elegance sinyal kolu cruise kontrol'lü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

elegance sinyal kolu cruise kontrol'lü

İleti cansezerbey » 30 Oca 2010, 17:34

Arkadaşlar geçen ay arabanın sinyal kolu üzerinde bulunan cruise kontrol on-off düğmesinde problem vardı.arada bir devreye girmiyordu. çok sevdiğim bir arkadaşın tavsiyesi üzerine daha önce doğuş oto da çalışmış elektrik ustasına gittim. bilgisayara bağladılar düğmede temassızlık varmış ve kolun değişmesi gerektiğini söylediler.Fiyatlarını sordum; orjinali 170 çin malı 100 dediler.Bir aptallık yaptım ve çin malı taktırdım.neyse bugün ivedik sanayinde özel servis gördüm.tanışmak amaçlı gittim ve memnun kaldım ilgilerinden.merak ettim ve sinyal kolunu sordum.orjinal harici kullanmadıklarını ve fiyatının 100 tl olduğunu söyledi.Ben kendimi tabi yolunmuş kaz gibi hissettim.ama ben servisimi buldum.arkadaşlar siz siz olun fiyatları bir kaç yerden sormadan almayın.

Kullanıcı avatarı
cansezerbey
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adem bolat
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 octavia elegance mpi

İleti tivoli » 30 Oca 2010, 20:29

o temazsızlık var dedikleri ekipmanlar nedense bir süre sonra temas etmeye başlıyor.. senin sorununun aynısı ben dahil bir kaç kişide vardı önceleri.. hiç kafama takmadım bıraktım kendi haline 1 ay sonra devreye soktum çalıştı bir süre sonra yine çalışmadı yine bıraktım kendi haline en az 1 ay daha kullanmadım sonra tekrar denedim çalıştı ve 1 yıl geçti üzerinden hala çalışıyor problem yok..ayrıca sana yinede iyi fiyat vermişler bana yüce oto 350 lira fiyat çekmişti.. belki senin aldığın fiyat söylenseydi değiştirmeye bile kalkardım o zamanlarda
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti cansezerbey » 30 Oca 2010, 20:49

Benim arızalı kol bende duruyo,daha sonra gittiğimde onuda götürecem.Belki tekrar deneme şansı olabilir.Servisteki arkadaşın bana söylediği bize gelen fiyatın üzerine sadece %10 kar koyuyoruz dedi.demekki onlara 80-90 lara falan geliyor.
Kullanıcı avatarı
cansezerbey
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adem bolat
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 octavia elegance mpi

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir