Nasıl Olur Acaba (2005 Octavia 1.6)?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Nasıl Olur Acaba (2005 Octavia 1.6)?

İleti fthz » 14 Nis 2009, 17:48

Merhaba Octaviacılar hayırlı günler,

Öncelikle kendimi tanıtayım, ben Fatih yeni Octaviacı adayı :D

Bu ötv indirimi ile mevcut aracımızı değiştirme heyecanına kapıldık, birçok araçı inceledik birçoğuna binip indik ama tam bir karar vermekte zorlanıyorum. Bu zaman zarfında incelediğimiz araçlar Symbol, Polo, Jazz, Fabia, Kangoo, Fiorino ve Megane... Octavia ise bunların üzerinde olan bir araç, Araçın kalitesi, servis ağı ve hizmet kalitesiyle ilgili hiçbir fikrim yok, tecrübelerinize talibim :)

Octavianın ikinci elini düşünüyorum, şu anda da 1.6 Ambiente var 2005 model 25000 km'de http://www.sahibinden.com/28_000_km_de_ ... isplayitem
Forumda Octavia hakkında birçok konuyu okudum, düşündüğüm aracın kilometresi az denilebilecek olduğu için sorunsuz bir araca benziyor, doğrusu tam bir karar verirde alırsak zaten servisimize iyice baktıracağız ama servisler bu durumlarda araç hakkında ne kadar sağlıklı bilgi verebilirler?

Teşekkürler..

fthz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 14 Nis 2009, 19:18

Tam kararında ekspertiz yapan yerler var. O noktada sıkıntı günümüzde pek olmuyor. (süpriz arızalar olmazsa tabi)

Ama bu araç için konuşmak gerekirse ; bana kalırsa bu 20 küsür bin liraya biraz daha ekleyerek Elegance, Ambiante olan bu kasanın bir üstü olan A5 kasanın 1.6 MPI'ını(102 hp benzinlisini) alabilirsiniz. (bu kasa A4)

A4 kullananlar yanlış anlamasın da bu fiyata bakınca yeni kasaya yönelebilme imkanınızın olduğunu belirtmek isterim.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti fthz » 14 Nis 2009, 20:00

İstanbul'da olup önerebileceğiniz bir servis var mı?

RoadFighter dediğin gibi A5 almak daha iyi bir tercih olur daha yakışıklı ancak 20-21 binin üzerine çıkamıyorum maalesef :/

fthz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 15 Nis 2009, 00:20

Muhtemelen 2005 A5 Ambiante'lar o paralara vardır. Sahibinden.com tarzı yerlerin ilanlarına çok takılmamak lazım.

Elde peşin para 21-22 bin lira olsun 2005  A5 Ambiante alınabilir. (bu model ve donanımda Octavia A5'i olanlar kızacak ama biz de A5 kullandığımız için fiyat kırma niyetimiz yok :))

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir