Fabia SU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia SU

İleti ssargut » 30 Mar 2009, 15:48

Arkadaşlar herkeze selamlar daha oncede yazmıstım farklı konularda bılen bılır 2004 101 hp spacıel fabıam var dun aracımı yıkatmaya goturdugumde yıkamacı uyardı;
sol arka taraftakı paspasın altı sırılsıklam yanlız soyle bır ılgınclık var kaucuk paspas kupkuru altındakı kumaş paspas sırılsıklam tabanıda oyle camdan bır yerden su gırmıs dıyecem ama kaucuk paspasda ıslaklık yok zerre kadar neden acaba bu konudakı dusuncelerınızı merak edıyorum şimdiden teşekkürler....

ssargut
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustisahin » 30 Mar 2009, 16:27

Selam,

kapıların altındaki su giderleri tıkandığı icin, döseminin yanında su iceri giriyor, kenardan sızdığı icin paspasın direk altına girebiliyor, Forumda ararsan nasıl yapacağın veya neyi yaptıracağını bulabilirsin,

Aynı sorun bendede vardı, kendim silikon cektim, oldu,
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 30 Mar 2009, 16:30

normalda kapınızın içinden su tahliye kanalları geçer, ve bu yaşlardaki 5 fabiadan 4 ününkü tıkanır sizi temin ederim. neredeyse herkesin başına gelmiştir.

tahliye yolları tıkanınca su yol bulamıyor ve birikip kapınızın içinden zemine sızıyor. bu durumun en basit önlenmesi, kapı iç cebi (döşeme) sökülüyor, suyun içerden geldiği çerçeve etrafındaki açıklıklar silikonlanıp kapatılıyor.

neredeyse her servis bilir bu durumu. siz su aldı deyin, onlar siz 'su' demeden ''silikon'' u anlayacaklardır.

becerikli iseniz kendinizde yapabilirsiniz. forumda resimli anlatımı vardı. arama yaparak bulabilirsiniz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ssargut » 01 Nis 2009, 15:22

Yardımlarınız için cok teşekkur ederım yaşasın skoda kardeşiliği :)
ssargut
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir