanıyor

İleti ssanol » 14 Arl 2008, 00:43

ben dede 2001 model octavia var. gecenlerde klıma filtresini değiştireyim dedim. usta da tam bılmıyor filtreye nasıl ulaşaçagını. neyse abiler sileceklerin bulundugu bölumu sökerken camı yaralamışlar. 4 gün sonra arabanın camlarını  silerken sanırım bıraz baskı yaptım cama cam catladı. yaw nazar dedıler taş gelmiştir dediler ama durup dururken catlarmı cam.. kasko yerli malı cam takıyor. düşünüyorum kara kara

ssanol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 14 Arl 2008, 04:59

[quote="ssanol"]ben dede 2001 model octavia var. gecenlerde klıma filtresini değiştireyim dedim. usta da tam bılmıyor filtreye nasıl ulaşaçagını. neyse abiler sileceklerin bulundugu bölumu sökerken camı yaralamışlar. 4 gün sonra arabanın camlarını  silerken sanırım bıraz baskı yaptım cama cam catladı. yaw nazar dedıler taş gelmiştir dediler ama durup dururken catlarmı cam.. kasko yerli malı cam takıyor. düşünüyorum kara kara[/QUOTE]
geçmiş olsun hocam ama nasıl yerli takıyor. sıkıştırın orijinalini takar herzaman şanlarını denerler. sizden ses çıkmazsa ekmeklerine yağ sürersiniz.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti yexplorer » 14 Arl 2008, 05:01

benimkine de nazar değdi heralde geçen akşam 25 km gittim tam sıcak camlarda geldim. ama banamısın demedi yol bitti hala duruyordu yanlarda birazda önde
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir