Octavia 3 (2013?)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia 3 (2013?)

İleti xMEGANx » 05 Eyl 2010, 06:59

İŞİN GERÇEĞİ BU YIL SONUNA KADAR GİDİP SKODA ALIYORSANIZ ALIN YOK ALAMICAM DİYORSANIZ BUNDAN SONRA SKODA ALINMAZ ZATEN.. GÖZEMDEN DÜŞTÜ GİTTİ :s 2015 MODEL SKODAYI FELİCİA KALİTESİNDE ALMANIN LUZUMU GEREĞİ YOK BENCE. VE ÖNCEKİ KALİTESİNİ REFERANS GÖSTERİP FELİCİA KALİTESİNİ SUNAN BİR ARACA BİNİLMEZDE

-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti alpino » 05 Eyl 2010, 09:32

dediğin gibi megan. araba alacağımız zaman artık durup düşünüp iyi bir araştırıp ona göre alacağız artık. skoda mı olur başka marka mı olur bilemem ama dediğin gibi vw skoda'da kalite düşürme yoluna giderse bu octi son skodam olur.

gene de ben pek ihtimal vermiyorum. çünkü bakacak olursak vw inanılmaz miktarda yatırım yaptı skoda'ya. şu anda dünya'nın en modern üretim tesislerinden biri skoda'ya ait. bu kadar yatırım sadece vw az satılıyor diye heba edilmez. bunun yerine vw'nin daha çekici hale getirilmesi daha mantıklı.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti isikayhan » 18 Şub 2011, 14:37

Octavia 3 geçen haftaki bayiler toplantısında tanıtılmış

Yeni araç 3-13 Mart arasında yapılacak 81. International MotorShow'da, Geneva (İsviçre)
gösterilecekmiş

Kaynak: http://www.octinfo.com/index.php?p=octavia3_intro_en#newest

2011:

Newest:

17.02.2011.
I've just heard, that Octavia 3 has already been introduced to authorized dealers in Prague, Czech
Republic.

The car will be displayed at 81st International MotorShow, Geneva (Switzerland) on 3-13 March, 2011. I hope I'll see, I plan to be there personally, for the first time. :-)
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti isikayhan » 23 Şub 2011, 17:03

ne kadar doğru bilmiyorum ama Octavia 3'ün Audi A4'e benzeyeceğine dair bir
yorum okudum :S
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir