ankrada HANGİ skoda yetkili servis (ELEKTRİKTE İYİ OLAN)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ankrada HANGİ skoda yetkili servis (ELEKTRİKTE İYİ OLAN)

İleti avdah » 07 Nis 2010, 21:07

Arkadaşlar daha önce collection başlığında merkezi kilit kumanda kontrol ünitesinden kaynaklanan arızadan(elektrik kaçağı) bahsetmiştim.
Ne yazık ki problemimiz çözümlenemedi. Bu durumda yetkilis servis yolu göründü sanırım.
En azından garantili yapılır.
Karabükte ikamet ettiğim için Ankara'yı tercih edecez.
Bana elektrikte daha iyi olan servisin hangisi olduğu konusunda fikir vermenizi rica ediyorum.
Özellilkle ankarada ikamet eden arkadaşlar, ilgi gösterirseniz şu sıkıntıdan kurtulmama vesile olacaksınız.
Şimdiden teşekkürler....

avdah
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: d.ali hatipoğlu
Nereden: Karabük
Arabanız: Octavia Collection -2003-

İleti fabiasport » 07 Nis 2010, 21:21

yetkili servis olarak zeki ünaldıyı tavsiye ederim şaşmaz 1 caddenin sonunda. ama lojistik skoda da serkan usta var ona da uğraya bilirsin sana güvenilir bir oto elektrikçi tavsiye edecektir. forumdan geldiğini söylersen yardımcı olur.
fabiasport
CLASSIC
CLASSIC

İleti turker » 08 Nis 2010, 08:25

Aslında gerçekten becerikli bir elektrikçi Karabük'te var ama iş hallolmadı çünkü orjinal parçalarla deneme yapılması gerekiyor. O yüzden yetkili servise gitmek zorundayız.

Hem de arkadaşımın yazdığı gibi yapılan iş garantili olmuş olur. İşin masraf kısmı tabi ki önemli ama araba bir kaç gündür yatıyor, sorunun hallolması önem taşıyor.

Ata - And - Ünaldı arasında ELEKTRİK-ELEKTRONİK açısından en iyisi hangisidir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
turker
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 08 Nis 2010, 08:29

ATA ya gitmeyin, diğerleri AND ve Z ÜNALDI iyidir.Ama Ankaranın otomobil kalbi olan Şaşmaz da bulunması açısından Ünaldı ya 1 puan fazla veriyorum.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 08 Nis 2010, 08:34

adı geçen 3 yetkili servisten sadece z.ünaldı da tecrübem oldu. orada "dursun usta" var, zaten elektrik konusunda orada TEK. her tür derdimi bi şekilde çözdü, diğer servislere gitmediğim için kıyaslamam doğru olmaz ancak ben genel olarak z.ünaldının özellikle elektrik ustasından memnun kaldım.

zaten oraya gidersen, sendeki collection'u görünce otomatikman benden de sana bahsedecektir, "bizim de buraya gelen bi collection müşterimiz var ..... " diye :)))
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti avdah » 08 Nis 2010, 22:24

Arkadaşlar Ankara Ata'dan randevu aldım. Cumartesi gününe.
Mecburi bir tercih oldu. Bir an önce bu problemi çözmem gerekiyo.
Ankara'ya gelip giderken çok geçtim bu servisin önünden. gideceğimiz varmış..
Arızanın kesin olarak kontrol ünitesinde olduğu tespit edildi.
Servise merkezi kilit kumanda ünitesinin siparişini verdim. havalesini yaptım. 506,00 TL...
şimdiye kadar karşılaşılmamış bir problem anladığım kadarıyla. umarım kimse de yaşamaz. epey yordu bizi. bu sebeple 200,00TL civarında işçilik verdim, haybeye akü değiştim. Vardır diyoruz bir hayrı..
sonucunu paylaşacam inşallah.
avdah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turker » 08 Nis 2010, 23:31

Hayırlısı, kollekşın nazlı biraz, ilgi istiyor ;)
turker
CLASSIC
CLASSIC

İleti avdah » 10 Nis 2010, 20:09

Merhabalar. Bugün Ankara Ata'da merkezi kilit kontrol ünitesi değişti.
Problem halloldu çok şükür.
Arızayı tanımladığımızda servis, bilgisayar vasıtasıyla kontrolunü yaptı ve 15 gündür uğraştığımız elektrik problemine 1 saatte son verdi.
parça dediğim gibi 506 TL tuttu.
Serviste İlyas Bey var, saolsun ilgili bir usta. Bu anlamda servis olarak Ata'yı beğendim. Araç kabul ve servis giriş bölümünde aynı samimiyet ve ilgiyi göremedim. Benim için önemli olan arızanın giderilmesi olduğundan bunun üzerinde durmadım.
Servise 10 üzerinden 9 diyorum.
Merak edenler için şehirler arası yakıt sarfiyatı Karabükteki gaz fiyatıyla 163 kuruş
Ankaradaki fiyatla 132 kuruş
avdah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti avdah » 10 Nis 2010, 20:22

Bu arada Güveniş Skodada Metin Beye de teşekkür ederim. Yedek parça konusunda Karabük'e kargoyla bize daha önce de defalarca yardımcı olmuştu. Ankaradaki arkadaşlar yerini biliyodur zaten.Bu arızanın tespiti ve servise gidilmesi gerektiği konusunda bizi yönlendirdi.
Herkese problemsiz, kazasız sürüşler...
avdah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turker » 14 Nis 2010, 09:31

Geçmiş olsun, yakıt değeri gayet iyi. Ben 1.3 terra ile yardıray modda ş.arası .177 tl yaktım.
turker
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir