octavia 30000 bakımı SHELL ve ÖZGEN oto

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia 30000 bakımı SHELL ve ÖZGEN oto

İleti PİCK-UP » 04 Arl 2009, 01:41

[quote="demir_01"]garantın bıttıkten sonra tucel oto var hasan usta ona gıdınız.hem bu kadar malıyet cıkarmaz.hemde hakiki ustalardan bır tanesidir kendısı.ceyhan yolu üzerinde sol tarafta arac muayne ıstasyonuna varmadan 1 km beride [/QUOTE]

asri mezarlıgı orta kapısını 100 metre geçtikten sonra karşı şeritte.. işiin ehli..

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti fıratt » 04 Arl 2009, 14:31

[quote="demir_01"][quote="samet"][quote="demir_01"]garantın bıttıkten sonra tucel oto var hasan usta ona gıdınız.hem bu kadar malıyet cıkarmaz.hemde hakiki ustalardan bır tanesidir kendısı.ceyhan yolu üzerinde sol tarafta arac muayne ıstasyonuna varmadan 1 km beride [/QUOTE]

kusura bakmayında adananın en yaramaz adamına arac goturmuşunuz ticari olarak imseyi karalamak değil amacım yanlış anlaşılmasın ama sağlam lambda sensorunu değiştirip benim aracımdan çıkanı benim arkadaşım oldugunu bilmediği birine itelemeye çalışan birini oneriyorsunuz..

dukkanlarını başlarına yıkıyorduk dukkan komşuları ayırdı,siz kimlere duşmusunuz yaa onerdiğiniz adamları bakın zavallı kardeşlerim benim,deneme yanılm yoluyla arıza giderir zatı muhterem,

arkadaşta yetkili servis giderek en iyisini yapmış çunk adanada aam akıllı yer yok skoda konusunda,wv servisleri zaten sahiplenmiyor skodayı yeterince adanada..

birde servis için verdikleri fiyat çok adil çunku benim 30000km bakımımada aynı fiyatı verdiler adil olmak namuslu olmak en onemlisi..
[/QUOTE]

burdan emre ve benle beraber dısardan 4  kısının hasan ustada hakkında iyi düşüncelerle bahsediyorsak.olay bitmiştir.ben aracımızı ılk aldıgımızda abımın tavsıyesıyle yılmaz otoya götürdüm.adam resmen kendıne bagımlı yaptı.en son onun bana soyledıgı arızaları bı kagıda yazıp bastım erkek lısesının oralarda bahar otoya götürdüm.oda bi iki tur attı,kagıttakı arızaların oldugunu soyledı.sonra bastım tucel oto ya gittim.oda bunların hıc bırıne gerek yok sadece üst takozlar degısecek dedı bu kadar.aradakı fark burda işte.ayrıca ne zamandır aracımı onlara gotururum ne zamandırda bı sorun cıkmaz...
[/QUOTE]

emreye anlattım tucel mevzusunu once bi ondan dinle istersen..LOLsiz 4 kişi giderdiniz artık 3 oldunuz gibime geliyor..LOL
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir