LPG taktırıp ince stepne arayan arkadaşlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG taktırıp ince stepne arayan arkadaşlar

İleti adilektasli » 06 Kas 2009, 11:47

Dün tesadüfen LPG li Octavia lar için ince/küçük stepne buldum. İhtiyacı olanlar için süper bir imkan.

http://www.sahibinden.com/ince_stepne_s ... ce%20skoda

Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti hetepe » 06 Kas 2009, 12:26

Güzel ama pahalı bir seçenek...Paylaşım için teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti C@GL@R » 06 Kas 2009, 12:58

araçta bir pompa bulundurarak daha az yer kaplayabilirim tskler..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti sucan » 06 Kas 2009, 13:01

çokta kullanışlı bir şey değil bence gene bagajda yer kaplıcak ve ortada öyle sırıtacak
2006 Octavia Elegance Triptonik
Kullanıcı avatarı
sucan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 mondeo 1,6 titanyum-2005 getz 1,3 gli

İleti cok_yasa_kamil » 06 Kas 2009, 14:04

[quote="caglarkrbyk"] araçta bir pompa bulundurarak daha az yer kaplayabilirim tskler..[/QUOTE]
evet katılıyorum.
ayrıca da başıma geldi, tecrübeliyim :)

sabaha kadar lastik inmiş; tabi sabahları lastikleri kontrol etme gibi bir alışkanlık olmadığından yola çıktım, lap lap diye hafif ses geliyordu, ışıkta durdum. tekrar hareket edince artık araba hoplamaya zıplamaya başladı. hemen sağa çekip baktım ki,, lastik inmiş.
araba yüklü sayılabilecek durumdaydı, hemen bagajdan çakmaklık pompasını çıkardım. başladım hava basmaya... tııırrr falan. kaldırımdan geçen millet bana bakıyor garip garip :D
neyse 20 bar falan olmuştur herhalde, bindim araca, doğru 1 km ilerideki lastikçide yaptırdım.
çok rahat oldu. benim gibi LPGli olup da stepnesini çıkaranlara şiddetle tavsiye ederim.
cok_yasa_kamil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 06 Kas 2009, 14:09

[quote="cok_yasa_kamil"] [quote="caglarkrbyk"] araçta bir pompa bulundurarak daha az yer kaplayabilirim tskler..[/QUOTE]

evet katılıyorum.

ayrıca da başıma geldi, tecrübeliyim :)

sabaha kadar lastik inmiş; tabi sabahları lastikleri kontrol etme gibi bir alışkanlık olmadığından yola çıktım, lap lap diye hafif ses geliyordu, ışıkta durdum. tekrar hareket edince artık araba hoplamaya zıplamaya başladı. hemen sağa çekip baktım ki,, lastik inmiş.

araba yüklü sayılabilecek durumdaydı, hemen bagajdan çakmaklık pompasını çıkardım. başladım hava basmaya... tııırrr falan. kaldırımdan geçen millet bana bakıyor garip garip :D

neyse 20 bar falan olmuştur herhalde, bindim araca, doğru 1 km ilerideki lastikçide yaptırdım.

çok rahat oldu. benim gibi LPGli olup da stepnesini çıkaranlara şiddetle tavsiye ederim.[/QUOTE]

en iyisini yapmışsınız zaten artık lastikleri o eski şambiyelli lastiklerden değil uzun bir yoldada bu şekilde bir iki pompa ile hava basarak en yakın şehir merkezine gidebiliyoruz ve lastik değiştirmekten daha kolay oluyor bundan eminim ayrıca lastikler için bi köpük satılıyor onu almanızı tavsiye ederim lastik içine basıyorsunuz lastik inmiyor lastik deliğini o köpük kapıyor

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti adilektasli » 06 Kas 2009, 14:37

Geçen sene tanıdığım iki kişide subap yırtılması nedeniyle stepne kullanması gerekmişti. Stepne her zaman lazım olabilir. Şehir içi neyse de şehirlerarası bir yolda stepne yoksa büyük sıkıntı olur.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti AhmetH » 06 Kas 2009, 16:40

aboğğ  bunları  felicia ya  takarsam  uldağa  tırmanırken  sebastian loeb  bile  tutamaz  beni LOL
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir