ÖN PARK SENSÖR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÖN PARK SENSÖR

İleti demirhan » 08 Oca 2009, 00:25

[quote="?"]

Çin malı 50-60 liralık sesli ikaz yapan sensörlerde iş görür ama ön tarafa takılan sensör çok gereksiz ve devreye giriş çıkışı sorun olur. Hadi arka sensörü geri vites lambasına bağlıyorsunuz geri viese geçince çalışıyor ama ön taraf için ne yapacaksınız bu konuda orijinal sensörler nasıl çalışıyor onuda bilmiyorum.

Önünüzü görmeye gelince ben bu güne kadar ucunu görebildiğim bir arabaya bindiğimi hiç hatırlamıyorum sadece şirketin fiat doblosunda görüyordum. Hatta binek araçlarda görüş alanına aracın kaputunun girmesi kusur bile sayılır. 1-2 haftada insan aracın burun mesafesini kendiliğinden öğrenir bence gereksiz yere endişe ediyorsunuz. Tedirgin olduğunuz mesafeden sonra yaklaşmamya çalışın.
[/QUOTE]
benim eski doganda önübırakın arka bagaj kapagının ucuna kadar görürdüm ne arabaydı  yaw bazen cok özlüyorum Cry

demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 08 Oca 2009, 00:58

Benim octide sonradan takılma arkayı kollayan Big%20smile Türkçe konuşan sensör var.

Geri vitese takınca hatunun biri geri vites diyor Wink
Geri geri gelirken sağ sol orta 60 cm 50 cm 40 cm diye sesli uyarıyor. 30 cm'den sonra arabayu durdur diye sürekli ikaz ediyor.
Fakat yağmurlu havalarda kadının beyni sulanıyor galiba arkada birşey olmamasına rağmen aracı durdur diyorLOL
Onun dışında ekran felan yok bence güzel.
Ama ben arabayı ilk aldığımda zoru başarıp park sensörüne rağmen arka tamponu kaldırımın üstüne konmuş kuyu kapağına çarpmıştım. Çünkü kaldırımın üstüne konan nalet kapak sensörün altında kalmıştı.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir