octavia 2002 elegance maxidot göstrge eklenebilrmi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia 2002 elegance maxidot göstrge eklenebilrmi

İleti crazyboy3506 » 12 Şub 2010, 01:49

merhaba arkadaşlar ;
2 gün önce tekirdağ yüncüler oto da bu ekranın fiyatını ve fabia'ya uyup uymadığını sordum.yetkili bu ekranın fiyatının 1300tl olduğunu(işçilik ücreti hariç) söyledi. hatta fabia doy ekranlı kople gösterge panelinin ekrandan ucuz olduğunu söyledi.sanırım ekranlar standarttır yani octavia ve fabia ya uyabileceğini sanıyorum.ancak bunun yanında fabialar için belki beyin değişmesi gerekebilir dedi(bu konuyu tam bilmediğini merkezi ile görüşmek gerekeceğini söyledi hatta belki değişmedende olabilir )daha önce böyle bir uygulama yapmadık falan dedi.

Kullanıcı avatarı
crazyboy3506
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim
Nereden: Ankara

İleti mygokhan » 12 Şub 2010, 01:57

Sadece ekranla bitmediğine adım gibi eminim.Düşük donanımlarda kablo bile değişik oluyor..Soketler farklı oluyor.Ve beyin farklı..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mbarman » 12 Şub 2010, 10:04

[quote="crazyboy3506"]merhaba arkadaşlar ;
2 gün önce tekirdağ yüncüler oto da bu ekranın fiyatını ve fabia'ya uyup uymadığını sordum.yetkili bu ekranın fiyatının 1300tl olduğunu(işçilik ücreti hariç) söyledi. hatta fabia doy ekranlı kople gösterge panelinin ekrandan ucuz olduğunu söyledi.sanırım ekranlar standarttır yani octavia ve fabia ya uyabileceğini sanıyorum.ancak bunun yanında fabialar için belki beyin değişmesi gerekebilir dedi(bu konuyu tam bilmediğini merkezi ile görüşmek gerekeceğini söyledi hatta belki değişmedende olabilir )daha önce böyle bir uygulama yapmadık falan dedi.
[/QUOTE]
tekirdağ yüncüler otomotiv. allah düşmanımı düşürmesin. elinizi verin kolunuzu alamazsınız. zaten topu topu bir tane çalışan var. hem servis yetkilisi hem ustası. onunda dünyadan haberi yok. sallamıştşr size
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti fikret3968 » 13 Şub 2010, 14:35

ben yüce auto ya mail attım ve bana teknik olarak imkansız dedilier
fikret3968
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna

İleti emrem » 15 Şub 2010, 01:30

[quote="mbarman"]

tekirdağ yüncüler otomotiv. allah düşmanımı düşürmesin. elinizi verin kolunuzu alamazsınız. zaten topu topu bir tane çalışan var. hem servis yetkilisi hem ustası. onunda dünyadan haberi yok. sallamıştşr size
[/QUOTE]

hocam walla bende öle diyordum ama gecen hafta gittim ekip komple değişmiş adaş olduğum emre diye biri geçmiş başına baya yardımcı oldu sağolsun ustalarda değişmiş gözüme girdiler ve daha nazik işi bilen kişiler var şuan gecen sene duran o arkadaş gitmiş cok şükür artık gönül rahatlıyla gidebilirim yüncülere :D
emrem
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yns_emr » 17 Şub 2010, 14:43

[quote="mbarman"]
[/QUOTE]

SİZİ TEKRAR SERVİSİMİZE DAVET EDİYORUM VARSA DAHA ÖNCEKİ ARKADAŞLARIN HATASI ÖZÜR MANASINDA BİR CAYIMIZI İÇİN  HER ZAMAN SİZE YARDIMCI OLURUZ

SAYGILARIMLA

yns_emr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hasansuker » 24 Şub 2010, 19:02

aNKARADAKİ SERVİSLERDEN BU FORUDMA YAZAN YOK MU ?
hasansuker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti onurhan2006 » 24 Şub 2010, 19:37

[quote="yns_emr"]
[quote="mbarman"]
[/QUOTE]

SİZİ TEKRAR SERVİSİMİZE DAVET EDİYORUM VARSA DAHA ÖNCEKİ ARKADAŞLARIN HATASI ÖZÜR MANASINDA BİR CAYIMIZI İÇİN  HER ZAMAN SİZE YARDIMCI OLURUZ

SAYGILARIMLA

[/QUOTE]

GÜZEL DAVRANIŞ Clap DİĞER SERVİSLER UYUMAYIN ELİNİZDEN GELDİĞİNCE SKODACILARA DESTEK OLUN, HEM BİZ KAZANALIM HEM SİZ
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi