Peşime takılan octi kimdi :)))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Peşime takılan octi kimdi :)))

İleti tivoli » 15 May 2009, 12:22

hafta ortasında istanbulda anadolu otoyolunda öğleden sonra altunizade'den dudullu gişelerine doğru peşime takılan bir octi'ci vardı valla merak ettim belki bu forumdan bir arkadaştır diye... :))) herkes sallamasın çünkü aracın rengi ve modeli hala aklımda.. eğer buradan bi arkadaşsa performans konusunda yararlı bir teknik paylaşım olacak düşüncesindeyim

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti delidolu » 15 May 2009, 12:27

Benim kız bazen bana sormadan alıp başını gidiyor ama o kadar uzak değil LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti ERCİS » 15 May 2009, 15:23

abi bendim,metalik gri octi 1,6 ambiante,yoksa o selektörüme rağmen çekilmeyen octi..
ERCİS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti adilektasli » 15 May 2009, 16:14

Sanırım hala peşinde LOL
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti tivoli » 15 May 2009, 20:09

[quote="ERCİS"]abi bendim,metalik gri octi 1,6 ambiante,yoksa o selektörüme rağmen çekilmeyen octi..[/QUOTE]
Atma ERCİS, arkamdaki octi metalik gri değildi çünkü LOL
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tivoli » 15 May 2009, 20:11

bir süre mahsus yol vermedim şöyle bi doya doya seyredeyim dedim Smile valla ne yalan söyleyeyim doyamadım seyretmeye onun içinde baya bi zaman yol vermedim LOL ama kısaca sizlerle şunu paylaşayım.. benim araç fsi motor arkamdan gelen ise mpi idi diye tahmin ediyorum çünkü ambiante yada classic modeldi.. ben o modellerde fsi motora hiç rastlamadığım için tahmin yürütüyorum mpi idi diye... neyse, ben uzuyordum ama baktım hiç kopma yaşamıyor yani çarşıda kalmadan peşimden aynen geliyordu gerçi yol çokda müsait değildi bunu tam anlamıyla denemek için ama yinede mpi motoru taktir ettim.. birazda bu performansını görmeye çalışmıştım.. o arkadaşta saolsun benzinine acımadan bunu esirgemedi benden Smile
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tivoli » 15 May 2009, 20:14

[quote="delidolu"]Benim kız bazen bana sormadan alıp başını gidiyor ama o kadar uzak değil LOL [/QUOTE]
özkan abicim senin kız o kadar hız yapmıyordur yav.. hem arkamdaki aracın şoförüde erkekti.. için rahat olsun yani Smile
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 15 May 2009, 20:33

Bendim ben Kırmızı Octi ;) demek sendin o takip ettiğim :D

-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti tivoli » 15 May 2009, 23:22

[quote="MEGAN"]

[/QUOTE]
Sende değildin Smile iyiki rengi söylememişim.. kandıracaktınız beni demek ki.. skodacı kardeşlerimden beklemezdim bunu Cry neyse artık önemi yok.. hazır denenmişken bi kıyaslama yapacaktım fsi-mpi arasında
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 15 May 2009, 23:25

[quote="tivoli"][quote="MEGAN"]

[/QUOTE]
Sende değildin Smile iyiki rengi söylememişim.. kandıracaktınız beni demek ki.. skodacı kardeşlerimden beklemezdim bunu Cry neyse artık önemi yok.. hazır denenmişken bi kıyaslama yapacaktım fsi-mpi arasında
[/QUOTE]
şaka yaptık abim bee :D SAYGILAR ;) ama takılırız nolcak :D ver adresi sabahtan akşama kadar arkandayım 2 dk ayrılmam peşinden :D
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tivoli » 15 May 2009, 23:37

saol mehmet kardeşim eksik olma ya Smile bende şaka yapmıştım zaten ayıpsın olurmu öyle şey.. aslında skodacılar sabahtan akşama kadar arasıra buluşurlardı ama sanırım bu kriz buluşmalarıda kötü etkiledi
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 15 May 2009, 23:44

buluşsaydık OPET,SHELL, vb Zengin olurdu heralde :P abimmm inş oda olur bi gün bakın azerbaycana petrol bedava :D ama gezemiyolar öle :D
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tivoli » 15 May 2009, 23:50

aynen abicim.. 2 adım yol gidiyosun benzin ibresi yerlerde sürünüyor.. daha bugün aldım 97 oktan.. litresi 3.13tl olmuş shell'de.. yuh diyorum artık. fiyat indirmeye gelince ayak sürüyorlar zamın fısıltısını duysalar fiyat tabelalarını geceden değiştiriyorlar
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 16 May 2009, 00:01

[quote="tivoli"]aynen abicim.. 2 adım yol gidiyosun benzin ibresi yerlerde sürünüyor.. daha bugün aldım 97 oktan.. litresi 3.13tl olmuş shell'de.. yuh diyorum artık. fiyat indirmeye gelince ayak sürüyorlar zamın fısıltısını duysalar fiyat tabelalarını geceden değiştiriyorlar[/QUOTE]
amaçlar farklı abimmm :) ben biliyorumda boşverin şimdi burda siyasete girmek istemiyorumm :)
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tivoli » 16 May 2009, 00:06

[quote="MEGAN"][quote="tivoli"]aynen abicim.. 2 adım yol gidiyosun benzin ibresi yerlerde sürünüyor.. daha bugün aldım 97 oktan.. litresi 3.13tl olmuş shell'de.. yuh diyorum artık. fiyat indirmeye gelince ayak sürüyorlar zamın fısıltısını duysalar fiyat tabelalarını geceden değiştiriyorlar[/QUOTE]
amaçlar farklı abimmm :) ben biliyorumda boşverin şimdi burda siyasete girmek istemiyorumm :)
[/QUOTE]
anladım ben onu Wink Clap
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 16 May 2009, 00:23

[quote="tivoli"][quote="delidolu"]Benim kız bazen bana sormadan alıp başını gidiyor ama o kadar uzak değil LOL [/QUOTE]
özkan abicim senin kız o kadar hız yapmıyordur yav.. hem arkamdaki aracın şoförüde erkekti.. için rahat olsun yani Smile
[/QUOTE]
Benim kızı düplü diye eziktirdin Cry şimdi ben ist sınırlarına bi daha gelir miyim? Sana inat eğitmeye başladım zati hem octi kızımı hem kendimi. Ank. yolları max 185 izin verdi bana otobanda 220 dayanmazsam n'olim. N'olim?LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti tivoli » 16 May 2009, 00:39

yaa özkan abicim sen benim kız diyince bende kız evladın filan var sandıydım valla SmileSmileSmileSmile hey Allah'ım yaa komediye bak şimdi Smile ben bayanlar o kadar hız yapamazlar anlamında demiştim aslında.. sen kullanıyorsan iş değişir elbette.. sen yinede basma o kadar ben inanıyorum sana merak etme.. altındaki octiyse birde erkek milleti kullanıyorsa tencere kapak misali yani.. bu makinanın ben en çok otobanda makasa girişine hayranım.bir seferinde kattım önüme avensis'i dalıp çıkıyoruz.. avensis'in esp ağladı resmen.. arkasını toparlamaya çalışırken görsen avensis'in yanına yanaşmazsın bir daha ama octi esp'yi bile devreye sokmadan toparlamıştı defalarca.. octinin arkası çabuk kopuyor diyenlerede göndermedir ayrıca bu Smile lastiklerin durumunuda gözden geçirsinler derim o yorumdan önce
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 16 May 2009, 00:41

[quote="tivoli"]yaa özkan abicim sen benim kız diyince bende kız evladın filan var sandıydım valla SmileSmileSmileSmile hey Allah'ım yaa komediye bak şimdi Smile ben bayanlar o kadar hız yapamazlar anlamında demiştim aslında.. sen kullanıyorsan iş değişir elbette.. sen yinede basma o kadar ben inanıyorum sana merak etme.. altındaki octiyse birde erkek milleti kullanıyorsa tencere kapak misali yani.. bu makinanın ben en çok otobanda makasa girişine hayranım.bir seferinde kattım önüme avensis'i dalıp çıkıyoruz.. avensis'in esp ağladı resmen.. arkasını toparlamaya çalışırken görsen avensis'in yanına yanaşmazsın bir daha ama octi esp'yi bile devreye sokmadan toparlamıştı defalarca.. octinin arkası çabuk kopuyor diyenlerede göndermedir ayrıca bu Smile lastiklerin durumunuda gözden geçirsinler derim o yorumdan önce[/QUOTE]
bizde E-5 te girdik makasa çok harika gerçektenn.... arka kopmuyor öle çok kolay sıyrılabiliyorsunuz savurma yok kopma yok.. haklısınız :)
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Octavia