Yeni Octavialara 1.6 TDI Motor mu Gelecek ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Octavialara 1.6 TDI Motor mu Gelecek ?

İleti dr.camouflage » 14 Haz 2010, 16:51

Aracın testi haftalık ve aylık dergilerde bir türlü yayınlanmayınca dayanamayıp OTOHABER dergisinin editörüne sitem dolu bir mail attım.Sağolsun, bugün hemen cevap yazmışlar aracın testi en kısa zamanda yayınlanacak.Bu arada bugün ilk defa 1.6 dizeli Cebeci Dörtyol'da görme şerefine eriştim.Araç bej renginde,elegance donanımlıydı.
Saygı ile...

Merhaba Ahmet Bey;

Sayenizde Skoda?dan
Octavia 1.6 TDI bulduk bir adet. Bu hafta planlamasını yapacağız. Önümüzdeki haftalarda yayınlayacağız.

Saygılarımla;

Birkan Demir Çalışkan

dr.camouflage
CLASSIC
CLASSIC

İleti isikayhan » 14 Haz 2010, 17:00

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti dr.camouflage » 14 Haz 2010, 18:09

Madem 2.el ilanlardan gidiyoruz biraz alakasız olacak ama Bugatti bile 2.ele düşmüş durumda.İlanda 0 km diyo ama yanlış,araç Mübariz Mansimov'un kardeşine ait.Zaten bu arabayı 0 km olarak ithal edebilecek bir babayiğit grey market olduğunu sanmıyorum.Ön farların Octi A5 kasayla olan benzerliğine dikkatinizi çekerim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bugatti-veyron-bugatti-veyron-16-4-hemen-teslim-aracimiz-hazir/detay
dr.camouflage
CLASSIC
CLASSIC

İleti kerim octavia » 15 Haz 2010, 15:21

ben 1.6 tdı ye bindim yüce autonun arabası 34 bc li kapicino beji satşın seyehat arabası ama onlar daha arbayı teste almamışlardır bile.
Kullanıcı avatarı
kerim octavia
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)

İleti dr.camouflage » 12 Tem 2010, 16:21

Otohaber dergisinin bu haftaki sayısında nihayet testini yayınladılar.Test edilen aracın plakası 34 bc 9091,muhtemelen bir önceki mesajda arkadaşımızın tahmin ettiği araç.Genel olarak aracı olumlu değerlendirmişler.Baz fiyatını,sürüş özelliklerini iyi bulmuşlar.
dr.camouflage
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir