cut off lpg de devrede olurmu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cut off lpg de devrede olurmu

İleti kobalt » 16 Mar 2009, 00:08

[quote="yexplorer"][quote="barutoglu"][quote="kobalt"] siz gaza basmadığınız sürece hararet 70 derece bile olsa lpg devreye girmeyecektir,ben böyle biliyorum.[/QUOTE] 

Gaza basmadığımız halde de, belli bir ısıya ulaşınca lpg kendiliğinden devreye giriyor. [/QUOTE]

ilk çalışmada araç rolantide çalıştığı için geçiş yapar

İyi o zaman benimde bir sorunum oldu:)
[/QUOTE]

kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 16 Mar 2009, 00:42

[quote="kobalt"][quote="yexplorer"][quote="barutoglu"][quote="kobalt"] siz gaza basmadığınız sürece hararet 70 derece bile olsa lpg devreye girmeyecektir,ben böyle biliyorum.[/QUOTE] 

Gaza basmadığımız halde de, belli bir ısıya ulaşınca lpg kendiliğinden devreye giriyor. [/QUOTE]

[/QUOTE] [/QUOTE]

sendeki sorun ne. ama benim dediğim ilk çalıştırmadaki geçiş derecesine gelinceye kadar.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti kadir_ » 16 Mar 2009, 01:39

ilk çalıştığında genelde depo full ise geçi yapıyor yoksa arkadaşın dediği gibi ufak bi gaza basmak geçmesine yetiyor belkide sıcaklıkla ilgilidir

Ben istanbulda toplam 320 km gidiyorum 34 lt ile senin ki güzel bence
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti kobalt » 16 Mar 2009, 10:49

[quote="yexplorer"][quote="kobalt"][quote="yexplorer"][quote="barutoglu"][quote="kobalt"] siz gaza basmadığınız sürece hararet 70 derece bile olsa lpg devreye girmeyecektir,ben böyle biliyorum.[/QUOTE] 

[/QUOTE] [/QUOTE]

sendeki sorun ne. ama benim dediğim ilk çalıştırmadaki geçiş derecesine gelinceye kadar.
[/QUOTE]

Bendekini sorun olarak görmüyorum normalde çok önemli değil,motor çalıştıktan sonra rölantide bırakırsam ve ya giderken gazdan benzine alıp  tekrar gaza dönerken ayağımı gazdan aldığımda direk lpg ye geçmiyor mutlaka bir miktar gaz vermem gerekiyor.
kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir