motor yardımı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

motor yardımı

İleti elektrikci » 31 Mar 2009, 15:40

İstanbul Avrupa yakasında motor yaptıracağım tavsiye edeceğiniz iyi bir usta varmı.  arkadaşlar 2003 model octavia aracım 235000 km de anormal derecede yağ yakmaya başladı .ama ekzozstan fazla duman cıkmıyor büyük ihtimalle sekman kurtarmayacak rektifiye de istiyor. yardımcı olan arkadaşlara cok teşekkür ederim.

elektrikci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 31 Mar 2009, 16:55

[quote="elektrikci"]İstanbul Avrupa yakasında motor yaptıracağım tavsiye edeceğiniz iyi bir usta varmı.  arkadaşlar 2003 model octavia aracım 235000 km de anormal derecede yağ yakmaya başladı .ama ekzozstan fazla duman cıkmıyor büyük ihtimalle sekman kurtarmayacak rektifiye de istiyor. yardımcı olan arkadaşlara cok teşekkür ederim.[/QUOTE]

Öyle yok hemen yardım mardım...Smile

Hele bi merhaba de arkadaşlarına...

Hoşgeldin desinler sana, aralarına alsınlar..

Birde İsmini yaz bakalım listemize.

Sonra bak, sana nasıl yardım edecek diğer Octaviacı kardeşlerin..

(Bak edin arkadaşlar utandırmayın beniWink)

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elektrikci » 01 Nis 2009, 11:50

Vallahi doğru söylüyorsun  (keceli) arkadaşım .Smile
Buradan bütün arkadaşlara selamlar  listeyede adımızı yazdırdık Clap

Ben acil cıktığım icin malum birkac yere fiyat sormam lazımdı . bügünde topkapı sanayiye bir gidicem ama arkadaşlar beni araslarında pek istemiyorlar  galiba cevap veren olmadı. he birde sana isminle hitap edemedim. kusura bakma profil sayfanda adın ve soyadın bölümünü sende doldurmamışsın? genede mesajımı okuyan 36 kişiyede saygılar arz ederim.
elektrikci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 01 Nis 2009, 13:36

maslak atatürk oto sanayide wolcar var özel servis oraya bir bak
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir