yeni octavia 2010

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni octavia 2010

İleti AlperURHAN » 09 Mar 2009, 00:50

http://www.youtube.com/watch?v=dPzxjhbc4M4 bu link ten aracı keşfede bilirsiniz

AlperURHAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper URHAN
Nereden: Isparta
Arabanız: octavia A5 1.6 FSI ELEGANCE

İleti delidolu » 09 Mar 2009, 01:06

Bu aracın 2009 modelini bugün buluşmadan sonra ata skoda da inceleme fırsatı buldum. Baktığımız en full olanıydı. Adı gibi harbiden SüperBEee. İçinde olmasının istenebileceği akla gelmeyen özellikler bile vardı. Bir ara forumda yeni toyota corolla mı yoksa yeni superb mi diye tartışması olmuştu... Toyota diyen arkadaşlardan ricam gidip bir superb yi görsünler.. Şu an ankaradaki ata da teşhir için 1 tane var haberiniz ola... Ben daha fazla dayanamadım psikolojim bozulmasın diye arabadan indim. Eğer bu superB arabaysa sanırım biz eşşeğe biniyoruz...

Not: mesaj 2010 octavia diyor, bense 2009 superb den bahsettim, sonradan farkettim, affola LOL

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 09 Mar 2009, 01:07

[quote="delidolu"]Bu aracın 2009 modelini bugün buluşmadan sonra ata skoda da inceleme fırsatı buldum. Baktığımız en full olanıydı. Adı gibi harbiden SüperBEee. İçinde olmasının istenebileceği akla gelmeyen özellikler bile vardı. Bir ara forumda yeni toyota corolla mı yoksa yeni superb mi diye tartışması olmuştu... Toyota diyen arkadaşlardan ricam gidip bir superb yi görsünler.. Şu an ankaradaki ata da teşhir için 1 tane var haberiniz ola... Ben daha fazla dayanamadım psikolojim bozulmasın diye arabadan indim. Eğer bu superB arabaysa sanırım biz eşşeğe biniyoruz... [/QUOTE]

kaldı ki sen bir collection kullanıcısısın abi... seninki eşekse benimki topal katırLOL

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 09 Mar 2009, 01:10

yaw hakan Allahını seversen şu konya yolunda gelip gittiğinde bir ataya uğra, gör... Başka da 1şey demiyorum. Ben hayatım boyunca arka koltuklarının olduğu yer bu kadar geniş bir araba ne gördüm ne duydum.. resmen 3+1 salon gibi...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 09 Mar 2009, 01:14

[quote="delidolu"]yaw hakan Allahını seversen şu konya yolunda gelip gittiğinde bir ataya uğra, gör... Başka da 1şey demiyorum. Ben hayatım boyunca arka koltuklarının olduğu yer bu kadar geniş bir araba ne gördüm ne duydum.. resmen 3+1 salon gibi...

[/QUOTE]

ben inceleyeli baya oluyor abi Big%20smile

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 00+bak%FDm
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti by wodoo » 09 Mar 2009, 01:15

[quote="hakanerdogan"]

[quote="delidolu"]Bu aracın 2009 modelini bugün buluşmadan sonra ata skoda da inceleme fırsatı buldum. Baktığımız en full olanıydı. Adı gibi harbiden SüperBEee. İçinde olmasının istenebileceği akla gelmeyen özellikler bile vardı. Bir ara forumda yeni toyota corolla mı yoksa yeni superb mi diye tartışması olmuştu... Toyota diyen arkadaşlardan ricam gidip bir superb yi görsünler.. Şu an ankaradaki ata da teşhir için 1 tane var haberiniz ola... Ben daha fazla dayanamadım psikolojim bozulmasın diye arabadan indim. Eğer bu superB arabaysa sanırım biz eşşeğe biniyoruz... [/QUOTE]

kaldı ki sen bir collection kullanıcısısın abi... seninki eşekse benimki topal katırLOL

[/QUOTE]

Kaldıki sende fabia kullanıyosun, seninkide topalsa, benimki el arabası LOL Hadii yokmu düşüren LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 09 Mar 2009, 01:16

hatta buraya koyayım....

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 09 Mar 2009, 01:23

[quote="delidolu"]

Bu aracın 2009 modelini bugün buluşmadan sonra ata skoda da inceleme fırsatı buldum. Baktığımız en full olanıydı. Adı gibi harbiden SüperBEee. İçinde olmasının istenebileceği akla gelmeyen özellikler bile vardı. Bir ara forumda yeni toyota corolla mı yoksa yeni superb mi diye tartışması olmuştu... Toyota diyen arkadaşlardan ricam gidip bir superb yi görsünler.. Şu an ankaradaki ata da teşhir için 1 tane var haberiniz ola... Ben daha fazla dayanamadım psikolojim bozulmasın diye arabadan indim. Eğer bu superB arabaysa sanırım biz eşşeğe biniyoruz...

Not: mesaj 2010 octavia diyor, bense 2009 superb den bahsettim, sonradan farkettim, affola LOL

[/QUOTE]

O arkadaş bendim ben fuarda en ince detayına kadar inceledim araçta opsiyonlar çok fazla navi mesela opsiyon bunlar hep ben arabaya kötü demedim ben arabayı alıp uzun sürebinen biriyim oncedende belirttiğim gibi bu octimle 9. yılım ve 165 bini geçti superB nin 1.4 lük motorunun bu kadar dayanacağına ınanmıyorum o yüzden toyota dedim ha şimdi diceksin git 2.0 tdı dizel al onada o kadar vergi parası + fiyat farkı vermek istemiyorum açıkcasıSmile
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 09 Mar 2009, 01:24

[quote="delidolu"]

[/QUOTE]

fark etmiyor bizde konu nere esnerse biz dahada çekiyoruz Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 09 Mar 2009, 10:23

Ama şu da bir gerçekki yeni super b kişisel bir araba değil.Konforu aracın arka kısmında yoğunlaştırmışlar.Yani sürücüye değil, yolcuya odaklı...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti AlperURHAN » 10 Mar 2009, 00:10

arkadaşlar yeni octavia yı inceleyeniniz oldumu biraz da yeni octiden konuşalım
AlperURHAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper URHAN
Nereden: Isparta
Arabanız: octavia A5 1.6 FSI ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 10 Mar 2009, 00:40

paylaşım için teşekkürler...benim anlamadıgım octinin eski kasasınında sıfır km olanıda var yenininde baska hiçbir araçta hem eski hem yeni modelin satıldıgını goremedim bir tuketemiyor gitti eskiyi....bu araçda boyle olacak bugunun 0 kmsi 2010-2011-2012 dede 0 km olalar satılır buraya yazıyorum :))))
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir