müzik we ses sitemii??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

müzik we ses sitemii??

İleti fırtına » 19 Nis 2007, 03:29

arkadaşlarrr duyduguma göre oktawia ların cd calarlarıı MERCEDES müzik sitemisn aynısıymışş dogrumuu bilgisi olan warmı ..teşkkler.

fırtına
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 19 Nis 2007, 11:04

fırtına sendeki bu tür bilgilerin kaynağını çok merak ediyorum??:)
valla teknik olarak bilmemm ama kesinlikle ses kalitesi mercedes kadar olamaz......................... iki arabadada yüksek seste müzik dinledim....
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 19 Nis 2007, 14:20

walla daha mercedes'e binmem kısmet olmadı,ama mercedes'e takılan sistemin aynısı olduğunu sanmıyorum,ama octavia'nın ses sistemi fena sayılmaz beni yeterince tatmin etmekte...
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti emirkaansbp » 19 Nis 2007, 15:30

bencede oktavia tatmin edici ama bindiğim octavia da kapı döşemesimi gevşekti, hoparlölermi patlakmı bilmiyorum ama kulağı çırmalayan bir tıkırtı sesi geliyo yüksek seste, onun dışında oldukça iiyi....

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 19 Nis 2007, 19:49

olur mu ya olur mu yaa olurmu hiç!!! Şimdi adam gidecek bilmem kaç yüz bin YTL ye E270 CDI çekecek altına... Bizde gidecez güç bela bi octavia alacaz 40 milyara. Herif MERCEDES in içine Kral hüseyin gibi kurulacak müzik açacak bizde Octaviada dinleyecez aynı müziği aynı kalitede... Olur mu yahu?
LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Satli » 02 May 2007, 23:24

arkadaşlar yapmayın bu kadar skodayı küçümsemeyin eğer biraz ingilize biliyorsanız skodanın firma satış adresine girerseniz görüceksiniz bazı araçların vw ve birçok alman markasının kaporta takımını Çek cumhuriyeti tasarladığını ve bir çok alman marka dijital araç parçasının da skodalarda bulunduğunu anlarsınız zaten sizin dediğiniz parçaların çoğunu biz yapıyoruz BOCH bursa fabrikası da üretiliyor ama ses sistemleride blapu.. olarak bütün alman modellerine dağıtılıyor kullandığımız modeller mercedes olsun bmw olsun bunlar hep melez araçlar sadece markalaşma yüzünden pahallıya satılıyorlar bursadaki arkadaşlar bilir BOCH dünya çapında bütün AB patentli arabalara benzin pompası enjektör vb şeyler yapıyorlar BMW 3.5.7 kasdaların hepsinde aynı parça kullanılıyor Bakarsanız eğer Skoda  VW Seat Mercedes Renault hepsi ama hepsi aynı parçalar motor aksamlarında yani ses sistemleride güç farklılığı var ama parçalar aynı yani kasa aynı motorlar farklı saygılar..

Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti guvenxoca » 03 May 2007, 01:23

kardeş yapma ya tek kelimeyle rezalet sistem yapmışlar,kapıdakiler tümden patladı hepsini değiştirdim,yaramaz.

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 03 May 2007, 01:39

yav arkadaşım skodayı küçümsemek değil de söz konusu kıyaslama mercedes ile olunca bmw bile küçümseniyo gibi olur bence......
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Satli » 07 May 2007, 05:29

guvenxoca  sendeki model ne elegans mı nasıl patlattın helal sana bende tık yok hala ...neyse ya ben aynı parça takılı demiyorum marka aynıdır model farklı yani ... ama gayet yeterli
Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti mzkndmr » 09 May 2007, 00:29

2004 collection arabamdaki cd çalar bizzat kendim söktüm taiwan malı ama ses çıkışı tatmin ediyor 4x20 watt.cd çalar 4 çıkışlı ama arkaya tesisat ve hoparlör yoktu orjinalde.5 metre kabloyla iki hoparlör çok gelmiş skodaya yapmamışlar bende kendim yaptım.arka panzotu kestim iki pioneer kolon koydum çektim tesisatınıda gayet güzel oldu ses tatmin ediyor.
mzkndmr
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir