Octavia sensörlü cam değişimi (orj)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia sensörlü cam değişimi (orj)

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 14:18

Arkdaşlar aracımı aldığımda ön camda küçük bir çatlak vardı, şimdiye kadar sabretttim ancak her silecek değiştirdiğimde silecekleri mahvediyordu, bir de araç uzun yolda kullanıldığı için çok küçük boyutlarda birsürü noktacık vardı ve sonunda kaskom bu ay sonu yenileneceği için değiştirme kararı aldım. Z.ünaldı servisine sitapirişini verdim şasi nosu ile orjinal cam getirdiler ve dün sabah işlemleri bitti.
artık geceleri karşıdan gelen ışık camda saçılma yapmıyor, son derece net bir görüntü oldu, hatta bazen cam yok sanıyorum :)))

serviste beklerken öğle yemeğimizi de orada yedik (kfasulye müthişti) bu arada zeki beye tekrar teşekkür ederim.

yapılan işçilik diğer camcılardan farklı olarak çok hassas davrandılar aracın içine toz bile düşürmediler. önceki aracımda aracın kalorifer ızgaralarına bile cam kırığı doldurmuşlardı ordan biliyorum.

camcılar (dışarıdan çağırılıyor) sensör ile cam arasına konulan "jel" elimizde bulunmaz böyle takıcaz ya da orayı temizleyip boş haliyle takıcaz vs gibisinden name yaptılar.

ben de sanayidekileri ve ustaları çok iyi biliyorum bana name yapmayın y.servise boşuna mı geliyorum, ben anlamam kardeşim ben olmaz mümkün değil çok pahalı denilen işlerin hem ücretsiz hem de kısa sürede olur hale getirildiğine şahit oldum, bu söylediğiniz beni hiç ilgilendirmez ben kıl/tüy adamım arıza çakartırım deyince adamlar kendi iş yerlerinden "jel" getirttiler ve montajını yaptılar.

sonuç olarak gayet memnunum.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti mess71 » 21 Mar 2010, 14:31

yazdıklarınızı okudum.ama en çok hoşuma giden.en alttaki para ve ışık meselesi.sahte olanları yırtıp atacaksın.saygılar.
mess71
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 21 Mar 2010, 14:39

Hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 14:40

Şu abiler gelip;

Camına böyle mi yaptılar;

Zeki Amca 10 numara adamdır yav, valla bakışlarından tırsıyorum onun Big%20smile Halo dayı gibi Smile

Arada uğrarım Ünaldı iyidir, yeme içmek konusunda aynen dediğin gibidir. Her sene 1 kez cam değişirim ben Özkan Abi, bu benim 4. ön, 2. yan cam. Çizikler falan gidiyor iyi oluyor. Gerçi hepsinde kırıldığı için değişti, yüksek sürat ve bi taş bitiriyor işi.

Emre Abi var orda (tabi sana göre Emre) diyom ona "orcinal zıkada guşu gafalı cam çek geliyom" camı çeker Yüce'den öle damlarım Tongue

Yeni camın hayırlı olsun Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 19:40

1az önce arabayı yıkadım; ancak geçici olarak yapıştırılan bantların bıraktığı lekeleri ne kadar temizlesem de 1 türlü çıkaramadım. var mı çaresini bilen, yoksa zamanla kendiliğinden mi çıkar?
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti onurhan2006 » 21 Mar 2010, 19:46

[quote="delidolu"]1az önce arabayı yıkadım; ancak geçici olarak yapıştırılan bantların bıraktığı lekeleri ne kadar temizlesem de 1 türlü çıkaramadım. var mı çaresini bilen, yoksa zamanla kendiliğinden mi çıkar?[/QUOTE]

zamanla kendiliğinden geçer bir iki güne fark edemezsiniz bile ama illa sileyim diyorsanız bir litre sıcak suyun içine biraz elma sirkesi dökün ve yumuşak bir bezle silin
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 19:48

sıcaksu+elma sirkesi... teşekkürler ;)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Powerfull2 » 02 Ağu 2010, 20:22

delidolu yazdı:Arkdaşlar aracımı aldığımda ön camda küçük bir çatlak vardı, şimdiye kadar sabretttim ancak her silecek değiştirdiğimde silecekleri mahvediyordu, bir de araç uzun yolda kullanıldığı için çok küçük boyutlarda birsürü noktacık vardı ve sonunda kaskom bu ay sonu yenileneceği için değiştirme kararı aldım. Z.ünaldı servisine sitapirişini verdim şasi nosu ile orjinal cam getirdiler ve dün sabah işlemleri bitti.
artık geceleri karşıdan gelen ışık camda saçılma yapmıyor, son derece net bir görüntü oldu, hatta bazen cam yok sanıyorum :)))
serviste beklerken öğle yemeğimizi de orada yedik (kfasulye müthişti) bu arada zeki beye tekrar teşekkür ederim.

yapılan işçilik diğer camcılardan farklı olarak çok hassas davrandılar aracın içine toz bile düşürmediler. önceki aracımda aracın kalorifer ızgaralarına bile cam kırığı doldurmuşlardı ordan biliyorum.

camcılar (dışarıdan çağırılıyor) sensör ile cam arasına konulan "jel" elimizde bulunmaz böyle takıcaz ya da orayı temizleyip boş haliyle takıcaz vs gibisinden name yaptılar.

ben de sanayidekileri ve ustaları çok iyi biliyorum bana name yapmayın y.servise boşuna mı geliyorum, ben anlamam kardeşim ben olmaz mümkün değil çok pahalı denilen işlerin hem ücretsiz hem de kısa sürede olur hale getirildiğine şahit oldum, bu söylediğiniz beni hiç ilgilendirmez ben kıl/tüy adamım arıza çakartırım deyince adamlar kendi iş yerlerinden "jel" getirttiler ve montajını yaptılar.

sonuç olarak gayet memnunum.

Benim aracımında camı çatladı. Ön cama taş sıçradı. 20 - 25 cm uzunluğunda. kaskomka yok ne yapmalıyım
Kullanıcı avatarı
Powerfull2
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Octavia Collection Plus 2004

İleti xMEGANx » 02 Ağu 2010, 20:24

abi dikkat et silinmesin mesajın :P
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S