Merkezi kilit sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merkezi kilit sorunu

İleti feyzahid » 05 Arl 2009, 00:17

Arkadaşlar arabam 20 km ye gelince kapılar otomatik kapanıyordu. Bu akşam araç 20 km ye geldiğinde kilit kapanmaya çalışıyordu ama kapanamıyordu. Belirli aralıklarla şak şak ses yapıp kilitlenmeye çalışıyordu ama beceremiyordu. Araçtan inince kumandayla normal kilitleniyor. Ne önerirsiniz.

feyzahid
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 05 Arl 2009, 11:41

anahtarla normal bir şekilde kapanıyorsa veya düğmelerdende kapanıyorsa yazılımsal bir sorun servis cüzzi bir para ile giderecektir benimde önler kapanıyor arkalar kapanmıyordu pc ye bağlayıp çözdüler sorunu parada almadılar nedenseSmile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti isikayhan » 05 Arl 2009, 16:22

müşteriyi kendilerine bağlamak için para almamışlardır Big%20smile
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti C@GL@R » 05 Arl 2009, 17:44

valla bilmiyorum tam skoda indirim günlerinde götürdük en azından chek up ücreti alabilirlerdi neyse çağ oto ya teşekkürler..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti isikayhan » 05 Arl 2009, 17:53

biz de o günlerde 1500 km kontrolü için aldığımız yerin servisine götürdük. kontrol bir saat sürdü ve ücret almadılar Clap

ben de check-up ücreti olan 5 TL'yi alacaklarını düşünüyordum Wink
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti alpino » 05 Arl 2009, 20:53

[quote="feyzahid"] Arkadaşlar arabam 20 km ye gelince kapılar otomatik kapanıyordu. Bu akşam araç 20 km ye geldiğinde kilit kapanmaya çalışıyordu ama kapanamıyordu. Belirli aralıklarla şak şak ses yapıp kilitlenmeye çalışıyordu ama beceremiyordu. Araçtan inince kumandayla normal kilitleniyor. Ne önerirsiniz. [/QUOTE]

aynısı bende de oluyordu kapıların tümünü sertçe kapatıp tekrar deneyin bende sorunu gideriyordu. gerçi ben şimdilik sistemi iptal ettim. servise gittiğim zaman onu da yaptırmayı planlıyorum.

Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti feyzahid » 05 Arl 2009, 23:22

Arkadaşlar bugün şunu farkettim. anahtarla merkezi istem kilitlenmiyor. sadece şoför kapısı kilitleniyor vede açılıyor. Araç her 20 km sürati gördüğünde kiilitlemeye uğraşıyor. Şoför kapısı dışındakiler zaten kilitli . O kilitlenmeye uğraşıyor. Dur kalklarda şakır şakır ediyor.
feyzahid
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir