K&N FİLİTRE

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

K&N FİLİTRE

İleti ulasul_bjk » 20 Şub 2009, 21:15

filtreyi taktım tam istediğim gibi sesi hiç etkilemedi ama arabanın çekiş gücünde fazlasıyla değişme sağladı sürünce daha ilk gaza basışımda değişikliği fark ettim çekişi mükemmel oldu ve daha önce almadığıma pişman oldum arabasını seven herkese tavsiye ediyorum mutlaka denemelisiniz hatta alıp kullanmalısınız...

SmileSmileSmile

Ulaş UL

ulasul_bjk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ankaralı_06 » 20 Şub 2009, 21:19

açık hava filtresi araçlar için hiç bir yarar sağlamaz.Aksine zararı vardır.Yararlı bir şey olsa fabrika takardı
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ulasul_bjk » 22 Şub 2009, 23:57

evet takarken bazı durumlara dikkat etmek lazım mesela motorun sıcaklığı filtreyi etkilememeli vb ama ben kutu içi filtre taktırdım ve inanılmaz değişim war arabamda açık filtre riskli ama kutu içinin hiçbir zararı yok
ulasul_bjk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 23 Şub 2009, 00:43

Bi yandan mantıklı geliyorum açık hava filtresi madem arabaya performansı var fabrika neden takmasın adamlar uğraşmadan performansı elde etmiş olurlard.şu varki arge araştırmaları arabanın maliyetlerini düşürmeyide kapsamaktadır.orj filtre 10-15 tl K&n açık hava filtresi benim kullandığm 150 lira fabrika böyle bi maliyeti göz önüne alacağına hiç sanmam
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir