OCTAVIA ELEGANCE MANUEL DERI VITES TOPUZU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVIA ELEGANCE MANUEL DERI VITES TOPUZU

İleti tivoli » 11 Eyl 2009, 12:54

Arkadaşlar octavia elegance modellerdeki üstü nikelaj kaplamalı deri vites topuzu arıyorum.. benim baktığım bostancıdaki çıkmacılarda bulamadım.. herhangi bir web sitesi (superskoda hariç çünkü oradaki aradığım model değil) veya ürünü bulabileceğim bir çıkmacı öneren olursa çok sevinirim

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti fmaka » 11 Eyl 2009, 17:25

yetkili servislere sordunuzmu.onlar temın edebılırler.yanılmıyorsam fiyat biraz tuzlu.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti tivoli » 11 Eyl 2009, 20:19

yüce motor 1 gün öncesinden sipariş et getiririz demişti.. ikinci bir yetkili servis 4 hafta süre istemişti..ikinci yetkili servis şu anda stoklarda orjinal hiç yok yurt dışı siparişi görünüyor dediklerinde de biraz tedirgin oldum.. ayrıca 4 hafta sürede bana fazla geldi bayrama yetişmez..  arabamızada bayram hediyesi almak lazım dimi ama nede olsa canımızı taşıyor Smile

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti myolive » 12 Eyl 2009, 15:50

Bende alacaktım ama bulamadım servis 221 TL demişti vazgeçtim.Takım halinde satılıyor.Benim döşeme rengim bej çıkmacılarda farklı renklerini buldum 130 Tl fiyatı vardı.
myolive
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir