Cam kapatma sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Cam kapatma sorunu

İleti murat3218 » 07 Arl 2008, 14:52

İyi günler, benim 2007 model skoda octavia arabam var
sorunum şu ; camları açık bırakıp kapımı anahtar ile kilitlediğimde camlar kapanıyor fakat arabanın orjinal kumandası ile kapıyı kilitlediğimde camlar kapanmıyor ve açık kalıyor acaba bu normalmi ? yoksa kumanda ile kapattığım zamanda camların otomatik kalkması lazımmı ?

murat3218
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 07 Arl 2008, 14:54

2008 octi ambiantemde seninki gibi. Yani kumanda ile kiltlediğimde camla kapanmıyor.

Fakat kapama butonuna uzun süre basarsan açık camların kapanır.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat3218 » 07 Arl 2008, 15:04

[quote="ayhani"]2008 octi ambiantemde seninki gibi. Yani kumanda ile kiltlediğimde camla kapanmıyor.

Fakat kapama butonuna uzun süre basarsan açık camların kapanır.

[/QUOTE]

Uzun da basılı tutuyorum  ama kapanmıyor
murat3218
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilgazdr » 08 Arl 2008, 00:21

Arkadaşım meraba;

Soruyu sorarken keşke arabanın hangi kasa olduğunu belirtseydin.(A4-A5)

Ama anladığım kadarıyla A5 kasa bir octi'den bahsediyorsun.Benim 2006 elegance A5 kasa aracımda,camları açık bırakıp indiğimde kumandadan kapatma tuşuna 5-6 sn kadar basılı tutunca tüm camları kapatıyor.camlar tam kapanmadan basmayı bırakırsan o aşamada kalıyor.yani tam kapatmak için sürekli basılı tutman gerekli.Yine arabanın camlarını kumandanın açma tuşuna basılı tutunca uzaktan istediğin kadar açabiliyorsun.Bu özellik özellikle yazın çok işe yarıyor.Senin aracın A5 ve bu özelliği kumandadan kullanamıyorsan servise gitmen ve bu özelliği açtırman gerekiyor.Benim aracımda böyle bir çok özelliği ben sonradan açtırdım.Bildiğim kadarıyla A4 kasa octilerde böyle bir özellik yok.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ilgazdr
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir