NASIL AMA?:D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NASIL AMA?:D

İleti HTP » 06 Arl 2009, 15:59

Skoda yüce oto da olmasa oktavia birinci sırada tercih sebebim olurdu bu son haliyle bence çok güzel ve oturaklı.

HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 16:49

siz ne istediğinizi bile bilmiyosunuzkii... önce şunu bi sorim amacınız ne sizin ? Sportif arabamı istiyorsunuz yoksa aile aracımı...!! ??? eğer amacınız sportif ise gidip tek kaplı bişey yada seat ıbıza alırsınızz. Skoda aile araçları tasarlıyor ve octavia da bunlardan bitanesi. fakat şu an içi aile aracı dışı sportif. önü japon arkası amerikan arabaları. ne şimdi yani bu ?? OCTAVİA AİLE ARACIDIR.. Ve son sekmesiyle bu çizgisinden ÇIKMIŞTIR ! yanlış anlamayın köt araç demiyorum. yolundan çıkmıştır diyorum..
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti murat321 » 06 Arl 2009, 16:53

[quote="MEGAN"]siz ne istediğinizi bile bilmiyosunuzkii... önce şunu bi sorim amacınız ne sizin ? Sportif arabamı istiyorsunuz yoksa aile aracımı...!! ??? eğer amacınız sportif ise gidip tek kaplı bişey yada seat ıbıza alırsınızz. Skoda aile araçları tasarlıyor ve octavia da bunlardan bitanesi. fakat şu an içi aile aracı dışı sportif. önü japon arkası amerikan arabaları. ne şimdi yani bu ?? OCTAVİA AİLE ARACIDIR.. Ve son sekmesiyle bu çizgisinden ÇIKMIŞTIR ! yanlış anlamayın köt araç demiyorum. yolundan çıkmıştır diyorum.. [/QUOTE]

Bizim ne istideğimizi bilmediğimizi sen nerden bilyorsun ?
murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 16:55

aile aracı olarak tasarlanan araca sportif görüntü verildiğin de beyenmenizden.
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat321 » 06 Arl 2009, 17:00

[quote="MEGAN"]aile aracı olarak tasarlanan araca sportif görüntü verildiğin de beyenmenizden.[/QUOTE]

İçi aile arabası olsun, dışı sportif görünümli araç olsun isteyemzmiyim peki ?
murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 17:18

peki ben evimin altına 4 lastik koyum sokakta ralli yapmak istemezmiyim isterimm.. ben size isteyemezsiniz diye bir cümle kullanmadım.. amacım sizi kamçılayarak sizi aşşalamak değil farkındamısınız ? söylemeye çalışıtğım octavia nın aile aracı ağır başlılığından kayması..

-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat321 » 06 Arl 2009, 17:48

[quote="MEGAN"]

peki ben evimin altına 4 lastik koyum sokakta ralli yapmak istemezmiyim isterimm.. ben size isteyemezsiniz diye bir cümle kullanmadım.. amacım sizi kamçılayarak sizi aşşalamak değil farkındamısınız ? söylemeye çalışıtğım octavia nın aile aracı ağır başlılığından kayması..

[/QUOTE]

İsteyemessiniz demediniz ama ne istediğinizi bilmiyorsunuz diyorsunuz.
Bende diyorum ki sizin tabirinizle dışı sportif içi aile arabası olan facelift octavia yı istiyorum.

Sonuç olarak  bence octavia bu haliye daha da hoş oldu .
murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 19:45

Pekide o kadar tepki göstermenizin sebebi nedir ? hoş olmuş yada olmamış bunlar kişisel zevklerinizdir bunlar tartışılmaz. ben gerçek olan bişeyden bahsediyorum. yani araç aile aracı çizgisinden kaymış sportif bir şekle bürünmüşş.

-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti WXW » 06 Arl 2009, 19:47

[quote="murat321"]
[quote="MEGAN"]

[/QUOTE]İsteyemessiniz demediniz ama ne istediğinizi bilmiyorsunuz diyorsunuz.Bende diyorum ki sizin tabirinizle dışı sportif içi aile arabası olan facelift octavia yı istiyorum.Sonuç olarak  bence octavia bu haliye daha da hoş oldu .[/QUOTE]

aynısının tıpkısı:) ben de ne istediğimi hayatımın her alanında bilenlerdenim. begenmediğim fiziksel ve bayii özellikleri olsada, maddi gücüme ve isteklerime en uygun araba bu.içi geniş, kaporta ve motor sağlam, ailemi güvenle bindirebileceğim, hem sportif hem ağırbaşlı-oturaklı, iç dizaynı harika. önü japona benzemiş, arkası amerikan, yanı alman, üstü fransız hiç önemli dedeğil. ben yukarıda ana gövdeyi primera kadar kaba bulduğumuda söyledim. bence skoda tasarımcıları biz oturup makyaj yapalım, önü buna arkası suna benzesin dememişlerdir.bu begeniyle degerlendirilir.şimdi düşünün bakalım hem sportif, hem dört çekerli, hem station, biraz SUV......sınırı yok bunun...herşey begenide bitiyor.Hep demez miyiz Skoda yı bilen bilir ve alır diye.Bildik, araştırdık, begendik ve aldık:)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 19:56

[quote="WXW"] [quote="murat321"]
[quote="MEGAN"]

[/QUOTE]İsteyemessiniz demediniz ama ne istediğinizi bilmiyorsunuz diyorsunuz.Bende diyorum ki sizin tabirinizle dışı sportif içi aile arabası olan facelift octavia yı istiyorum.Sonuç olarak  bence octavia bu haliye daha da hoş oldu .[/QUOTE]

aynısının tıpkısı:) ben de ne istediğimi hayatımın her alanında bilenlerdenim. begenmediğim fiziksel ve bayii özellikleri olsada, maddi gücüme ve isteklerime en uygun araba bu.içi geniş, kaporta ve motor sağlam, ailemi güvenle bindirebileceğim, hem sportif hem ağırbaşlı-oturaklı, iç dizaynı harika. önü japona benzemiş, arkası amerikan, yanı alman, üstü fransız hiç önemli dedeğil. ben yukarıda ana gövdeyi primera kadar kaba bulduğumuda söyledim. bence skoda tasarımcıları biz oturup makyaj yapalım, önü buna arkası suna benzesin dememişlerdir.bu begeniyle degerlendirilir.şimdi düşünün bakalım hem sportif, hem dört çekerli, hem station, biraz SUV......sınırı yok bunun...herşey begenide bitiyor.Hep demez miyiz Skoda yı bilen bilir ve alır diye.Bildik, araştırdık, begendik ve aldık:) [/QUOTE]
yahu skoda ve Octavia yı kötülediğim bir cümlemi bulun üyeliğimi iptal edip gibimmmm :)
kimse ya anlamıyo yada milletce bi görüşümüz varya ille iyi bişeyde desem bi tepki göstermeye çalışmamız. abicim dediğim şey tasarımının BENCE iyi olmadığı ve AİLE ARACI ( düz hatlar,abartıya kaçmayan dış tasarım, vb) çizgisinden Sportife kaçması.. yani dışı sportif içi aile aracı Cry 
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mayham85 » 06 Arl 2009, 20:49

megan arkadaşım sitede sık sık bakıyroum ve her fırsatta makyajlıya sövmek için elinden geleni yapıyorsun.   bakış açılarının çok sabit fikirli ve yeniliğe kapalı olduğunu düşünüyorm. yeni octilerin tipini beğenmiyor olabilirsin ama alışman gereken gerçekte şuki makyajlı octi hem motor seçenekleri ile hemde yeni standartları ile hemde tipi ile eskisinden çok çok daha üstündür ve skoda bunu kendisi seçmiş kendisi istemiştir. bu gerçeğe alışsan iyi olr.

aşırı fanatizmin sonu iyi değildir.
mayham85
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat321 » 06 Arl 2009, 21:30

[quote="MEGAN"]

Pekide o kadar tepki göstermenizin sebebi nedir ? hoş olmuş yada olmamış bunlar kişisel zevklerinizdir bunlar tartışılmaz. ben gerçek olan bişeyden bahsediyorum. yani araç aile aracı çizgisinden kaymış sportif bir şekle bürünmüşş.

[/QUOTE]

Tepki göstermemin sebebi, facelift octavia yı beğendim için siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz gibi konuşmanızdır.

Vede hala ben gerçekden bahsediyorum araç aile çizgisinden ayrılmış diyorsunuz.Bu nasıl bir gerçek böyle anlamadım.Size göre belki ayrılmıştır ama başkasının görüşüne görede şimdi tam aile arabası olmuş olabilir.
murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 22:23

Sportif tasarım aile aracına girmez benim bildiğim tabi sizin görüş açınıza bağlı öyle görmek isterseniz traktörde bi gün aile aracı olur.
-----------
mayham85 - Skoda dan başka bir araç almayı düşünmeyen ben ve Skoda yeniliklerine AÇIK olan beni tanımadan böyle konuşmanız kırıcı oluyo abim be :S
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mayham85 » 06 Arl 2009, 23:09

kardeşim yanlış anlamanı istemem. ancak sitede hemen her octavia konusunda makyajlıya karşı sürekli bir karalama tarzında yazman beni rahatsız ediyor.  eminimki bu konuda da yanlız değilim.
mayham85
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti murat321 » 06 Arl 2009, 23:11

[quote="MEGAN"]Sportif tasarım aile aracına girmez benim
bildiğim tabi sizin görüş açınıza bağlı öyle görmek isterseniz
traktörde bi gün aile aracı olur.

-----------
mayham85 - Skoda dan başka bir araç almayı düşünmeyen ben
ve Skoda yeniliklerine AÇIK olan beni tanımadan böyle konuşmanız kırıcı
oluyo abim be :S
[/QUOTE]

Siz haklısınız, biz ne istediğimizi bilmiyoruz, facelift artık aile
arabası olmaktan çıktı , ağırbaşlılığını kaybetti ve bu aracı beğenen araç sahipleri içine
sindiremediklerinden  aracı övüyorlar ...
murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 06 Arl 2009, 23:24

[quote="murat321"] [quote="MEGAN"]Sportif tasarım aile aracına girmez benim bildiğim tabi sizin görüş açınıza bağlı öyle görmek isterseniz traktörde bi gün aile aracı olur. -----------
mayham85 - Skoda dan başka bir araç almayı düşünmeyen ben ve Skoda yeniliklerine AÇIK olan beni tanımadan böyle konuşmanız kırıcı oluyo abim be :S
[/QUOTE]

Siz haklısınız, biz ne istediğimizi bilmiyoruz, facelift artık aile arabası olmaktan çıktı , ağırbaşlılığını kaybetti ve bu aracı beğenen araç sahipleri içine sindiremediklerinden  aracı övüyorlar ...
[/QUOTE]
nasılda etkiledim :D ben adamı sinirlendirri sonrada verem edderimm :D beni düşmana bomba olarak atsınlar :D ABİM KIZMA HEMEN :) KİŞİSEL FİKİRLERİMM BUNLAR. Fakat google amcaya sorun bakalım octavia facelift diye. yorumları siz okuyun..LOL
-34 EU 8105
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti WXW » 07 Arl 2009, 00:17

[quote="MEGAN"] [quote="murat321"] [quote="MEGAN"]Sportif tasarım aile aracına girmez benim bildiğim tabi sizin görüş açınıza bağlı öyle görmek isterseniz traktörde bi gün aile aracı olur. -----------
[/QUOTE]Siz haklısınız, biz ne istediğimizi bilmiyoruz, facelift artık aile arabası olmaktan çıktı , ağırbaşlılığını kaybetti ve bu aracı beğenen araç sahipleri içine sindiremediklerinden  aracı övüyorlar ...[/QUOTE]
nasılda etkiledim :D ben adamı sinirlendirri sonrada verem edderimm :D beni düşmana bomba olarak atsınlar :D ABİM KIZMA HEMEN :) KİŞİSEL FİKİRLERİMM BUNLAR. Fakat google amcaya sorun bakalım octavia facelift diye. yorumları siz okuyun..LOL
[/QUOTE]

valla mehmet arkadaşım, makyajlı aracın teknik özellikleri ile ilgili yorumlara eyvallah, bizden daha iyi elektriğe, elektroniğe, motor bilgisine sahip insanların görüşlerine göre bende de bir fikir oluşsun ama başkasının zevkine göre bende hayatta bir zevk oluşmaz:)daha öncede yazdım, hanımın bile kahrını çekeceksen bir güzelliği bir özelliği olduğundan:) hem cebimden 37000 TL bayılacam, hem google da yazan adamın zevkine göre araba alacam.yok be gözüüüm:)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir