satılık 2003 model octi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık 2003 model octi

İleti fatihduman » 13 Şub 2010, 00:24

2003 model elegance aracım ev alacağım için acil satılıktır ilgilenenlere saygılarıla 

fatihduman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fatihduman » 13 Şub 2010, 01:22

sahibinden comda ilan nosu 16622701 dir teşekkürler
fatihduman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zurna1788 » 13 Şub 2010, 02:22

öndeki nikelajlar çok hoş olmuş...

Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti fatihduman » 13 Şub 2010, 02:45

evet nikelajları kendim yaptım gerçekten hoş ilginize ve merağınıza teşekkür ederim saygılar
fatihduman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 13 Şub 2010, 03:07

[quote="fatihduman"]2003 model elegance aracım ev alacağım için acil satılıktır ilgilenenlere saygılarıla  [/QUOTE]
---

... vs 

---

Açıklama

aracım qüzel ve temiz haftasonları kullanmaktayım aracın 2.sahibiyim servis bakımlı ve sorunsuz bir aile arabasıdır aracım octaviaların ful modeli,olan elegance dır .4hava yastığı,abs,epc,esp,park sensörü,dijital klima,klimatronik,çelik jant,iç döşemesi oldukça temizdir ve krem kadifedir aslında volsvagen alt yapısında güzel bir araçtır acil satılıktır 1.6 110 beygir performanslı bir motora sahip bir araçtır meraklısına takas olur üzerine para ekliyeceğim yüksek model araçlar ile takas düşünülür fiatı düşürdüm ilgilenenlere saygılarımla MODELİNE VE YAŞINA GÖRE SON DERECE BAKIMLI

---
Hayırlı satışlar.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti SELİM_ANK » 13 Şub 2010, 03:57

önemli bi hasarı yoksa fiyat gayet uygun bence hayırlı satışlar
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti zurna1788 » 13 Şub 2010, 04:15

[quote="delidolu"][quote="fatihduman"]2003 model elegance aracım ev alacağım için acil satılıktır ilgilenenlere saygılarıla  [/QUOTE]
---

... vs 

---

Açıklama

aracım qüzel ve temiz haftasonları kullanmaktayım aracın 2.sahibiyim servis bakımlı ve sorunsuz bir aile arabasıdır aracım octaviaların ful modeli,olan elegance dır .4hava yastığı,abs,epc,esp,park sensörü,dijital klima,klimatronik,çelik jant,iç döşemesi oldukça temizdir ve krem kadifedir aslında volsvagen alt yapısında güzel bir araçtır acil satılıktır 1.6 110 beygir performanslı bir motora sahip bir araçtır meraklısına takas olur üzerine para ekliyeceğim yüksek model araçlar ile takas düşünülür fiatı düşürdüm ilgilenenlere saygılarımla MODELİNE VE YAŞINA GÖRE SON DERECE BAKIMLI

---
Hayırlı satışlar.
[/QUOTE]

son derece çelişkili bir durum... Ouch
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti fatihduman » 13 Şub 2010, 04:36

çelişki yok  kötü bir niyetim yok o sayfayı ben düzenlemedim bir abimden rica ettim oda böyle bir fikir attı ortaya  sonra yazdık mam görüyorumki bu arkadaş bir şeyler arıyor arasın ona kolay gelsin sevgili emre kardeşim sözüm sana teşekkürler
fatihduman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 14 Şub 2010, 00:45

[quote="fatihduman"]çelişki yok  kötü bir niyetim yok o sayfayı ben düzenlemedim bir abimden rica ettim oda böyle bir fikir attı ortaya  sonra yazdık mam görüyorumki bu arkadaş bir şeyler arıyor arasın ona kolay gelsin sevgili emre kardeşim sözüm sana teşekkürler [/QUOTE]
Çok afedersiniz; ama ne arayacağım ki?

Satış ilanınızı hem bu siteye hem de sahibindene vermişssiniz, ister istemez gayri ihtiyari olarak her 2sine de baktım bu açıklama kısımları arasındaki durum dikkatimi çekip açıklanacağı ümidiyle sizin açtığınız konuya getirdim ki almayı düşünen insanlara (sitedeki arkadaşlara) durumu anlatarak içlerindeki soru işaretlerini giderilerek bir satış ortamı meydana gelsin diye.....

Yoksa sizin gibi önyargılı ve erkek dana altında buzağı arayan tarzda birisi olsaydım -ki site beni çok iyi bilir- ilanınızın bulunduğu sahibinden sayfasındaki aynı türden araçları listeleyerek "fiyatınız neden bu kadar ucuz?" demek ki söylenmeyen, gizlenen bir kaza/pert durumu var diye "birşeyler arayan kılllanan adam durumu" sergilerdim...

Keşke böyle deseydim de o zaman söylediğiniz "bu arkadaş bir şeyler arıyor arasın " lafzını hak etmiş olaydım. Sizin de söylediğiniz gibi bi arkadaşınızın aklına uyarak böyle bir açıklama namı diğer "yalan" söylemekle yapılan ticaretin samimiyet durumu da malumunuzdur..

Neyse önceki mesajımın en sonundaki "Hayırlı satışlar" ifademi geri alarak, sizi vicdanınızla (varsa tabiki) baş başa bırakıyorum.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 14 Şub 2010, 00:48

Ayrıca 110 beygir 1.6 benzinli A4 Octavia yok TR'de. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 14 Şub 2010, 00:53

[quote="hakanerdogan"]Ayrıca 110 beygir 1.6 benzinli A4 Octavia yok TR'de.  [/QUOTE]
Hakanım neden böyle diyorsun, yoksa sen de mi "birşeyler arıyorsun" :)))
Herhalde 102 beygirlik makinayı 110 beygir diyelim diye arkaşıyla oturup hadi böyle yazalım diyecek halleri yok herhalde...

Şimdi ben de esp yok diyeceğim (bakınız mega foto rezistans-boş-boş-benzin kapağı düğmeleri) yine bişiler arıyorum durumları olcak ya neyse...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 14 Şub 2010, 01:03

Yav yok ne arıyacağım Özkan Abi bana ne, emin ol çoğu şeyi belki burdaki herkesten önce görür anlarım. Sadece araba satmak için üye tabi ki olunabilir ama ilan verip konu açılması demek, terbiye sınırlarındaki yorumları-eleştirileri baştan kabullenmeyi, hakkı doğuyorsa terbiye sınırları içinde cevap verilmesini gerektirir. O kadar. Başka amacım yok benim.

Öncedende açmıştı Fatih Bey bir konu. Güncellemek yerine yeniden açıyor...

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=19626&KW=
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti fatihduman » 06 Mar 2010, 22:32

2003 model skodamın lambda sondası ışığı yanıyor dolayısıyla motor ışığıda wab-com cihazına bağlattım arıza verdi egzos oksijen emisyon diye bir şey yasdı ustada değişmesi gerektiğini söyledi serviste sordum 347 tl olduğunu söylediler başka nasıl bir çözüm bulabilirim aslında her hangi bir sorunum yok  fakat herhalde sönmesi en doğrusu olur ilginize teşekkürlere birde diğer 2 arkadaştan özür dilerim saygılar
fatihduman
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir