2004 - 2005 octavia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2004 - 2005 octavia

İleti delidolu » 17 Haz 2009, 00:44

Engin beni her seferinde sallıyor napim? bugün yapcam, yarın yapcam haftaya yapcam diye diye çok şükür 1 seneyi devireceğiz canı sağolsun, inşallah bigün halledilecek :D

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti SEAHAWK » 17 Haz 2009, 01:21

Hakan, Aslında ön sisler görülmekten çok görmek için diye düşünüyorum ben de. Hatta sizin aracın sisi ile bizimki bildiğim kadarıyla aynı. Senin sis farından fayda görememene şaşırdım. Ben bir çok ara sokakta normal hava koşullarında bile geceleri çukurları daha rahat tespit edebilmek için ön sisleri yakarım bazen. (Maltepe sokaklarını bilenler "çukur" deyip geçilmemesi gerektiğini de bilirler mutlaka)

Özellikle yoğun kar yağışında ve normal farların yansıma yaptığı diğer bütün koşullarda pek işe yarıyor bence. Aydınlatmaya ciddi katkısı olduğunu düşünüyorum.

Delidolu, madem siz memnunsunuz, o zaman pek de önemli bir zayıflığı yok demektir. Ama gene de sis farlarının yeri, olabildiğince yere yakın bir noktadır.Smile
SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 17 Haz 2009, 02:01

ya zaten bi kaç metre arabanın dibini gösteriyor o kadar. hani hiç aydınlatmıyor değil, ama şöle bi 7-8 metre çıkmıyor.

yeri kısalardan daha iyi aydınlattığı doğrudur, ama koltuğum o kadar geride ve en alçak konumdadır arabanın yakın önünü hayatta göremem, belki o sebepten böyle düşünüdüm.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SEAHAWK » 17 Haz 2009, 02:26

Ha, oturma pozisyonlarımız biraz farklı bak.Big%20smile Ben havayastığının sakatlık yaratmayacağı bir yakınlıkta, 9-15'lik sürüş pozisyonunu sağlayacak şekilde araç kullanıyorum. Koltuğumda pek alçak pozisyonda değildir.

Önemli bir fark.LOL

SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir