Müzik Sistemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Müzik Sistemi

İleti ilkerso » 23 Mar 2007, 13:42

ConfusedOctavia Tour model aracımın CD çalar ve ön hoparlör takımını değiştirmek istiyorum. Sanırım JBL GTO 6507C hoparlör ve SONY CDX-GT 616U USB kaynaklı Oto Teybi konusunda karar kıldım. Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum. Daha önceden buna benzer değişiklik yapan arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var. Sizce bu tür bir modifikasyon uygun olur mu?...

ilkerso
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabskoda » 23 Mar 2007, 18:07

oncelıkle sunu soylemelıyım bende fabiamın on kolonlarını degistirdim ve cok memnunum jbl midbas taktırdım geyet iii bende sony cd calar kullanıyorum ama usb kaynaklısı nasıldır performans nasıldır bılemıyorum ama sonucta sony oldugu ıcın kesınlıkle ıyıdır senın ıcın ıyı olur Wink
fabskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti APM78 » 26 Mar 2007, 01:30

teyp konusunda bir fikrim yok ama kapılar için sierra 2620 titanium u önerebilirim ben memnunum oldukça başarılı 
APM78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Sway » 08 Nis 2008, 06:39

merhaba arkadasım ben forumda yeniyim, konuyu görünce ben de görüşümü belirtmek istedim, ben de fabia'mda sony cdx gt616u kullanıyorum teyp olarak tek kelimeyle soyleyebilirim ki harika bi secim yani, sony kalitesi zaten tartısılmaz, kesinlikle tavsiye ederim yani, hoparlör konusuna gelince sana tavsiyem onları da sony al uyum açısından, cok kaliteli hoparlorleri var yine sony'nin, ben şimdi anfi ve woofer alıcam arabaya onları da sony alıcam, cunku sony'ye cok güveniyorum, yarı yolda bırakmaz yani seni de beni de.. ;)
Sway
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir