Satılık Vagcom arıza tespit cihazı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Vagcom arıza tespit cihazı

İleti isnilgiz » 07 May 2009, 19:08

Arkadaşlar aşağıdaki ürün satılıktır. Ben Amerika'dan getirtmiştim. Tamamen orjinaldir. Programı lisanslıdır. Çin malı değildir. Ben çok memnunum. Aracım A5 kasa 2006 Octaviadır ve ne zaman arabamda bir sorun hissetsem her zaman bana kesin sonucu vermiştir.
Ürün linki aşağıdadır ve bu linkte kullanılabileceği araçlar yazılmaktadır:
http://www.ross-tech.com/vag-com/Micro-CAN.html
Ürünün Türkiye'deki linki ise aşağıdadır:

Nerelere yaradığı bu linklerde açıklanmaktadır.

Fiyatı 250 TL dir.

İlave soru ve her türlü yoruma açıktır memnuniyetle cevap veririm.

Kalın sağlıcakla.. 

isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti LiLPlayya » 07 May 2009, 20:25

Sanırım biraz pahaLı 2 hafta sonra banada amerikadan bi arkadaşım getirecek 100 tl ye tam ayrıntıLarını biLmiyorum ama çin maLı değiL
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpko » 07 May 2009, 21:28

Hayirli satislar..  Servislerin kullandigi biraz daha farkli bir makina ama tabi ki ayni yazilim. Arkadasimda nerdden bulduysa artik ayni yazilimi notebook una yukledi onunla arada bakiyoruz, benim motor elektronigi yandiginda.:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isnilgiz » 07 May 2009, 23:02

[quote="LiLPlayya"]Sanırım biraz pahaLı 2 hafta sonra banada amerikadan bi arkadaşım getirecek 100 tl ye tam ayrıntıLarını biLmiyorum ama çin maLı değiL
[/QUOTE]

Valla aynı cihaz ise o fiyata hiç kaçırma derim. Ben son derece memnunum ama ben de Ross-tech ten 250 dolara almıştım. Benim de satış nedenim: elime bir fırsat doğdu bir tanıdığım Amerika'ya gidiyor daha önce yaptığım gibi ona bu aletin bir üst versiyonu olan 350 dolarlık hex-can bağlantılı olanını aldırmak. Benimki, sitesinden de görüleceği üzere micro-can ve sadece golf5 platformuna sahip araçlarda çalışıyor. Hex-can olan nerdeyse bütün vw ailesi araçlarda çalışıyor. Satılmazsa da sorun değil. Lİsanslı olduğu için hiçbir bağlantı sorunu yaşamadım. Araç üzerinde yaptığım ayar ve incelmelerle bence fiyatının karşılığını çoktan haketti. Geçen ay And oto da bir ustaya bu kabloyla neler yapabildiğimi gösterdim o bile hayran kaldı ve bunları pek bilmediklerini söyledi.
Yerli sitesindeki fiyatı da görmüşsünüzdür zaten..
Bu kablonun a4 kasa için olanları 15-50 dolar arasında satılırken, a5 kasa için çalışanları çin mallarından başlayarak en orjinaline doğru 50 ila 1000 dolar (TL değil) arasında satılıyor. Fiyatta haklısınız pahalı geliyor ama benimki de bu 50-1000 dolar arasındaki yelpazeden 250 dolarlık olanına tekabül ediyor.  
Kalın sağlıcakla
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 08 May 2009, 10:38

Tamirci olsam kaçırmazdım... ama fabia, roomster, ibiza falan listede yok..
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umitc » 08 May 2009, 12:49

ismail bey bu kabloyla forumda bahsedilen ekstra özellikleri açma işlemlerini yapabiliyormuyuz?
umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti isikayhan » 09 May 2009, 03:43

[quote="hetepe"]Tamirci olsam kaçırmazdım... ama fabia, roomster, ibiza falan listede yok..[/QUOTE]

bu model sadece octavia ve superb ile uyumlu ama farklı modelleri uyumlu:
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir