Yaşasın ! Full Jetta Full Octi den daha UCUZ !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yaşasın ! Full Jetta Full Octi den daha UCUZ !!!

İleti mayham85 » 31 Ekm 2009, 11:26

[quote="RoadFighter"][quote="delidolu"]Saç baş yolmana gerek yok asımım, babanı ayart geç manueline, emin ol aracın kısa sürede peynir ekmek misali gider... Ankarada malum sebeplerden ötürür otomatik vites delisi sürüce kadın var, otomatiğin meraklısı da ayrı napıcan dünya böyle her malın alıcısı-satısı var.... [/QUOTE]

"Otomatik vites arabaya binenler bir daha düz vites araba almaz" derlerdi de hakkaten gerçekmiş. :)

Peder bey düz araba almak istemiyor kesinlikle.

Ha otomatik vites hakkaten rahattır.

Ne kadar yaktığını,performansının nasıl olduğunu umursamayan ve arabayı sadece ulaşım aracı olarak kullananlar için(istisnalar vardır) otomatik vites ise biçilmiş kaftan.

Babam da arabasından gayet memnun. Yıllardır arabasına bakan oğlunun bu hususta ne düşündüğü de zerre kadar umrunda değil. :)

Karışık meseleler abi bizde ki. Gevura kızıp oruç bozarak boşuna motosikletçi olmadık :)

[/QUOTE]

asım bey tsi dsgli bir araç kullanmanızı tavsiye edrim. :)
ama manuel her zaman daha iyidir.

size aracınızı sevdirecek bir örnek veryim.  tam otomatik dizel corolllar var şimdi. (4 ileri otomatik) şehir içi 9 10 lt mazot yakıyor 0-100 14,7 sn :) manueli ile arasında 2,5 sn hızlanma farkı ve 2,5 lt kadar yakıt farkı var :)

beterinde beteri var :D

mayham85
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tivoli » 01 Kas 2009, 02:39

[quote="sucan"]

yok yok ben halen haralet diyorum Big%20smile şaka gibi geliyor ama yazın adana mersin bölgesi 40-45 derece dolaylarında geziniyor ve dediğim şey tabiki düzde değil o sıcakta rampa tırmanmaktan oluyor.

[/QUOTE]

şu an octavia kullanıyorum ama 5 yıl önce sattığım 92 model R9 dan kalan alışkanlık yüzünden hala gözüm ara ara hararet ibresindedir Big%20smile o araçların hepsinin değil tabiki ama birçoğunun kronik rahatsızlığıdır.
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir