buda nacizane benim octavia...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

buda nacizane benim octavia...

İleti ORHAN06 » 02 Eyl 2009, 23:54

[quote="gurdal07"]çok güzel ama bağıra bağıra büyük bi jant istiyo[/QUOTE]
benim idealimdeki jant bu,çok yakışıp on numara olacaktır eminim ama 17 de ne süspansiyon kalıyor ne bişey,ancak 205x60x17 ile sorun hafifler,yoksa jantın üstünde gider gibi git işin yoksa...kışında kalkış ve duruş problemi :)

ORHAN06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ORHAN06 » 02 Eyl 2009, 23:56

[quote="hdoner"]

Araban şık duruyor .Kazasız belasız mutlu sürüşler..

[/QUOTE]
çok teşekkür ederim saol...siirt e selam...
ORHAN06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 03 Eyl 2009, 00:50

Allah kaza bela vermesin güzl ve bakımlı bir octavia görmek çok güzel.
farlara bittim ben mercekli...

fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti ORHAN06 » 03 Eyl 2009, 00:58

[quote="fmaka"]Allah kaza bela vermesin güzl ve bakımlı bir octavia görmek çok güzel.
farlara bittim ben mercekli...

[/QUOTE]
teşekkür ederim saolasın...sevmediğim veya sevemediğim bir arabaya binemiyorum,bundan önce grande punto vardı 1 yıl bile tahammül edemedim...14 bin olmadan 3 kez üst kapak conta değişti,bahanede " abi sen arabayı çok sıkıştırmışın" :)  bunu benim gibi milli servete bu kadar saygı duyan aracına ilk günkü gibi bakan bir adam yapacak...sadece güldüm...ve ilk fırsattada sattım...farlara gelince orjinalinde yokdu 900 tl verip sonradan yaptırdım...sislerde öyle sonradan....çok memnunum odaklı bir aydınlatma çok keyifli...
ORHAN06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 03 Eyl 2009, 02:25

[quote="ORHAN06"][quote="oguz"]orhan abi bişe soracam arka stoplar folyo mu filmmi. geçende bi arkadasımın octisinde gördüm soramadım arka geri lambaları ve sinyaller yani beyaz kalan kısım biraz dahja koyuydu ve cok güzeldi.[/QUOTE]
slm.oğuzcum :)... stopların sadece sinyal ve geri lambalarının olduğu yer kırmızı film..aslında tümünü yaptırmak mantıklı gelmedi orjinalitesini bozar gibi geldi bana...böyle daha hoş...görüntüyü ciddi farkettiriyor bence...[/QUOTE]

kırmızı fillm fiyatı nedir  abi onun biliyomusun?

bide mercek ve odak meselesini bende biliyorum. bendede xenon var ama mercek yok. etrafa cok dagılıyor ışık. mesela bugun bi bmw gordum eski kasa mercekli xenon var adamın onunden baska biyerde ışık yok önüne vuruyor direk vede şekli şemali yerinde bi ışık onlara bende bayılıyorum:)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir