necvox navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

necvox navigasyon

İleti umitc » 19 Ağu 2009, 23:10

merhaba arkadaşlar. siteyi takip edenlerin gözüne ilişmiştir skodam com da bi navigasyon satın almıştım. geçen hafta elektronikçide taktırdım.  aradan yarım saat geçmiştiki önce bi cızırtı oluştu. sonra ses düştü. sanırım kısa devre yapmıştı kapattım. gidip söktürüp orjinal cdplayeri taktım. ancak hoperlörlerden patlak sesi geliyordu. aynı elektronikçiden necvox sıparişi verdim. dün geldi ve taktık. patlak hoperlörleri ki hepsi patlamıştı değiştik. dünden beri kullanıyorum. yarın fotoları ekleyip artı ve eksilerini yazacam. düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olsun diye. çünkü ben bu konuda çok sıkıntı çektim.

umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpino » 20 Ağu 2009, 00:31

türkiyede halihazırda satılan en baba navigasyon cihazı markası navitech tir arkadaşlar. yazılım türk firması tarafından hazırlanmıştır ve gerçekten kalitelidir. bir diğer kaliteli yazılım ise garmin'e aittir. bu arada navitech'in skodalara (VW'e göre üretildiğinden skoda'da da sorunsuz takılabilir) uygun araç tipi navigasyon cihazı mevcut.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti onderxxa » 20 Ağu 2009, 00:48

bencede navitech ben bunu kullanıyorum ikitane octavia yada bir tane de suberb de şimdiye kadar bir sorun yaşamadım selamlar iki yıldır kullanıyorum
onderxxa
CLASSIC
CLASSIC

İleti greghile » 20 Ağu 2009, 12:47

fiyatı ne kadardı acaba bu navigasyonun birde aracınıza taktıktan sonraki resimleri ekleyebilirmisiniz
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitc » 20 Ağu 2009, 13:57

fiyatı internette 1.300 tl ye kadar var. iki yıl garantili. ekran piksel sayısı biraz az sanırım onun haricinde herşey çok güzel. esse group getiriyor. bütün illerde de servisi var
umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti greghile » 20 Ağu 2009, 18:14

hıım fiyat iyiymiş tşkler sanırım bir bütçe bunun için oluşturmam lazım :)
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitc » 20 Ağu 2009, 18:29

görünüm olarkta çok güzel çerçeve falan istemiyor. orjinal görünümlü. navigasyonu hata veriyordu. servisi aradım hemen ilgilenip çözdüler. açıkçası bu kadarını beklemiyordum.
umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 20 Ağu 2009, 18:32

Hayırlı olsun.

Diğer ürünü buradan bir arkadaştan almıştınız galiba. O hiç mi işinize yaramadı?(takasa mı verdiniz ya da?)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitc » 20 Ağu 2009, 19:27

[quote="RoadFighter"]Hayırlı olsun.

Diğer ürünü buradan bir arkadaştan almıştınız galiba. O hiç mi işinize yaramadı?(takasa mı verdiniz ya da?)

[/QUOTE]

takasa kullandım ama aldığım para hoperlör masrafına yetmedi

umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 20 Ağu 2009, 22:29

Demeyin yahu.

Yanlış montaj kaynaklı mı,ürün kaynaklı mı hoparlörlerin arızalanması acaba?
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitc » 21 Ağu 2009, 14:47

abi montajı elektronikçi yaptı yani yanlış montajdan olduğunu sanmıyorum ki zaten tak kullan özellikli idi. yani fişleri birbirine geçirdi. çıkış güçlerimi aynı değildi yada başka bişeymi vardı anlamadım.. hoperlörlerin orta kısımlarını yakmıştı hep..  o kadar masraf falana yaptık ama tek üzüldüğüm o hayran olduğum orjinal ses sisteminin gitmesi.. en iyi hoperlörleri taktırdım ama yanına bile yaklaşmadı
umitc
CLASSIC
CLASSIC

İleti pasaeli » 21 Ağu 2009, 20:13

selam öncelikle gecmiş olsun ben navia kullanıyorum ekstra takma gibi hicbir artı aparatı yok sadece sarj icin cakmak adaptörü var son derece yeterli karmaşık birseye ihtiyac yok zaten yakın zamanda her telefonda olacağı icin cok pahalı birşey almaya gerek yok ...
pasaeli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emre_tokay » 22 Ağu 2009, 16:40

[quote="pasaeli"]selam öncelikle gecmiş olsun ben navia kullanıyorum ekstra takma gibi hicbir artı aparatı yok sadece sarj icin cakmak adaptörü var son derece yeterli karmaşık birseye ihtiyac yok zaten yakın zamanda her telefonda olacağı icin cok pahalı birşey almaya gerek yok ...[/QUOTE]

Bende N96 var malumunuz üzere navigasyon desteğide bulunmakta. Orjinal NOKİA Navisini kullanamıyorum senelik 160tl gibi bir fiyat istiyor. Garmin yükledim çoğu zaman sapıtıyor bazeny yolları yanlış söyleyebiliyor yada geç kalabiliyor. Ara sokaklarda ve çok yan yolu bulunan yollarda başarısız buldum açıkcası. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa paylaşımlarını sabırsızlıkla ve şiddetle bekliyorum.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti kadir_ » 22 Ağu 2009, 21:02

[quote="emre_tokay"][quote="pasaeli"]selam öncelikle gecmiş olsun ben navia kullanıyorum ekstra takma gibi hicbir artı aparatı yok sadece sarj icin cakmak adaptörü var son derece yeterli karmaşık birseye ihtiyac yok zaten yakın zamanda her telefonda olacağı icin cok pahalı birşey almaya gerek yok ...[/QUOTE]

Bende N96 var malumunuz üzere navigasyon desteğide bulunmakta. Orjinal NOKİA Navisini kullanamıyorum senelik 160tl gibi bir fiyat istiyor. Garmin yükledim çoğu zaman sapıtıyor bazeny yolları yanlış söyleyebiliyor yada geç kalabiliyor. Ara sokaklarda ve çok yan yolu bulunan yollarda başarısız buldum açıkcası. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa paylaşımlarını sabırsızlıkla ve şiddetle bekliyorum.
[/QUOTE]

Bende garmin kullanıyorum çok memnunum bu dediğin sorun kullandığın haritaya görede değişiyor bunu ayrıyetten yenilemesi normal gps in yavaş eğer internet paketin varsa agps kullan yani yardımcı gps i de aç o zaman çok daha başarılıWink
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti emrtkn » 23 Eyl 2009, 23:39

Yeni cihazınız hayırlı olsun.
Bende yarın sabah serviste taktırıyorum Necvox.
Akşam resimleri eklerim...
Kullanıcı avatarı
emrtkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TEKİN
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Octavia A5 (RS Modified)

İleti mygokhan » 23 Eyl 2009, 23:44

[quote="emrtkn"]Yeni cihazınız hayırlı olsun.

[/QUOTE]

Resul beye mi gideceksin Emre?

Gidersen selam söyle Wink
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti emrtkn » 24 Eyl 2009, 00:02

[quote="mygokhan"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Evet abi..
Aleyküm selam,sen Bursa'da değilsin değilmi şu an ?
Kullanıcı avatarı
emrtkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TEKİN
Arabanız: Skoda Octavia A5 (RS Modified)

İleti mygokhan » 24 Eyl 2009, 00:35

[quote="emrtkn"]
[quote="mygokhan"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Evet abi..
Aleyküm selam,sen Bursa'da değilsin değilmi şu an ?
[/QUOTE]

Aynen Bartındayım şu anSmile
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

Sonraki

Octavia

Kimler çevrimiçi