Octiye birkaç operasyon daha

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octiye birkaç operasyon daha

İleti jamesdean » 05 Nis 2010, 13:36

octaviaman yazdı:
jamesdean yazdı:Arkadaşım kısaca fanatik KSK lıyım desen anlaşılacak zevkin...
bu kadar polemik olmazdı :)

35,5 le hiç işim olmaz.Bucalıyım.

O zaman hiç yakışmamış, ne diyim :shock: :shock:
Keşke bi şahin alıp, doğana benzetseydin :|

Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti xex » 05 Nis 2010, 13:41

Arkadaşlar sadece yorumlarımızı belirtirsek ve eleştiri dozunu kaçırmasak iyi olur.

Burda kimseyi kırmanın ve üzmenin hiç gereği yok diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti jamesdean » 05 Nis 2010, 13:51

XeX Eleştiri eleştiridir, dozu yoktur . Octaviaman konu açıp aracının resimlerini koymuş, bizlerde araçla ilgili fikrimizi beyan ediyoruz. Kendisi maunu sevdiği için bu şekilde düşünmüş, zevkler ve renkler tartışılmaz...
Ama Octaviaman kuzguna yavrusu şahin görünür dedirtmek istiyor.
Şahsına yönelik bir eleştirimiz yok ...
Koyu metalik yeşil ve siyah torpido üstüne maun...
Kimi reçeli-peynirle yemeyi sever gibi bişey yanii.... :?
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xex » 05 Nis 2010, 14:26

jamesdean yazdı:XeX Eleştiri eleştiridir, dozu yoktur . Octaviaman konu açıp aracının resimlerini koymuş, bizlerde araçla ilgili fikrimizi beyan ediyoruz. Kendisi maunu sevdiği için bu şekilde düşünmüş, zevkler ve renkler tartışılmaz...
Ama Octaviaman kuzguna yavrusu şahin görünür dedirtmek istiyor.
Şahsına yönelik bir eleştirimiz yok ...
Koyu metalik yeşil ve siyah torpido üstüne maun...
Kimi reçeli-peynirle yemeyi sever gibi bişey yanii.... :?

Muhakkak:D

Benim düldül içinde eleştrilerinizi bekliyorum o zaman can sıkıntısı araba için ne yapsam diye düşünüyorum..

http://www.sahibinden.com/bakmadan_gecmeyin_ledli_xenonlu_filimli_orjinal_araba-80WQQaXQQ23215175WQQpXQQdisplayitem
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti C@GL@R » 05 Nis 2010, 14:28

yapacak birsey yok bundan sonrası bence fabia yı bozar.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti quickcan » 05 Nis 2010, 15:46

ilk yorumlarda hakarete giden yorumlar var lütfen saygılı olalım skodamfabiam size karşı bişey dememiş sadece kendi yorumunu söylemiş ve patavatsızlıkla alakası yok... sizin zevkinizdir isterseniz bindokuzyüz çiftsıfırları yaşayın...

bencede güzel durmamış ben olsam bizim arabaya gri kaplama yaptırırım.. ZEVK MESELESİ..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti octaviaman » 05 Nis 2010, 16:44

Sadece ve sadece işi,emeği paylaşmak amacıyla uğraşıp şuraya koyduğum resimler için bin pişmanım.Gerçekten çok pişmanım.Çok pişmanım.Yazıklar olsun............................

Aracıma yaptıklarım Benim külliyen içime sinmiştir.
En kolayı herhalde birşeyi kötülemek olsa gerek.

Eleştiriye kızmıyorum.Yaklaşım şekline kızıyorum.Burada ki olay iyi niyetli değil...............................................
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti SkodamFabiam » 05 Nis 2010, 17:16

Bir şey yazmayacaktım ama söz hakkı doğuyor burada bana;
Yorumum da kötü bir niyet olmadığını zaten belirttim dikkat ederseniz. Bu konu üzerine daha fazla konuşmanın, olayı kişiselleştirmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti ge35 » 08 Nis 2010, 10:42

octaviman bende octi kullanıcısıyım flimleri izmirde nerde kaça yaptırdığını birde malum en büyük sorun flimlerde soyulma problemi dir yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istiyorum arkadaşım teşekkurler şimdiden ..
Kullanıcı avatarı
ge35
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ersin Sabancı
Arabanız: OCTAVİA A5 102 hp ELEGANCE

İleti jamesdean » 08 Nis 2010, 11:12

Dün arkadaşımın birisine 130 TL ceza kesmişler arka camlar filmli diye. Ayrıca kenara çekip filmleri çıkarttırmışlar.. Ön camlar ince, arka camlar koyu filmliydi. Araba yolunmuş kaza dönmüş. Üzüldüm ama gülmemek için kendimi de zor tuttum :) Hem 130 Tl ceza öde hem de filmleri kazı. Ha tüysüz tavuskuşu, ha kuyruksuz tazı :)
Bu arada Devlet Baba vatandaşa giydircek yer arıyo, bana bulaşmazlar demeyin. Bu ara beyaz-xenon farlarla ilgili ceza da gündem de. Ne camlara film takarım ne xenon far..
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti octaviaman » 08 Nis 2010, 11:49

ge35 yazdı:octaviman bende octi kullanıcısıyım flimleri izmirde nerde kaça yaptırdığını birde malum en büyük sorun flimlerde soyulma problemi dir yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istiyorum arkadaşım teşekkurler şimdiden ..

Herkes filmci olduğundan düzgün yer bulmak önemli.
Filmleri Cihan Oto-RedLİne Car Tuning e yaptırdım.Gürcan Bey 3M in yetkili satıcısı ve güvenilir bir firma.

Adres,:411 s. no:43 3.san.sit. Bornova-İZMİR

Fiyat konusunda yardımcı olurlar.Ayrıca herhangibir problem yaşamadım.Soyulma olursa yeniliyorlar.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti quickcan » 08 Nis 2010, 14:25

taksilerde bile 8000k xenon far gördüm ama forumlarda herkes korkuyor ceza ceza diye taktırmayı düşünüyorum ama..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti HTP » 08 Nis 2010, 20:24

Ahşap konsol benimde zevkime hitap ediyor.Bende metal görünenleri sevmiyorum.Zaten lüks arabalarda ahşap olmassa olmazdır.Bilmiyorum tecrübe edenler varsa fikirleri nedir.Güle güle kullan.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti onurhan2006 » 09 Nis 2010, 00:11

octaviaman yazdı:
jamesdean yazdı:Arkadaşım kısaca fanatik KSK lıyım desen anlaşılacak zevkin...
bu kadar polemik olmazdı :)

35,5 le hiç işim olmaz.Bucalıyım.

şaka maka buca gümbür gümbür geliyor valla süper lige :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti Meteor38 » 13 Nis 2010, 21:03

kaplamalrı kaçpara ya yaptırdın arkadaş bende onun metaliğini kaplatmayı düşünüyorum bide krom kapı kolları yakışmış ankarada sordum 40 tl dediler bunlarım kalitelisi veya kalitesizi varmı ki acaba
Meteor38
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan MERDİM
Arabanız: Skoda Süperb II

İleti octaviaman » 13 Nis 2010, 22:54

Meteor38 yazdı:kaplamalrı kaçpara ya yaptırdın arkadaş bende onun metaliğini kaplatmayı düşünüyorum bide krom kapı kolları yakışmış ankarada sordum 40 tl dediler bunlarım kalitelisi veya kalitesizi varmı ki acaba

Kaplamaları netten hepsiburada dan aldım.Kromlar omsaline,göğüs kaplamaları kokpitdizayn,maun,metal,karbon üç tip satılıyor. fiyatlar uygun.

Omsa krom marşbiyel çıtasıda sipariş etmiştim ama araca uymadı,geri gönderdim.Bir zorluk çıkarmadılar sağolsunlar.

Göğüs kaplaması yapacaklara tavsiyem şu:El yatkınlığınız olsa bile ilk parçada acemilik olabilir.O yüzden orta konsoldan değilde,arka kapılardan filan başlarsanız ,diğerleri için daha kaliteli işçilik ve montaj olur.

Ayrıca havalar ısındı gerçi ama serin yerdeyseniz montaj için öğle saatlerini tercih edin.
Benim montaj yaptığım sıra hava serindi.Saç kurutma makinesiyle hafiften ısıtmak zorunda kalmıştım.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Mithath » 14 Nis 2010, 11:40

Maun kaplama abartısı olmadığından hoş olmuş.. Octavia'da bir spor havası yaratmak ilginç bi düşünce, maun - metal - karbon şu üçüne bakınca bende olsam maun seçerdim.. Cam filmleri 2 defa söktürmüş olmamdan tecrübemi yaptım ceza yemedim ama ikisindede aldılar ruhsatımı gidip söçktürmek zorunda kaldım.. Xenon cezaları gündemde orjinal haricinde olmayanlar hakkında işlem yapılacakmış.. APP plaka yaptıracaklara da dikkat gecen hafta yaptırdım akşamına cıkarıp kağıt gibi katlayıp verdiler elime :( Fotosunu bile çekemeden.. Neyse octaviaman araç güzel olmuş bence yukardan bi arkadaşımızın dediği gibi kampanalarda siyah olursa güzel olur.. Kazasız belasız binmen dileklerimle..
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Octavia, Elegance..

İleti octaviaman » 14 Nis 2010, 13:03

Mithath yazdı:Maun kaplama abartısı olmadığından hoş olmuş.. Octavia'da bir spor havası yaratmak ilginç bi düşünce, maun - metal - karbon şu üçüne bakınca bende olsam maun seçerdim..

Topic açılışında arabanın yakışığının metal olduğunu belirtmiştim.Ambiente donanımın orjinaline benzemesi açısından da bu böyle.
Fakat ben maun seviyorum.Geçmiş de otobüsçülük yaptık.Babamın303 ü vardı.Ordan ve mercedes sevdamdan dolayı maun hastalığım var.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir