Yetkili ve Yetkisiz arasındaki fark

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yetkili ve Yetkisiz arasındaki fark

İleti emre_tokay » 12 Ağu 2009, 03:08

Merhabalar arkadaşlar sizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Uzun zamandır aracımdaki bir kaç arızadan şikayetçiydim çok şükür elime birazcık para geçti forumdaki çoğu arkadaşın tavsiyesiyle rotayı Pendik Velibaba Sanaayi Sitesi Şampiyon Otoya çevirdim.

Dışarıdan temiz güzel bir yere benziyordu. İçeride Osman abi ve musa abiyle tanıştım allah razı olsun ikisindende çok yardımcı oldurlar.

ilk önce osman abiyle listemizi oluşturduk ne arızalar var hangi parçaların sipariş edilmesi gerekiyo falan filan sohbet muhabbet derken parçalar geldi bende giderken kıyafet konusunda hazırlıklı gitmiştim eeee hevesliyiz arabanın altına giricez  yaaBig%20smile

Neyse tamire başladık.

Uçtu uçtu kuş uçtuBig%20smile İlk önce  arabamızı kaldırdık.

Karterden başladık bu benim zavallı karterimCry Made in GermanyWink Delik okadar büyük değildi kazadan sonra tahliye vidası diş sıyırdığı için yağı boşaltmak içi birazcık deliği büyüttükBig%20smile

Bu yeni yol arkadaşım kader ortağım yeni karterim cillop gibi orjinal maşallahLOL

Montaj olmuş hali hadi bismillah....

Sıra geldi balatalara hadi bakalım lastikler sökülecekSmile

Allah aşkına şu balataya bakarmısınız üstteki sökülen eski balata alttaki  yenisi.

Osman abi: 'Sen sineğin yağını bırak soyunu kurutmuşsun herkes senin gibi kullanırsa biz nasıl para kazanıcaz' dediLOL

Neyse balata bitti o arada motora giden hava hortumu değişti. Sağ aynam kırılmıştı yenisi geldi kırmızı olsun 5lira fazla olsun dedikLOL Şaka bi yana benim aracın renginde yokmuş kırmızı geldi bende şimdilik boya masrafı olmasın diye eski kırılanın boyalı kısmını yenisine taktım boya yaptırırken bi ara onuda hallederiz..

Aynada oldu bitti çok şükür. 2cam arızalıydı allah razı olsun osman abi tanıdığı camcıya götürdü onları orada hallettik.  Gaz ayarı yapıldı gaz filtresi değişti. Velhasıl fazla uzattım konuyu şöyle toparlıyayım

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti hakanerdogan » 12 Ağu 2009, 03:14

sen arabayı mahvet sora dert yan, neler yapmışın öle yahu Big%20smile

yeni bakımın hayırlı olsun, güzel olmuş, güle güle sorunsuz problemsiz bin inşaallah.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti emre_tokay » 12 Ağu 2009, 03:17

[quote="hakanerdogan"]sen arabayı mahvet sora dert yan, neler yapmışın öle yahu Big%20smile

yeni bakımın hayırlı olsun, güzel olmuş, güle güle sorunsuz problemsiz bin inşaallah.
[/QUOTE]

Hakan kardeşim öle diyosunda 1 senedir parasızlıktan arabaya dokunamamıştım hepsi toplanınca böyle oldu olsun okadar gariiiBig%20smile
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti özgür_ » 12 Ağu 2009, 09:14

parasızlıktan arabaya dokunammamak, nikahlı karının yanına yatamamak gibi bişey =)

şu an aynı derdi bende yaşıyorum malesef
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turuncuklu » 12 Ağu 2009, 10:36

Şöyle bir bakıyorumda okti gibi bir araba için bu fiyatlar bence çok çok uygun.Güle güle bin. kazasız belasız inşallah.
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emre_tokay » 12 Ağu 2009, 13:46

[quote="özgür_"]parasızlıktan arabaya dokunammamak, nikahlı karının yanına yatamamak gibi bişey =)

şu an aynı derdi bende yaşıyorum malesef
[/QUOTE]

Sen nediyosun okadar zor kiSmile ama azcık sabır her şeyin üstesinden geliyor sanmaki kolay oldu hele o köprü geçişlerinde cam acılmadığı için arabadan inip kgs okutmak hem rezil hemde çok acı çeken bilir. Big%20smile 

Benim gibi feraha kavusmayı allah bütün araç kullanıcılarına versin inşallah aminnnnnBig%20smile
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 12 Ağu 2009, 13:48

[quote="turuncuklu"]  Şöyle bir bakıyorumda okti gibi bir araba için bu fiyatlar bence çok çok uygun.Güle güle bin. kazasız belasız inşallah.[/QUOTE]

Gerçektende dediğin gibi çoooooooooooook uygun fiyatlar ama uygun yeri bulabilene. Servisler okadar ucuk fiyatlar veriyorki artık haramdır o paralar. Neyse bizim adresimiz artık belli istanbulda kim sorarsa sorsun sadece ve sadece     ---ŞAMPİYON OTO----
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 13 Ağu 2009, 15:01

Guncel...
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC